PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : motosikletim dile geldi

PETRICHOR
08 Haziran 2018, 11:24
motordan mı yoksa depodan mı geliyor anlayabilmiş değilim ama kendi kendine inleyip duruyor :) çalışır çalışmaz farketmez mesela şuan garajda duruyor zincir korumayı boyamıştım nasıl olduğuna bakmak için yanına gittim hiç makineye dokunmadım bile ama 1-2 kez inledi yine :)

dün de 5 yaşındaki yiğenim motorun yanına gitmiş koşa koşa yanıma geldi hayaletler var ses çıkarıyorlar diye :)

sorunun herhangi bir hortumda olduğunu düşünüyorum yani sanki tıkanmış da dışarı hava veremiyor gibi bir ses, umarım anlatabilmişimdir.

motorum ninja 250r.

halo1925
08 Haziran 2018, 11:25
benzin deposundan geliyor olabilir. ıslık sesi gibi bir ses yapar

PETRICHOR
08 Haziran 2018, 11:46
benzin deposundan geliyor olabilir. ıslık sesi gibi bir ses yapar

hocam daha tok bi ses yani motoru saklasak ciddi ciddi bi adamı bıçaklamışlar da inliyor sanarsın :)

Carbondioxid
08 Haziran 2018, 12:19
Olay şu , 2 genc möhendiz kawa ile saki ortak atolye kurarlar , işler yavaştan eyi olunca genşler mekanlara akar , emme velakin saki kawa'ya görece daha poslu yakuşuklu bi yiğittir .

Hasüd kawa mekanlardaki geyşa'ların saki'ye ilgisinden , mekanlara her gettiklerinde saki'ye yönelen çapkın hatun bakışlardan hasüdlüğünden çatlayacak gibidir.

Kawa hasüdlükten kurtulamaz , artık karar vermiştir , saki'yi elimine edecektir , böylece firmanın tamamı ona kalacak , ve ikili gittikleri mekanlarda tek gözde paralı jön olacaadır.

Saki caaz'ı melunca faprikanın döküm kısmına çaartan kawa , sinsice " topraam hele pak pakim potadakü , eriyük temir bi türlü istediğimiz renkte deel , celik haddelemede sorun var ellam sen annarsın bah bakim" dsr , saf saki , o yiğit saki bahim der demez , kawa ardına deppik vurup saki'canı eriyik potanın içine düşürür . olay iş kazası deyü kayıtlara geçer.

Denir'ki faprika haalen haddelemede o potayı kullanırmış , kawa fiskisini alıp kazandığı melun zaferin tadını potanın etrafında kehkaha atarak kutlar imiş , her maturun demir / çelik aksamı haalen ordan imal edilirmiş , dolayısı ile sıcak havalarda , saki caazın ruh partiküllerı ah edermiş , bu sık sık iştiilirmiş ,bundan kelli her üretilen kawasaki'de beyle paranormallik olur imiş , depo havalandırmasında beyle ses gelirmiş deyular .

ozan1991
08 Haziran 2018, 12:30
geçen buna benzer bir konu vardı o da ninja 250r dı bir arkadaş deponun kapağını iç içindeki hava çıksın düzelir dedi sanırım bu şekilde sonuca ulaşmışlardı bir dene bakalım

-Black-
08 Haziran 2018, 12:49
"Beğen" nereye gitti yahu. (Ne mobil, ne de mobilde masaüstü görümü aktifken yok)
Eline sağlık (carbo)

PETRICHOR
08 Haziran 2018, 13:52
Olay şu , 2 genc möhendiz kawa ile saki ortak atolye kurarlar , işler yavaştan eyi olunca genşler mekanlara akar , emme velakin saki kawa'ya görece daha poslu yakuşuklu bi yiğittir .

Hasüd kawa mekanlardaki geyşa'ların saki'ye ilgisinden , mekanlara her gettiklerinde saki'ye yönelen çapkın hatun bakışlardan hasüdlüğünden çatlayacak gibidir.

Kawa hasüdlükten kurtulamaz , artık karar vermiştir , saki'yi elimine edecektir , böylece firmanın tamamı ona kalacak , ve ikili gittikleri mekanlarda tek gözde paralı jön olacaadır.

Saki caaz'ı melunca faprikanın döküm kısmına çaartan kawa , sinsice " topraam hele pak pakim potadakü , eriyük temir bi türlü istediğimiz renkte deel , celik haddelemede sorun var ellam sen annarsın bah bakim" dsr , saf saki , o yiğit saki bahim der demez , kawa ardına deppik vurup saki'canı eriyik potanın içine düşürür . olay iş kazası deyü kayıtlara geçer.

Denir'ki faprika haalen haddelemede o potayı kullanırmış , kawa fiskisini alıp kazandığı melun zaferin tadını potanın etrafında kehkaha atarak kutlar imiş , her maturun demir / çelik aksamı haalen ordan imal edilirmiş , dolayısı ile sıcak havalarda , saki caazın ruh partiküllerı ah edermiş , bu sık sık iştiilirmiş ,bundan kelli her üretilen kawasaki'de beyle paranormallik olur imiş , depo havalandırmasında beyle ses gelirmiş deyular .

sabah sabah iyi güldüm valla allah da seni güldürsün :)

geçen buna benzer bir konu vardı o da ninja 250r dı bir arkadaş deponun kapağını iç içindeki hava çıksın düzelir dedi sanırım bu şekilde sonuca ulaşmışlardı bir dene bakalım

denedim şimdi, açtım bi süre bekledim kapattım şuan başında bekliyorum ses yok bakalım, olmazsa boruyu temizleyeceğim :)

Carbondioxid
08 Haziran 2018, 18:20
sabah sabah iyi güldüm valla allah da seni güldürsün :)

Amin .

sash_009
08 Haziran 2018, 23:15
Depo bu kadar emiş yapıyosa kim bilir ne yakıyo ellam ???