PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu Canavar Motorcu Olamaz... Kabul Etmiyorum!!!

Bujii
04 Mayıs 2018, 01:37
https://www.youtube.com/watch?v=LLkwDqWnMtk

https://www.youtube.com/watch?v=keKmmfIPRJ0

8.5 aylık hamile kadına tokat atıyor kaskını vuruyor karnındaki bebeğe tekme atıyor saldırgana müdahale edenleri dövüyor
Yaşlı amcayı yumrukluyor bıçak çekiyor yaralıyor ve amcanın üzerine köpeğini salıyor ısırttırıyor amcayı motorla tam ezecek iken asker yakalıyor saldırganı etkisiz hale getiriyor ve yarım saat sonra savcı serbest bırakıyor
Adalete bak :pr:

whitedeamon
04 Mayıs 2018, 02:16
Ya kusura bakmayın duyarlısınız tabi ama mağraya interneti yeni mi bağladılar.Üzerinden ne kadar zaman geçti bunun.Hani beni taşlayacaksınız belki habere baksana sen benim şimdi paylaşmama mı taktın diye.Böyle şeylerden bihaber olup olduğundan çokça zaman sonra görmekte bence duyarsızlık.Şimdi siz bunun motorcu olduğunu kabul etmiyorsunuz.Ya insan olduğunu?Yaptığının beyni olan vahşi olmayan düşünebilen bir insanın hareketleri davranışları olduğuna inanıyor musunuz?

Umutksk
04 Mayıs 2018, 02:22
Her şeyden önce insan değil zaten , baya oldu bu haber verileli..Bunlar erkek degil..Yasitina bulasmaz,yasliya kadina bulasirlar,savciyada bilmiyordum savci bey birden oldu pismanim der cikarlar

Bujii
04 Mayıs 2018, 02:38
Ya kusura bakmayın duyarlısınız tabi ama mağraya interneti yeni mi bağladılar.Üzerinden ne kadar zaman geçti bunun.Hani beni taşlayacaksınız belki habere baksana sen benim şimdi paylaşmama mı taktın diye.Böyle şeylerden bihaber olup olduğundan çokça zaman sonra görmekte bence duyarsızlık.Şimdi siz bunun motorcu olduğunu kabul etmiyorsunuz.Ya insan olduğunu?Yaptığının beyni olan vahşi olmayan düşünebilen bir insanın hareketleri davranışları olduğuna inanıyor musunuz?

12 günlük haber ne zaman eski oldu :santa:

hasmet
04 Mayıs 2018, 03:08
Bu şahıs hem motorcu, hem erkek, hem Türk, muhtemelen de müslüman. Kendisiyle bir sürü ortak noktamız olduğu kesin. Gel gelelim bu özeliklerin hiç biri, kimsenin iyi veya kötü şeyler yapacağının garantisi değil.

MahmutBiner
04 Mayıs 2018, 08:36
12 günlük haber ne zaman eski oldu :santa:

Kardeşim bu haber için forumda 2 ayrı başlık açıldı ve haber yapıldı. Orada tüm forum üyelerinin bol küfürlü yorumlarını okuyabilirsin.

arndiol
04 Mayıs 2018, 08:53
yalnız her kanalın haber başlığı ve açıklamalar bambaşka bunla ilgili.

sanki farklı haber gibi geliyor bu nedenle

Bujii
04 Mayıs 2018, 14:05
Kardeşim bu haber için forumda 2 ayrı başlık açıldı ve haber yapıldı. Orada tüm forum üyelerinin bol küfürlü yorumlarını okuyabilirsin.

Link verir misiniz?

ozan1991
04 Mayıs 2018, 14:16
Link verir misiniz?

konuyu açmadan önce arama butonundan arasaydın görürdün bende gördüm bu forumda bu konuyu daha önce

aokuyumcu
05 Mayıs 2018, 01:50
sen aramaya üşeniyorsun, biz arayıp bulup sana vereceğiz , çok güzel yöntem.

Seko
05 Mayıs 2018, 07:49
Normal şartlarda vurularak etkisiz hale getirilmesi gereken bir "insan" adaletin merkezi Türkiye'de serbest bırakılıyor. Gerçekten insan hakları açısından lider ülkeyiz, her şey serbest.