PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Altın elbiseli adam harici motosiklet tanitan en iyi kim?

Sayfa : 1 [2]

Memcoş48
28 Nisan 2020, 19:01
Alişan Fidan, 100oktan diye kanalı var YouTube da bir de deneme tahtası erkin yeşil

tommygun
28 Nisan 2020, 19:06
Deneme Tahtası-Erkin şu ilave vergi mevzusunda resmen bir taraflarını paraladı. İnşallah o ilave vergi kalkar da adam çorbada tuzu olduğu için mutlu olur.

Angrypower
28 Nisan 2020, 20:04
Yazıldımı bilmiyorum ama ben motobaba’yı çok seviyordum. 3.çocuk olunca bıraktı bu işleri. Yoksa kendisine saygım vardır ki motorcumuhabbeti ile ikisini seviyorum. Alişan Fidan iyi güzel hoş da çok takip edemiyorum. Herhalde bana hitap etmiyor fazla.

Ayrıca İstanbul’da hayatta kalma videosunda benim arabanın altında kalıyordu. Gerçi onun kamerasından izleyince pek öyle değil iş gibi geldi.

Arkadan çok sakat gelen ve arabanın altına girecek motor görünce, bariyerlere sıfır yanaşıp yol vermiştim. O da geçerken teşekkür edince yaptığının farkına varmıştır die içim rahatlamıştı :)

1yıl sonra videoda denk gelince aaa bu oymuş die kaldıydım.

Memcoş48
28 Nisan 2020, 21:35
Alişan Fidan, 100oktan diye kanalı var YouTube da bir de deneme tahtası erkin yeşil
Motorcu muhabbeti MII arkadaşı unutmuşum

mutas
28 Nisan 2020, 22:02
Yazıldımı bilmiyorum ama ben motobaba’yı çok seviyordum. 3.çocuk olunca bıraktı bu işleri. Yoksa kendisine saygım vardır ki motorcumuhabbeti ile ikisini seviyorum. Alişan Fidan iyi güzel hoş da çok takip edemiyorum. Herhalde bana hitap etmiyor fazla.

Ayrıca İstanbul’da hayatta kalma videosunda benim arabanın altında kalıyordu. Gerçi onun kamerasından izleyince pek öyle değil iş gibi geldi.

Arkadan çok sakat gelen ve arabanın altına girecek motor görünce, bariyerlere sıfır yanaşıp yol vermiştim. O da geçerken teşekkür edince yaptığının farkına varmıştır die içim rahatlamıştı :)

1yıl sonra videoda denk gelince aaa bu oymuş die kaldıydım.

motobaba kanalını ben de takip ediyordum. bi arada honda 1000rr vlog'u çekti, meğerse alet kendininmiş ama hiç bahsetmiyor bundan.

Angrypower
28 Nisan 2020, 22:50
motobaba kanalını ben de takip ediyordum. bi arada honda 1000rr vlog'u çekti, meğerse alet kendininmiş ama hiç bahsetmiyor bundan.

O alet arkadaşı Onur’a geçti. Sonra gene verdiler mototaşa mt-10 aldılar. Sonrasını demeyeyim. Sözüm var :)

Albertorun
29 Nisan 2020, 05:28
Ben yabancıları takip ediyorum AEA dışında Tr'de Motorcumuhabbeti fena gelmiyor. Diğerlerine sinir oluyorum özellikle Motopixel'e. İfadesi,fikirleri aşırı itici geliyor bana ve de davranışları

nzm75
29 Nisan 2020, 07:33
Bu motopixel neden beğenilmiyor? Acaba sürekli motordan çok ticaret kafasında olduğundanmı.
Bu arkadaşın işi nedir bilmem youtube a video atmaylamı geçimini sağlıyor her videosunda ticaret kokusu var.

Selami27
29 Nisan 2020, 09:12
Kimse yazmamış ama motorcu abi kullanıcı adlı birisi var. O da boş yapmadan sakin sakin anlatıyor

Selçuk Keleş
29 Nisan 2020, 13:06
Hiç kimse :pale:

AzÇok
29 Nisan 2020, 13:39
Abartıdan uzak durmakta fayda görürüm.
Para kazanmak için motosiklet tanıtımı yapanlara yüzde yüz güvenmem imkansız.
Ben objektif değerlendirme yapmaktan çekinmeyenleri izlerim. Bu nedenle "Motomania İzmir" kanalını izliyorum.

cıbılduck
29 Nisan 2020, 14:00
İngilizcen var ise FortNine kanalı var bu arada genel inceleme yapıyor ama iyidir en azından para alıp Övmez motorları Motorcycle.com Youtube kanalı da iyidir.

Fortnine'ın bir videosunda denk geldiğimde söylediğine göre FortNine kanalı eski adı olan Canadian Bike Magazine şirketine ait ve bu çocuk bağımsız inceleme yapabilsin diye motorları satın alıp inceletiyorlar. Herhangi bir sponsorluk veya motoru ödünç alma muhabbetleri yok. BMW GS310'u mesela yerden yere vuruyor. Burada olsa BMW ile arayı kötü tutmak isteyen pek kimse tanımıyorum :mrgreen:

coderbiker
29 Nisan 2020, 20:33
Kardeşim dövmüşsün gibi şimdiden sana tebriklerimi iletiyor, ellerine yüreğine sağlık diyorum. Senin o arkadaşının da Allahına kurban. Lakin hayat kötü tesadüflerden ibaret bazen bir yumruk çakarsın karşındakinin boynu kırılır ya da kalp krizi geçirir, ölür. Ondan sonra vicdan azabı bir yana hapis,kodes diğer yana. Aman sakin, aman dikkat..

valla hocam orası öyle de. bu eleman da zevk için bile dövülür. hani küçükken sokakta okulda falan böyle aşırı irite edici kopiller olurdu da dövmek için bahane arardık ya. heh bu direkt onlardan. spastik spastik hareketleri, süreki arkadaşlar "terede tek" lafı. ya Allah'ın yarattığı ile dalga geçilmez ama tipi bile günde üç posta dövmek için yeterli bir sebep. bence bunun babası bunu mümkün olduğunca görmemek muhattap olmamak için mesailerden kahvehanelerden çıkmıyordur asgagdag. valla her ne kadar dediğin doğru da olsa muhtemelen ilk karşılaşmamda bir bahane bulur evire çevire döverim bu elemanı ben.

tommygun
29 Nisan 2020, 20:40
valla hocam orası öyle de. bu eleman da zevk için bile dövülür. hani küçükken sokakta okulda falan böyle aşırı irite edici kopiller olurdu da dövmek için bahane arardık ya. heh bu direkt onlardan. spastik spastik hareketleri, süreki arkadaşlar "terede tek" lafı. ya Allah'ın yarattığı ile dalga geçilmez ama tipi bile günde üç posta dövmek için yeterli bir sebep. bence bunun babası bunu mümkün olduğunca görmemek muhattap olmamak için mesailerden kahvehanelerden çıkmıyordur asgagdag. valla her ne kadar dediğin doğru da olsa muhtemelen ilk karşılaşmamda bir bahane bulur evire çevire döverim bu elemanı ben.

Kahve içerken gülmekten laptopa püskürttüm kahveyi, Allah senden razı olsun da klavyenin başına inşallah bir iş gelmez

emenyasin
29 Nisan 2020, 21:03

Elemanı bilmem, etmem ama senin bu anlattığın düşünceler hiç sağlıklı değil. Sen o elemanı bırak kendinle ilgilen kardeşim. Mesele elemanın spastik olup olmaması değil senin kendini rahatsız eden kişi yahut hareketlere karşı bu düşünce şeklin. Toplum içinde yaşıyoruz böyle düşünceler sağlıklı değil.

coderbiker
29 Nisan 2020, 21:10
Elemanı bilmem, etmem ama senin bu anlattığın düşünceler hiç sağlıklı değil. Sen o elemanı bırak kendinle ilgilen kardeşim. Mesele elemanın spastik olup olmaması değil senin kendini rahatsız eden kişi yahut hareketlere karşı bu düşünce şeklin. Toplum içinde yaşıyoruz böyle düşünceler sağlıklı değil.

hocam şöyle söyleyeyim, beni tanısanız asla kimsenin kötülüğünü düşünmeyen asla kimseyi incitmeyen, düşmanım bile olsa karşımda ağlasa benim de gözlerim dolan bir insanım. yani toplum açısından tehlikeli biri değilim :) hayatımda sayılı kavga etmişimdir. elim ağırdır bir tanesini baya kötü hale getirmiştim. mahkememiz hala devam ediyor. kalıcı bir hasar oluştu. ama sebebi aileme dil uzatmasaydı. bu tarz durumlar dışında kavgadan mümkün olduğunca kaçınan birisiyim. bahsettiğimiz elemanı tanıyor musunuz bilmiyorum ama birkaç videosunu izlerseniz düşüncelerinizi merak ettim sizin de.

emenyasin
29 Nisan 2020, 22:22
hocam şöyle söyleyeyim, beni tanısanız asla kimsenin kötülüğünü düşünmeyen asla kimseyi incitmeyen, düşmanım bile olsa karşımda ağlasa benim de gözlerim dolan bir insanım. yani toplum açısından tehlikeli biri değilim :) hayatımda sayılı kavga etmişimdir. elim ağırdır bir tanesini baya kötü hale getirmiştim. mahkememiz hala devam ediyor. kalıcı bir hasar oluştu. ama sebebi aileme dil uzatmasaydı. bu tarz durumlar dışında kavgadan mümkün olduğunca kaçınan birisiyim. bahsettiğimiz elemanı tanıyor musunuz bilmiyorum ama birkaç videosunu izlerseniz düşüncelerinizi merak ettim sizin de.

Daha bu akşam sinirlere hakim olmak ile ilgili bir yazı okudum. Bir kısmında Diyordu "Nasıl üşeyeceğini bildiğin yere gitmezsen sinirleneceğin ortamlardan da uzak dur." bu tarz bir şeydi. Yani dediğiniz elemanı izlememeyi, mümkünse yakınına da gitmemeyi tercih ederim. Sizin gibi kavga etmeyen birisini sinirlendirdiğine göre...

Şiddet bazen gerekli olabilir ama maalesef o gereklilik miktarını ayarlamak hele de sinir anında çoook zor olacaktır. O yüzden elden geldiğince kaçınmak lazım. Yoksa şiddette hayatımızın bir parçası ve bazen gerekli.

coderbiker
30 Nisan 2020, 01:15
Kahve içerken gülmekten laptopa püskürttüm kahveyi, Allah senden razı olsun da klavyenin başına inşallah bir iş gelmez

valla klavyenin parasını falan isteme vermem :D

Albertorun
30 Nisan 2020, 02:17
Fazlasıyla hem de

Yayan
30 Nisan 2020, 08:01
izmir deki "bay motomania"....