PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KAWASAKİ FUARA NEDEN KATILMIYOR???

Sayfa : 1 [2]

logaritma
25 Ocak 2019, 18:32
Valla ben bu işten bir şey anlamadım. Bu kadar markanın fuara katılmaması garip olur.

BMW yoksa, birki GS kurcalayamazsam daha da davosa gitmem :)

zaten bmw çok zor satardı 300cc lik versiyonu bile 40 bin tl .. kaç kişi şu ekonomik dar boğazda gider alır..
Bir F800 desen 100 bin lira Bir R1200 desen 150 bin lira.. Alan olmazdı ama arkasında borusan gibi güçlü bir firma var..

Eğer bmw fuara katılmıycaksa kimse kusura bakmasında burda kawasakiye giydirmesin..

Exectus
25 Ocak 2019, 19:59
Bu şartlar altında fuar olduğuna bile şaşırıyorum. Son çırpınışlar. Eldeki bütün motosikletler bitsin 2019'lar gelmeye başlasın ozaman görecez coşkuyu. Fuarmı kalıyo ne kalıyo.

hasmet
25 Ocak 2019, 20:20
BMW, Kawasaki, Suzuki bayileri giris ucreti almaya baslar belki :)

SuleymanE
25 Ocak 2019, 21:42
BMW, Kawasaki, Suzuki bayileri giris ucreti almaya baslar belki :)

İşin kötü yanı bu gidişle ortada bayii falan da kalmayacak gibi. Eskiden kazıkçı dediğimiz markaların birkaç çok satan modeli olurdu da bayiiler bir şekilde kar edip ayakta kalıyordu.

Şimdi normal saydığımız modellerin fiyatı yüksek geliyor, fiyatı yüksek gelenler ise alması imkansızlar listesine kaydı.

Kriz sadece kullanıcıyı vurmadı, ilerki dönemde birçok bayiinin kapanmasına da şahit olabiliriz, gidişat kötü hocam, hemde çok kötü...

burak burk
25 Ocak 2019, 21:46
2019 motor fuarı var diye allaha dua etmiyorsunuzda kawasaki katılmıyor diye çemkiriyosunuz.yatın kalkın şükredin bu sene de motor fuarı var:cherry: buna da şükür

logaritma
25 Ocak 2019, 21:58
içinde motor olmayan fuarı ne edelim .. :) ben fuara her sene gittiğimde bütün stantları gezerim ama esas vakit geçirdiğim stantlar hd bmw kawa piaggio birde ilgincimi çeken stantlar olursa bir ara 3-4 sene önce lifan katılmışdı mesela o ilgimi çekmişdi. Bunlar olmadımı ne yapalım pcx, nc750 nin üstüne oturup resim mi çektirelim :D .. aynısını beşiktaşdada yaparım zaten sağım nc solum pcx önüm cbr250 arkam cbr650f :cherry:

SuleymanE
25 Ocak 2019, 22:01
içinde motor olmayan fuarı ne edelim .. :) ben fuara her sene gittiğimde bütün stantları gezerim ama esas vakit geçirdiğim stantlar hd bmw kawa piaggio birde ilgincimi çeken stantlar olursa bir ara 3-4 sene önce lifan katılmışdı mesela o ilgimi çekmişdi. Bunlar olmadımı ne yapalım pcx, nc750 nin üstüne oturup resim mi çektirelim :D .. aynısını beşiktaşdada yaparım zaten sağım nc solum pcx önüm cbr250 arkam cbr650f :cherry:

https://www.youtube.com/watch?v=WR9opRlI8dk

:thumleft: