PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosiklette L sibop kullanımı

nanis61
15 Nisan 2020, 14:19
Arkadaşlar hava basarken normal siboplara biraz zorluk çıkıyor ilave parçayla L sibop yapan kullanan arkadaş var mı nasıl tavsiye eder misiniz ?

pikatel34
15 Nisan 2020, 15:07
önceki motorumda standart olarak vardi cok rahatti.simdiki motorumda yok her hava basisim istirap bunu da l yaptırmak istiyorum balans filan biraz ugrastirici

Angrypower
15 Nisan 2020, 15:10
Arkadaşlar hava basarken normal siboplara biraz zorluk çıkıyor ilave parçayla L sibop yapan kullanan arkadaş var mı nasıl tavsiye eder misiniz ?

Ben kullanıyorum. Metallerinden taktırdım. Hava basmak için kendimden geçmiyorum. Temiz temiz basıp işimi hallediyorum. Tanesine 25yada50tl vermiştim. Şimdi her hava bastığımda verdiğim para için mutlu oluyorum.

nanis61
15 Nisan 2020, 15:14
Ben kullanıyorum. Metallerinden taktırdım. Hava basmak için kendimden geçmiyorum. Temiz temiz basıp işimi hallediyorum. Tanesine 25yada50tl vermiştim. Şimdi her hava bastığımda verdiğim para için mutlu oluyorum.

Bir problem çıkmadı kullanışlı tavsiye ediyorsun hatırlıyor musun nereden aldığını ? yoksa heps, hemen hemen aynı kalitede mi

Angrypower
15 Nisan 2020, 15:25
Ben Buzmotor'da lastik değiştirirken taktırmıştım. Zaten lastik çıkmadan takmak imkansız olduğundan işine yarar. Metal olduğu için deforme şansının olması çok düşük. Ben kullanıyorum ve memnunum. Öndeki çift disk yüzünden hava basmak sorun olabiliyordu ve arka lastik yüzünden de hep elim yağlanıyordu zincire değmesinden dolayı. Şimdi Hiç öyle derdim yok. 2dk sürmüyor lastiklerimi şişirmem.

Kural [ Z ]
15 Nisan 2020, 17:44
Alırken ucuzuna kaçmayın. Ucuz / Pahalı arasında ciddi fiyat farkı var. Gözünüzü kapatır, kalitelisine parayı verir alırsanız memnun kalırsınız. Ancak balans yaptırmayı ihmal etmeyin, balansta ciddi fark yaratabilir.

ferhatkars
15 Nisan 2020, 18:20
suzukici seniiii :wiinkk:
bu da benimkisi... :)

https://i.hizliresim.com/dheQGv.jpg (https://hizliresim.com/dheQGv)

Cyan
15 Nisan 2020, 20:25
Ben lastiklerimi hep İstinye Motolastik'ten aldım, her motosikletime de orada satılan Alman malı metal yan supap taktırdım, çok düzgün sağlam şeyler.