PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Scooter yüzünden kız sorunu yaşıyorum

Sayfa : [1] 2

istanbu_gezg
08 Ocak 2018, 14:48
cidden motorcu hesabı yürüyorum tutuyorum

scooteri görünce kız tc sini değiştirip nufustan naklini alıyor

scooter ögggkkk!

Rayçing !!!!! owww şeeettttt!

Birkan07
08 Ocak 2018, 14:52
Abi motora göre mi oluyo bu işler?

Benim oldukça pahalı bi arabamda var, ss makinemde var çok şükür ama kız arkadaşım todayimi çok seviyo onunla geziyoruz.

Hepsine yol ver uğraşma :)

yaş kaç bu arada?

KTMADDICTED
08 Ocak 2018, 15:03
ne guzel iste varoshlari kezbanlari eliyosun otomatik olarak

SavageGarden
08 Ocak 2018, 15:12
sosyolojik evrim işte, ne güzel.

benim 10 yaşındaki küçük oğlum xmax bakmaya giderken yanımdaydı da, baba pizzacı motoru değil mi bu, diye sormuştu.

senin karşılaştığın o kızların da "10 yaş algısı" var demek ki :) evrim istemiyor onlarla birlikte olmanı :)

istanbu_gezg
08 Ocak 2018, 15:12
yaş 31 hayalimdeki yaştayım

Birkan07
08 Ocak 2018, 15:20

Abi darılmaca gücenmece olmasında bu muhabbetleri yapacak yaşı geçmemişsin acaba ? Bunlar problem olmamalı artık senin içinde, hayatına girecek insan içinde. Bilemedim belki istanbulda sistem böyle ilerliyodur ama garipsedim.

istanbu_gezg
08 Ocak 2018, 15:21
derdimiz şakayla karışık sohbet muhabbet olsun bu kadar kasmayın arkadaşlar hayatı ;)

Birkan07
08 Ocak 2018, 15:25
derdimiz şakayla karışık sohbet muhabbet olsun bu kadar kasmayın arkadaşlar hayatı ;)

Ciddiye aldığımız için özür dileriz :)

Evet kesinlikle işin ikili ilişki kısmını geçersek günümüz şartlarında taşıtların önemi çok yüksek. Ben hiç yoldan geçen bi scooter'a bakmadım sanırım. Ya da böğüre böğüre geçen bi ybr'e kafayı çevirince sadece sövdürüyo :) ama ondan 10 kat daha gürültülü geçen bi ss makinaya dibim düşüyo. Yani bu durum kızlara has bi özellik değil :)

Shrieker
08 Ocak 2018, 15:41
Abi motora göre mi oluyo bu işler?

Tabii ki. En çok Honda çekiyor. Namıssız caponlar çözmüşler işi, bilerek böyle yapıyolar, satsın diye.

(Gameshow'da road rash oyununun incelemesinde vardı böyle bi geyik. Sene ben deyim 1995, sen de 1996 :P ) Bir dönemin efsanesiydi o dergi. Bilen kesinlikle liseli değildir :)

Okan Sinan Ocan
08 Ocak 2018, 15:55
cidden motorcu hesabı yürüyorum tutuyorum

scooteri görünce kız tc sini değiştirip nufustan naklini alıyor

scooter ögggkkk!

Rayçing !!!!! owww şeeettttt!

Sevgili kardeşim,

30 yıldan fazla motor üzerindeyim yaşım 48. Tecrübeme güvenebilirsin. Scooter kızların en sevdiği tipte motorların başında gelir , bence sorunu motorda arama :bounce:

Sevgilerimle

Birkan07
08 Ocak 2018, 16:08
Tabii ki. En çok Honda çekiyor. Namıssız caponlar çözmüşler işi, bilerek böyle yapıyolar, satsın diye.

(Gameshow'da road rash oyununun incelemesinde vardı böyle bi geyik. Sene ben deyim 1995, sen de 1996 :P ) Bir dönemin efsanesiydi o dergi. Bilen kesinlikle liseli değildir :)

Elin çekik gözlü boduru orada motor yapıyo, gelip burda kız tavlıyo vay bee :P

The Dude
08 Ocak 2018, 16:11
sen bir boydan bir tane de vesikalık fotoğraf ekle,
o zaman güzel yorum yapılır.
(bir tane de mevcut cüzdanın fotoğrafı olur ise daha isabetli yorum yapılabilir)

zekeriyaimam
08 Ocak 2018, 16:13
Scooteri beğenmeyen kız faça şahinci falandır bence

levend84
08 Ocak 2018, 17:18

En güzel yaştasin kardeşim.

Altindaki motora göre gelecek kiz,bir üst motorluyu buldumu ona gider.dert etmene değmez,gelmek isteyen pisiklete bile gelir.

Gönüller bir olsun.

BatuhanK
08 Ocak 2018, 17:25
Kırosçular ne yapsın, adamlar da motorları da kir pas içinde. Beterin beteri var

something123
08 Ocak 2018, 18:07
Racing!!!! Bendeki yeri başkadır, racing bir motorla misalen arkadaşımın bir kawa 636'sındaki artçılımdaki keyfi,
Mt09 ile alamadım, 4 silindir candır, sesine hayran kalmamak mümkün mü?
Ama tabiki 636'dan indikten sonra depoya yapışan elimin, tutulan belimin hali nicedir kotudur, şöyle güzel içten bir sövdürür..
O yüzden xmax mesela güzel uzun yollarda keyiflidir, intercomda varsa tatlı sohbetler edilir, birde topcase oldu mu mis mis..

Velsahıl, racing baktırır, kızlarında dikkatini çeker... ama neticede eglenilecek erkektir,
Scooter candır, evlenilecek erkektir :)

DKN
08 Ocak 2018, 18:36
konuyu ciddiye alan genç dostlarımız olabilir doğrusunu ben söyleyim.. s1000rr, r1 yada xmax de olsa bişey değişmiyor. araba kazanıyor.

The Dude
08 Ocak 2018, 18:42
Racing!!!! Bendeki yeri başkadır, racing bir motorla misalen arkadaşımın bir kawa 636'sındaki artçılımdaki keyfi,
Mt09 ile alamadım, 4 silindir candır, sesine hayran kalmamak mümkün mü?
Ama tabiki 636'dan indikten sonra depoya yapışan elimin, tutulan belimin hali nicedir kotudur, şöyle güzel içten bir sövdürür..
O yüzden xmax mesela güzel uzun yollarda keyiflidir, intercomda varsa tatlı sohbetler edilir, birde topcase oldu mu mis mis..

Velsahıl, racing baktırır, kızlarında dikkatini çeker... ama neticede eglenilecek erkektir,
Scooter candır, evlenilecek erkektir :)

oldu mu şimdi bu ?
xmax olmuş 30.000 lira, (yakındır)
şimdi mi yazılır bu ?

bir de reyzing erkeklerin daha çok ilgisini çekiyor.

Jemand
08 Ocak 2018, 18:54
Sevgili kardeşim,

30 yıldan fazla motor üzerindeyim yaşım 48. Tecrübeme güvenebilirsin. Scooter kızların en sevdiği tipte motorların başında gelir , bence sorunu motorda arama :bounce:

Sevgilerimle

katılıyorum. totişkoları rahat ediyo scooterda. fakat gel gelelim instagramdan "selam, motorun çok seksi" diye mesajlar alıyorum. ama iş binmeye gelince scootercı bizim kızlarımız.

Ekarademir
08 Ocak 2018, 18:58
Valla bu kızları her konuda olduğu gibi bu konudada anlamak zor.

Bi kızla tanışmıştım oda motora biniyor. Kendi kendime iyi yav tam benlik hatun filan diyorum. Benim motora çok tipsiz dedi. Farklı modeller gösteriyorum ama yok hiç birini beğenmiyor. Kız CG hastası. CGye biniyor. Basık cg çok tipliymiş ona göre. :mrgreen:

Şimdi konuşmuyoruz.

jimi_hendrix
08 Ocak 2018, 19:06

Bi kızla tanışmıştım oda motora biniyor. Kendi kendime iyi yav tam benlik hatun filan diyorum. Benim motora çok tipsiz dedi. Farklı modeller gösteriyorum ama yok hiç birini beğenmiyor. Kız CG hastası. CGye biniyor. Basık cg çok tipliymiş ona göre. :mrgreen:

Şimdi konuşmuyoruz.

iyi olmuş abi, cg seven kızdan uzak durun...

Jemand
08 Ocak 2018, 19:20

Şimdi konuşmuyoruz.

sad story :mrgreen:

istanbu_gezg
08 Ocak 2018, 19:49
ooo konumuz cg ha

CrazyBullet
08 Ocak 2018, 19:58
Sen de scooter kullanan kızlara pas verme, racingci kızlara artçı ol. Kısasa kısas. :) Şaka bir yana motosiklete sevdalı kızlar manyak olur, onlardan uzak dur.

Birkan07
08 Ocak 2018, 20:10
Şimdi konuşmuyoruz.

My life be like

https://i.hizliresim.com/p647Em.jpg (https://hizliresim.com/p647Em)

kalidor
08 Ocak 2018, 20:10
85 model, manyetolu puch'un arkasına kız atardık. Sende haklısın be genç hayıflanmakta...

freewill
08 Ocak 2018, 20:14
Geçtiğimiz yaz güzelçamlı taraflarına gezmeye gitmiştik arkadaşlarla. Diğer arkadaşımda r25 vardı. Kız eşinin ısrarı ile hiç istemeyerek de olsam motosikletleri değiştirdik dönüş yolunda. Sonuç, eşinin o Allah ın belası motoru satıp irfan ın kullandığı motordan alacaksın ya da bu motoru satıp bırakacaksın konusuna gelmiş. Sanki ben teklif etmişim gibi bir de arkadaş bana atar yaptı :mrgreen: bu da böyle bir anımdır :mrgreen:

Thugboy0622
08 Ocak 2018, 21:03
ne guzel iste varoshlari kezbanlari eliyosun otomatik olarak

Tespitin dibi :mrgreen:

levend84
08 Ocak 2018, 22:20
Herkesin derdi başka...

EldekiDebryj
08 Ocak 2018, 22:39
Bunun kızı erkeği yok ki. Scooterden ziyade racing tabiki herkesin daha fazla ilgisini ve dikkatini çeker.

velizrsln
08 Ocak 2018, 23:57
hevesini kırmak istemiyim ama gerçekten yok öyle bir dünya, evet kızlar parayı seviyor ama özellikle racing motoru falan değil, sadece parayı, kız için sürüceksen harley falan daha işe yarar diğerlerine nispeten

Loeb
09 Ocak 2018, 00:12
hevesini kırmak istemiyim ama gerçekten yok öyle bir dünya, evet kızlar parayı seviyor ama özellikle racing motoru falan değil, sadece parayı, kız için sürüceksen harley falan daha işe yarar diğerlerine nispeten

kızlar parayı ve gücü sever,fakat onları suçlayamam.Biz de iri meme seviyoruz,bunlar hep evrimsel süreçlerle ilgili.

velizrsln
09 Ocak 2018, 00:22
evet doğruya bunun kızı erkeği yok, scooter süren biriyle bende motorcu diye takılmam

bugün fazla açık sözlüyüz, allah utandırmasın :/

Loeb
09 Ocak 2018, 00:26
bugün fazla açık sözlüyüz, allah utandırmasın :/

benim fazla vaktim kalmadı,o bakımdan.. administrator yakında görevini yapacak :(

HAZZILHAR
09 Ocak 2018, 00:47
Valla sizler çok seviyorsunuz diye hep racing demişsiniz ama sanki gerçek öyle değil gibi. Bakınız şu bebe şöyle bir video yapmış:

https://www.youtube.com/watch?v=pPr1EGqvKHo

Ekarademir
09 Ocak 2018, 11:47
Valla sizler çok seviyorsunuz diye hep racing demişsiniz ama sanki gerçek öyle değil gibi. Bakınız şu bebe şöyle bir video yapmış:

https://www.youtube.com/watch?v=pPr1EGqvKHo
Biride 5 demedi. Hatta cılız ve bisiklet diyende oldu. Hatayı başta enduroya binerek yapmışım :D

KTMADDICTED
09 Ocak 2018, 11:52
kari kiz tavlamak istiyosaniz chopper
rahat etmek istiyorsaniz scooter
butun ortaminiz erkek olsun istiyorsaniz racing
sehir ici fare gibi gezmek istiyorsaniz naked

eglenmek istiyorsaniz SUPERMOTO alin

berk_cglr
09 Ocak 2018, 12:18
o iş biraz da sende bitiyor be scooter a poh atma bence

İhsan34
09 Ocak 2018, 12:20
En güzel yaştasin kardeşim.

Altindaki motora göre gelecek kiz,bir üst motorluyu buldumu ona gider.dert etmene değmez,gelmek isteyen pisiklete bile gelir.

Gönüller bir olsun.

bu biraz şey gibi olmuş "Bugün sana binen, yarın başkasına biner" :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

olcaytoshow
10 Ocak 2018, 16:32
https://i.hizliresim.com/v4qbvm.gif

Birkan07
10 Ocak 2018, 17:19

Karı kız için gibi tabirleri hoş bulmasam da şöyle bişey yazmak geldi içimden.

Ne karı kız için, ne ortam için motor almayın bence. Kendinizi nasıl daha iyi hissedeceksiniz, sizin ihtiyaçlarınızı hangi karşılar ona göre alın. Ben mesela yakıta çok önem veriyorum motorda. Çook yakan bi arabam olduğu için today aldım, tipinide seviyorum. Birde ss makina hayranlığım var ama yeterli şöförlüğüm ve cesaretim olmadığı için 2.motorumda tercihi r125 den yana kullandım. Çok şükür istesem 600lük 1000lik makinayı alabilecek maddi gücüm var ama bana fazla olduğunu biliyorum şimdilik :)

oluroyle
11 Ocak 2018, 01:12
Olay motosiklet ile ilgili degil. Olay cinsiyet ile de ilgili degil. Olay kafalarının icindeki ile ilgili

raayzinkk owww diyen kizlar kadar erkekler de var.
Kendini motosiklet kullaniyor diye bir halt sanan insanlar çok.

Ne güzel iste , saçma insanları elemiş olursun .

emiliosantos
11 Ocak 2018, 16:02
maxi scooterım var, bi yolculuk için kızın birine yedek kask aldım, aynı kaskı 8 farklı kız taktı geçtiğimiz sezonda. hepsi de aşırı rahattı. monster vs olsa binip benimle uzun yol yapacaklarını sanmam

istanbu_gezg
11 Ocak 2018, 16:41
maxi scooterım var, bi yolculuk için kızın birine yedek kask aldım, aynı kaskı 8 farklı kız taktı geçtiğimiz sezonda. hepsi de aşırı rahattı. monster vs olsa binip benimle uzun yol yapacaklarını sanmam

bizede taktik ver 8 tane kız mı ben 1 yılda 8 fakrlı kız bile görmüyorum

Birkan07
11 Ocak 2018, 18:17
bizede taktik ver 8 tane kız mı ben 1 yılda 8 fakrlı kız bile görmüyorum

Abi sen beni çok güldürüyosun ya :D bu devirde ciddiyete önem vermedikten sonra kız arkadaştan daha kolay bulabileceğin ne var allah aşkına :) sen de özgüven eksikliği var tanıyı koydum şu an :))

zekeriyaimam
11 Ocak 2018, 18:31

Keramet yedek kaskta diyosun yani :D

mavzer-i
11 Ocak 2018, 18:34

bende diyorum ki niye bukadar eğleniyorum motor sürerken. nedeni buymuş :D ama gerçekten eğlenceli supermoto sürmek.

Angrypower
11 Ocak 2018, 21:06
Kardeşim sen scooter'i kız için mi kullanıyorsun yoksa kendin için mi önce bunu çözümle kendi kendine. Kız için biniyorsan, bırak o aleti. Zorla güzellik olmaz. Sen kendin için biniyorsan da sevmişsinki almışsın ya da belirli şartlar altında (ilk motor vs.)hoşlanmışlığın var ki almışsın. O zaman kızı hiç bağlamaz, TC'sini değiştirmemekle kalmasın, aynı kıtada bile yaşamasın seninle :farao:

Gel gelelim ben scooter kullanmağı sevmiyorum fakat scooter bile kullansam ve birisi gelip motoruma laf etse, motorumun attığı egzoz dumanı bile etmezsin derim ve muhattap bile olmam.

Sen o motoru bir şekilde kaybet, yokluğunu hisset. Sonra gel buraya REYSİNG, OW SHET! yap :bounce:

hachiko
11 Ocak 2018, 21:12
https://galeri14.uludagsozluk.com/822/deve-kusu-yumurtasina-sperm-koyup-beklemek_1223517.jpg

AzÇok
11 Ocak 2018, 21:59
Kızların skutere burun kıvırdığını hiç görmedim. Bence soruna farklı bir açıdan bak. Skuter yüzünden kız sorunu değil, kız yüzünden skuter sorunu yaşıyor olabilirsin...