PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "kerem a hero" nun tanıttığı "SARI GÜÇ" gerçekten güçlümü. "denendi"

mavzer-i
10 Nisan 2020, 15:11
malum videoyu izledikten sonra videoda reklam hilesi uyguladığını gördüm.
zaten inceleme gibi değildi video bildiğin reklam gibiydi.
genede alıp denemek istedim.
sonuç:
hiç te videodaki gibi etki vermedi.
videoda kirli ve yağlı yüzeye sıkıyordu sonrada sadece su ile yıkayıp tertemiz oluyordu.
ben iki kere yaptım o işlemi. genede motorun kirli yerleri temizlenmedi.
hatta iki seferde bol bol sıktım.
sadece yağlı yerlerde işe yarıyor ama normal yağ çözücüde farkı yok.
yağ olmayan kirli ve tozlu yerlerde işe yaramıyor.

ama iyi bi yanı var balata spreyinden daha iyi temizliyor balataları.
sarı güç şişesinin yarısını bitirdim neredeyse ama hiç kullanmasaydım onun yerine benzinlikteki 1 liralık köpüğü kullansaydım aynı sonucu alacaktım.

belki sarıgücü kullandıktan sonra sünger ile yüzeyleri temizlesek çok iyi sonuç verecek ama keremin videodaki gibi yapınca hiç bi halta yaramıyor.

xcp nin spreyiyle 3-4 fıs la jantı rahat temizleyebiliyorum. az uğraşırım xcp ile daha güzel temizlerim daha iyi.

ama balata spreyi olarak kullanılabilir sarı güç

almak isteyen olursa bunları bilerek alsın.

ShipShaq
10 Nisan 2020, 16:04
Ben de o videoyu görüp aldım. Yarın yikayacacagim motoru. Sonuçları yazarım buradan. Dediğin gibiyse de sorun degil. 10 lira birşey zaten.

mavzer-i
10 Nisan 2020, 16:11
yanında ekstradan sünger olursa güzel sonuç vereceğine eminim ama.

ulkerhan
10 Nisan 2020, 16:12
hayrına link atsanız?

mavzer-i
10 Nisan 2020, 16:20
hayrına link atsanız?

instagramda keremin hesabına girince en son attığı videoydu sanırım

ulkerhan
10 Nisan 2020, 16:42
instagramda keremin hesabına girince en son attığı videoydu sanırım

neyse saçma bir video için ne idüğü belirsiz bir zat'ın hesabını takip etmeye hiç gerek yok. :cat:

mavzer-i
10 Nisan 2020, 16:50
neyse saçma bir video için ne idüğü belirsiz bir zat'ın hesabını takip etmeye hiç gerek yok. :cat:

takip etmene gerek yok. bende takip etmiyorum. videoları takipsizlerede açık

fb__ömer
10 Nisan 2020, 17:46
1 tane aldım. Daha denemedim. Ama ümidim yoktu zaten deli gibi reklam yaptığı belli. Ayrıca kendi motorunda bile denememiş. Yani yersen...

mavzer-i
10 Nisan 2020, 17:53
kuru temizlik yapmayı seviyorsanız vaktinizvarsa motorla ilgilenirim derseniz xcp alın kafanız rahat etsin. denemek için arka jantı temizledim. beze sıktım biraz janta yakın münasebette bulundum. katranı söktü aldı

SuleymanE
10 Nisan 2020, 18:16
Beyler sarı yeşil mavi veya pembe güç kullanmanıza hiç gerek yok. :)

Jantları temizlemek için en eski ve geleneksel yöntem olan gazyağını öneririm. Boş bir fısfıslı şişeye doldurun. Eski bir parça da bez yeterli. 1 tur güzelce sıkıp bezle silin bakın kiri, zincirden sıçrayan yapış yapış yağları , pislikleri nasıl da söküp alacak.

İşin güzel yanı jant boyasına da zararı yok ve jantı şahane parlatıyor.

Kullanacağınız tüm temizlik ürünlerinden de daha ucuz. Tek kötü yanı kokusu, beni rahatsız etmiyor ama bazılarına kötü gelebilir.

okanbagiscan
10 Nisan 2020, 18:17
kuru temizlik yapmayı seviyorsanız vaktinizvarsa motorla ilgilenirim derseniz xcp alın kafanız rahat etsin. denemek için arka jantı temizledim. beze sıktım biraz janta yakın münasebette bulundum. katranı söktü aldı

Sende xcp nin reklamını yapıyorsun :).Merak ettim neymiş bakayım.

Oooooo pahalıymış ::unsure::

mavzer-i
10 Nisan 2020, 18:24
Sende xcp nin reklamını yapıyorsun :).Merak ettim neymiş bakayım.

Oooooo pahalıymış ::unsure::

valla reklam meklam işe yarıyor ama :D

okanbagiscan
10 Nisan 2020, 18:26
Sen yaz kış biniyorsun motora.Ben yazın biniyorum.Yolda su görünce arka sokaktan dolaşıyorum :) O yüzden sezonda üç dört kere ya yıkıyorum ya yıkmıyorum :)

gezginkral
10 Nisan 2020, 18:26
Arkadaşlar, ben temizleyici kullandım fakat bir daha asla kullanmam. Gazyağı ile devam ediyorum.

Daha önceden açtığım konu : http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/202057-bir-jant-temizleyici-rezaleti-boyasi-cozuldu-resmen.html

Bu olaydan sonra firma ile irtibata geçmiştim ama s*klemediler, merdiven altı bir işletme olduğu açık. (Sizin videoda reklamını yapan firmalarda dahil). Savundukları şey, asidik olmadığı, nötr olduğu konusunda epey söylendiler. Bende gittim turnusol kağıdı aldım, asidik çıktı. Firmaya attım resmini engellediler. Uzak durun, maddi ve moral(daha çok) zarara uğrarsınız. Normalde hakem heyetine gidecektim, aldığım 10TL'nin şeyiyle uğraşmak istemiyorum. Ama kim çıkarsa karşıma uyarıyorum bu konuda.

Saygılarımla.

harun27
10 Nisan 2020, 19:50
Gazyağı eğer bulunmamışsa mazot tavsiye ederim

inzell
10 Nisan 2020, 22:03
XCP kesinikle rakipsiz. :)

snappy x
10 Nisan 2020, 22:47
sarı güç mavi su kırmızı iksir..
böyle şeylere para vermeyin dostlar,jantta çok fazla yağ varsa bir beze az bir miktar mazot sürün ve silin
çok fazla yoksa katı halde satılan arap sabunları işinizi görür,hem kimyasal içermiyor hem de ucuz.
https://i.hizliresim.com/1XeMKS.jpg (https://hizliresim.com/1XeMKS)

ChuckBerry
11 Nisan 2020, 00:19
Kendisi bana o kadar antipatik ve güvensiz birisi olarak geliyor ki, sağlığınız için sigara içmeyin diye video çekse sigaraya başlayabilirim...

Alper600RR
11 Nisan 2020, 22:07
En guzel gaz yagi babusum

LynXMaSTeR
12 Nisan 2020, 17:34
En guzel gaz yagi babusum

gaz yağı ile jant temizleyince çok toz tutuyor.

arndiol
12 Nisan 2020, 17:42
ne kadar temiz la motorlarınız :(

rollcycle
13 Nisan 2020, 10:13
Türkiyede motosikletin üzerindeki motovlog olarak kendini adlandıran gerçek veya sahte youtube ve instagram takipçileriyle hesap kastırıp sonra honda yamaha bizim sayemizde bu motorları satıyor, şu kask çok iyi bu zincir kesilmez bu montla ölmessiniz şu kask markasını kullanırsanız ölürsünüz diyen bu karakterlerin söylediklerine lütfen inanmayın.

Sonuç itibariyle yapılan marketing amacına ulaşmış size bu üründen alıp kullandırmış. Aynı şekilde çok pahalı bir kask çok pahalı bir motosiklet aldırabilir ve geri dönüşü sarı güç kadar kolay olmayabilir.

Şu an türkiyedeki en iyi motovlog kanallarının kralı 3 5 yıllık motorcu ( istisnalar hariç ), yani bir tecrübeleri bir geçmişleri yok gidiyor adam mağazaya bana bu kaskı montu verirsen şukadar parar verirsen ürününü kafama takar denerim mantığı ile iş olmaz. Suç burada bu karakterlerin değil. Kısa yoldan müşteri kazanmaya çalışan ve bu arkadaşlara gerçekten maaş bağlayan işletme ve kuruluşlarda.

mavzer-i
07 Mayıs 2020, 13:37
annem çok beğendi yalnız bunu. bu ne güzel bişeymiş her yeri temizledi dedi. aldığım günden beri ilk defa kullandı ve beğendi. ev temizliği için çok iyiymiş.

dyavol-77
07 Mayıs 2020, 15:34
Kendisi bana o kadar antipatik ve güvensiz birisi olarak geliyor ki, sağlığınız için sigara içmeyin diye video çekse sigaraya başlayabilirim...
+1...Youtube de bunlar gibi niceleri var...Say say bitmez.:mrgreen:

uthec
07 Mayıs 2020, 17:15
Gücün rengi olmaz beyler...gazyağı adamdır..wd40 kullandığım da oluyor..

avarekasnak
07 Mayıs 2020, 20:38
salı günü bim de tekrar satışa sunulacak

Albertorun
08 Mayıs 2020, 00:26
Yahu arkadaslar uc bes kurus para icin kendi kullanmadigi urunleri reklam yapip sizlere aldirmayi basaran su cakallara prim vermeyin, bari sizler yapmayin surada aslan gibi forum var madem meraklisin ac buradan arastir.Senden benden ondan 10'ar lira derken herif voleyi coktan vurdu. Trafikte teker yaparak meshur oldugunu sanan motor ve ruhu ile alakasi bile olmayan su tiplerden asiri rahatsizlik duyuyorum!