PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motorsiklet kiralama konusunda yardım

uveysomer01
09 Ocak 2018, 18:07
Merhabalar abilerim ben 18 yaşında bi motorsiklet tutkunu ama daha pek sürme fırsatı bulamamış bir gencim. Geçen sene A1 ehliyet aldım ama babam
Barkın Bayoğlu'nun da ölmesini bahane göstererek zaten pek olumlu bakmadığı motor alma konusunu askıya aldı.Motor süremiyorum motorum olmadığından.

Her neyse konumuza gelirsek 15 tatilde Adana ya gideceğim.Burda Motorsiklet kiralamak istiyorum ama hiç bir yer bulamadıdım internetten. 125 cc bi motor veya scooter da olsa kiralamak ve 3 4 gün gezmek istiyorum.Bana Adana da nerden motor kiralayacağımı söylerseniz çok mutlu olurum.
Şimdiden teşekkürler iyi forumlar.

mfBulut
09 Ocak 2018, 18:11
Maalesef yok şu an benim bildiğim. Önceden yapan yerler vardı. Uyanıklar kendi motorlarından kiralayıp parça yürütmüş. O yüzden artık yapmıyorlar.

uveysomer01
09 Ocak 2018, 18:32
hadi yaa :( sağolasın gene de abi cevapladığın için

Stock Sever
09 Ocak 2018, 18:48
Kardeşim motor işini basit görme. Kiraladığın malla düşebilirsin, motora veya kendine zarar verebilirsin. Kendi motorumuzla bile ne tehlikeler atlatıyoruz, yatırıyoruz, düşüyoruz. O yüzden bence hiçöyle bişey heves etme. Motor direk alıp trafiğe çıkabileceğin birşey değil.

Zippo's
09 Ocak 2018, 19:21
Araba kiralamamin bu kadar sıkıntılı ve elaltindan cakma galericiler tarafindan yapildigi memlekette sahsen ben gidip motosiklet kiralamam.

Enes ŞENTÜRK
10 Ocak 2018, 09:26
Kardeşim motor işini basit görme. Kiraladığın malla düşebilirsin, motora veya kendine zarar verebilirsin. Kendi motorumuzla bile ne tehlikeler atlatıyoruz, yatırıyoruz, düşüyoruz. O yüzden bence hiçöyle bişey heves etme. Motor direk alıp trafiğe çıkabileceğin birşey değil.

Abime kesinlikle katılıyorum rent a car sahipleri orasını bozdun şurasını düşürdün diye sana belki de bütün motoru yaptırır kardeşim yaşanmış şeyler bunlar :) biliyorum hevesin var 18 yaşındasın kanın kaynıyo ama ne kendine ne de ailene zarar ver.. Bekle muhakkak bir gün seninde kendine ait motosikletin olur :)

Tundzhay
10 Ocak 2018, 12:31
tr de motosiklet bir tek kuşadasından alanyaya kadar olan turistik yerlerde bws gibi eski skuter kiralarsan ucuz ve sorun yaşamazsın (bunu düşürmüşün çizmişin gibi)

TestaSt.11
10 Ocak 2018, 12:34
bwm - istinye borusan istanbul kiralayabilirsin ( istediğin kadar süreçte ) , tabii bütçe meselesi