PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : El Marşı vs Ayak marşı

Erendiz
19 Şubat 2020, 14:24
Kışın Ankarada el marşıyla çalışmıyor motor, bende ayak marşıyla çalıştırıyorum fakat motor sıcakken deneyeyim dedim el marşını yine çalıştırmadı, uzun uzun zorluyorum olmuyor yinede, sıcağı sever yazın tek marşta çalışırdı kışın niye böyle yapar motor anlamıyorum, bari sıcakken çalış yine olmuyor. Birde ayak marşını 50-60 kere basmadan çalışmıyor artık terliyorum ayrı dert rezillik başka dert millet çayını alıp gelip beni izliyor artık sabahları :) Can sıkmaya başladı artık buna bir çözüm ne olaki dostlar

Angrypower
19 Şubat 2020, 14:26
Ayak marşında önce boşluğu alırsın, sonra birden çakarsın. Çakarken gaz vermenin bir etkisi var mı bilmiyorum ama ben psikolojik olarak seviyorum. Akü'yü değiştirmeyi dene istersen :)

Erendiz
19 Şubat 2020, 14:34
Ayak marşında önce boşluğu alırsın, sonra birden çakarsın. Çakarken gaz vermenin bir etkisi var mı bilmiyorum ama ben psikolojik olarak seviyorum. Akü'yü değiştirmeyi dene istersen :)
Akümü seviyorum ama :) Gazda verdim hafif , bir ara çalıştı baktım gaz kökte, ayak marşına abanmaktan ayarı kaçmış sabah ilk 3 kattaki herkes uyandı tabi, bende hemen arazi :) Yinede çok zorluyor ya

arndiol
19 Şubat 2020, 14:44
aküyü sevmek nedir yav, belli ki aküde ya da bağlantılarda bir problem var, göster ustaya.