PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Scooter yüzünden kız sorunu yaşıyorum

Sayfa : 1 [2]

ryangt
11 Ocak 2018, 22:38
Tabii ki. En çok Honda çekiyor. Namıssız caponlar çözmüşler işi, bilerek böyle yapıyolar, satsın diye.

(Gameshow'da road rash oyununun incelemesinde vardı böyle bi geyik. Sene ben deyim 1995, sen de 1996 :P ) Bir dönemin efsanesiydi o dergi. Bilen kesinlikle liseli değildir :)

Gameshow dergisindeki ufacık bir espriydi bu, "abi bu garilari hep Honda sürüyor piyasaya" gibi bir nükte vardı oyun incelemesinde, not enough Serkan ve Macbeth vardı yazarlardan ..

fatih.met
11 Ocak 2018, 22:51
arkadaşlar, aranızda racing motor sevmeyen var mı??

-seviyoruz dedik ya :)

(kızlar ile sınırlamayın, bu motor genel olarak sevilen bir motor. binenler hayvan olduğu zaman tabi çevre sakinleri kızabiliyorlar ama o kızan insanlar bile yakınında bir tane racing motor görsünler hemen gidip incelerler[ne güzel alet derler içlerinden ve bakarlar biraz])

Uğur
12 Ocak 2018, 00:21
Reyzink daha populer her daim...

https://i.ytimg.com/vi/WwzBODqArB0/mqdefault.jpg

Seko
12 Ocak 2018, 09:14
Dişi apaçileri otomatik olarak eliyorsun işte ne güzel.

istanbu_gezg
12 Ocak 2018, 10:22
Demek beni hafife aldınız siz daha benim gibi delikanlı görmediniz Savaş mı istiyorsunuz KAMOOONNN :D

https://galeri7.uludagsozluk.com/245/savas-mi-istiyorsun-kamon_467784.jpg

solmyr
12 Ocak 2018, 10:45
kızlar scooter sever diyenler olmuş. seviyorlar ama vespa. fiyat listesi için: http://www.vespa.com.tr/fiyat-listesi/

evi damı satıp, bir harley almak lazım. hatun işi yanında geliyor.

EmirŞengezer
12 Ocak 2018, 11:48
Üzme kendini arkada reyzik varken sukutere binmiş bunlar bak.

http://i44.photobucket.com/albums/f13/pjanie/Brands06018ScooterGirls530.jpg (http://s44.photobucket.com/user/pjanie/media/Brands06018ScooterGirls530.jpg.html)

Pistonlar
10 Mart 2018, 15:21
Keramet yedek kaskta diyosun yani :D

Acaba kask kaç beden
L mı Xl mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:12 ----------

Geçtiğimiz yaz güzelçamlı taraflarına gezmeye gitmiştik arkadaşlarla. Diğer arkadaşımda r25 vardı. Kız eşinin ısrarı ile hiç istemeyerek de olsam motosikletleri değiştirdik dönüş yolunda. Sonuç, eşinin o Allah ın belası motoru satıp irfan ın kullandığı motordan alacaksın ya da bu motoru satıp bırakacaksın konusuna gelmiş. Sanki ben teklif etmişim gibi bir de arkadaş bana atar yaptı :mrgreen: bu da böyle bir anımdır :mrgreen:

R25 hangi renkti?

thedarkfire
10 Mart 2018, 18:17
Bu gün ışıkta beklerken yanıma r6 durdu tüm havam söndü ya :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:12 ----------

Valla bu kızları her konuda olduğu gibi bu konudada anlamak zor.

Bi kızla tanışmıştım oda motora biniyor. Kendi kendime iyi yav tam benlik hatun filan diyorum. Benim motora çok tipsiz dedi. Farklı modeller gösteriyorum ama yok hiç birini beğenmiyor. Kız CG hastası. CGye biniyor. Basık cg çok tipliymiş ona göre. :mrgreen:

Şimdi konuşmuyoruz.

Profilinde yazan motora mı tipsiz dedi?

yeditepely
10 Mart 2018, 18:42
Gecen yaz 5 aylık scoter tecrubemde 3 tane kız arkadasım oldu.3 üde artcı olarak bındı tabi.Gercı scoter terımı bıle cok gelır 50cc kisbee. :)

Bazı kişilerin kıskanclıklarını anlayabılıyorsunuz yanınızda duran motor veya araba suruculerının.

Hatta artcı olan kız arkadaslarımdan birisi ilk kez bındıgınde '-erkek arkadasımı kıskanmazdım ama anladım ki motoru olan bır erkek arkadasımı kıskanırım artık'dedi.Neden diye sordugumda, '-normal kız arkadasını dahi arkasına alsa kız mecburen ona sarılacak' cevabını almıstım :)

Sunu belırtmek gerekır ki eger bır kız benımle scoter veya 1000lık bır motor ıcın bırlıkte olacaksa hıc olmamalı.Bir yandan da anlıyorsunuz karsınızdakini bu sayede ve tavrınızı degıstırıyorsunuz bıranda.

Suan motorumu sattım,arabayı da sattıgım ıcın toplu tasıma aracları veya taksı kullanıyorum ozel durumlarda.Gecen gün yenı tanıstıgım bır bayanla cıkacaktık sözde, bır baktım hıkaye paylasmıs.yazdım buna neden beraber cıkamadık diye.Senın araban yok ben toplu tasıma kulllanmıyorum cevabını aldım :)Ne dersin bu işe :)

jimi_hendrix
10 Mart 2018, 19:04
benim için teknik bilgisi sağlam ya da sürüşü sağlam olmalı...

http://i.hizliresim.com/p6kZ9N.jpg (http://hizliresim.com/p6kZ9N)

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:01 ----------

11 yılda çok değişmiş carmen ablamız. Kendisini ilk tanıdığım zaman dtm ile boğuşuyordu.

Birkan07
10 Mart 2018, 19:11
benim için teknik bilgisi sağlam ya da sürüşü sağlam olmalı...

http://i.hizliresim.com/p6kZ9N.jpg (http://hizliresim.com/p6kZ9N)

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:01 ----------

11 yılda çok değişmiş carmen ablamız. Kendisini ilk tanıdığım zaman dtm ile boğuşuyordu.

Ablayı bilmemde kaskına bayıldım. Keşke benim olsaa

nyk
10 Mart 2018, 19:44
motora arabaya vs gelen sınıftaki kızlar için racing falan farketmez gösteriş ve maddiyat önemli. yoksa hızlı gitmiş yavaş gitmiş 4 silindiş tek silindirmiş falan hikaye. racing seviyo dediğin kızların yanına 1200gs ile git mesela bak bakalım racing motorlara dönüp bakıyolar mı

jimi_hendrix
10 Mart 2018, 20:00
Ablayı bilmemde kaskına bayıldım. Keşke benim olsaa

kask güzel gerçekten

Arora
10 Mart 2018, 20:38
Kızlarla iki kelime etmekten aciz olanların Limuzin'i bile olsa fayda etmez.

levend84
10 Mart 2018, 20:40
kask güzel gerçekten

Parmağında yüzük var,sana aşağı köyden bir eş bulalım..

jimi_hendrix
10 Mart 2018, 20:46
Parmağında yüzük var,sana aşağı köyden bir eş bulalım..

Yaw ben temsili dedim. yoksa 8 yaş büyük benden. Aşağı köydeki kız traktörden anlıyorsa olur.

levend84
10 Mart 2018, 20:53
Yaw ben temsili dedim. yoksa 8 yaş büyük benden. Aşağı köydeki kız traktörden anlıyorsa olur.

Traktör'de lafmı,eşeğe bile ters biner...beygirle tek nal bile yapar..

atalayalper
11 Mart 2018, 03:19
İlginç bir sosyal deney konusu olabilir aslında bu... Naçizane de bir yorum yapmak isterim;

Bu dünyada şöyle bir kural var; canlılar yani hayvanlar ve insanlar eşlerini seçerken en güzeli, en sağlıklı ve en ideal olanını bulmaya kodlanmışlardır. Genelde seçimi dişiler yapar ama erkeğin de dikkat çekmek için yakışıklı olması, sağlıklı olması ve güçlü gözükmesi gerekir. Hayvanlar diğer dişilerin dikkatini çekmek için güçlü olduklarını belli etmek için ses çıkarırlar bağırırlar ve gerekirse birbirleriyle kavga bile ederler dişiler bu sesi duyup yapılan kavgadan galip çıkan güçlü erkekten etkilenir. İnsanlar ise pek tabii ki bunu bu şekilde yapmazlar. Bunun yerine çok ses çıkaran arabalara ve motosikletlere binerek dikkat çekerler ve tipleri de biraz yerinde ise biraz da tarz sahibi iseler zaten konu kapanmıştır. Dişilerin dikkatini artık çekmişlerdir aman ne kadar da güzel 👍🏻😁

Evet scooterlar ile bu konulara genellikle 1-0 geride başlıyorsunuz ama belli bir tarzınız ve özgüveniniz var ise ayrıca sosyal birisi iseniz ne SS ne de Scooter kız arkadaş yapmak için fark etmez. Ayrıca fark ediyorsa da o farklılığı size hissettiren ve konu eden birinden size zaten hayır gelmez. Boğaz'da oturup maxi'ye veya vespaya binen o kadar çok kişi tanıyorum ki böyle bir genelleme yapmak direk cahillikten veya basitlikten öteye geçemez.

gogozh
11 Mart 2018, 04:18
zaten kız arkadası olan hemcınslerımın hepsının motoru var motorun yoksa kadın'da yok . avel ya ozguvenım yok , kadın adres sorsa adımı unuturum demıyor da boku motora atıyor . bıldıgımız ezık bı erkek tıpı

zekeriyaimam
11 Mart 2018, 09:46
Acaba kask kaç beden
L mı Xl mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:12 ----------

R25 hangi renkti?

üstat sana r25 şart oldu

mavellen
11 Mart 2018, 11:08
Arabaya tav olacak hanımlar binmesin benim arabamada motorumada.Durduranlarıda almıyorum.

atalayalper
11 Mart 2018, 11:40
Konu binilen araçtan ötürü karşı cinsle sizin bir şekilde iletişime geçmeniz... Kullandığınız motor vesilesiyle sizi fark edip daha sonra da sizin şahsınızdan etkilenmişse peki? Bu da olabilir genelleme yapıp aradaki bu iyi niyetli hanım hanımcık ablaları da kaçırmamak lazım 😂😂

İkinci buluşmaya ödünç bir motocross veya scooter ile gidip; dün motorumu değiştirdim dedikten sonraki durumlara da bakılabilir. Çok da eğlenceli olur. Sosyal deney işte sana.. Gerçeklerle yüzleşemeyecek olanlar yapmasınlar tabi. 👍🏻

TIGERSHARK
11 Mart 2018, 11:54
bir borsacı abimiz twitterda yada instegramda anket açmış (ben kendim anketi görmedim kendisi twitterda yazmıştı) bayanlara sadece iki sormuş.

Nasıl bir erkek istersiniz yada tercihiniz ne olur diye

a)-Yakışıklı,genç,vücutlu,espirili gelir bakımında orta direk bir erkek

b)-Orta yaşlı,göbekli,esprili olmayan yakışıklı ve atletik bir fiziğe sahip olmayan ama zengin bir erkek mi

kadınların çoğu b yi işaretlemiş ,varın gerisini siz düşünün

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:52 ----------

kari kiz tavlamak istiyosaniz chopper
rahat etmek istiyorsaniz scooter
butun ortaminiz erkek olsun istiyorsaniz racing
sehir ici fare gibi gezmek istiyorsaniz naked

eglenmek istiyorsaniz SUPERMOTO alin

Yapma gözünü seveyim daha dün çıplak motor aldım :)

Pistonlar
11 Mart 2018, 12:39
Geçmiş gün sevgili bir çift motorumu süzüyorlardı. İkiside beğenmişlerdi.
Motorum 200ns lakin, naked sevenlerde varmış

Bujii
12 Mayıs 2018, 17:23
Tek derdimiz bu olsun :cherry: