PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MT-07 kaza sonrası adamın başına gelenler

Sayfa : [1] 2

EmreKc
11 Mayıs 2017, 19:24
https://www.youtube.com/watch?v=0RfOloZYG5Q&feature=share

Herkesin başına böyle ufak kazalar gelir umarım 😂😂😂😂

YasinC
11 Mayıs 2017, 19:47
Allah korusun kimsenin başına gelmesin emin olun teyzeden çok o sıra sürücü korkmuştur.

hasmet
11 Mayıs 2017, 20:00
Teyzenin hışmı muthiş... Sosyal adaleti tek basina sagladi. Bereket ekipman var :)

Olacak o kadar yahu. Dusun bak simdi o bi de eve gidecek... evdeki gariban adami dusunup onun hatirina bir fiske yiyiver n'olacak...

VeliTrknn
11 Mayıs 2017, 20:09
Allah korusun kimsenin başına gelmesin emin olun teyzeden çok o sıra sürücü korkmuştur.

Katılıyorum. Allah kimsenin başına vermesin. Heleki bir yayaya çarpmak. Aman aman.

Dr. Fatih
11 Mayıs 2017, 20:12
Şirket yönetiyo ya karı ondan konuşuyodur, çok önemli..

Ekarademir
11 Mayıs 2017, 20:22
Yayaya kırmızı yada yeşil yandığını pek umursamaz bizim millet. Hadi ışığa bakmadı. Karşıdan karşıya geçerken sağına soluna bakmayıda akıl edemiyor. Sonra biri gelip böyle vurur. Tabi her daim suç vuranda olur. "Ne biçim hızlı gidiyodun" diye de üste çıkanları vardır bu modellerin. Gözlerde radar var maşallah.

Neyse ki birşey olmamış. İki taraftada biraz acı vardır. :)

Kadının yere düşüşünede baya güldüm. :mrgreen::mrgreen:

kadango
11 Mayıs 2017, 20:28
Ne güzel yuvarlanıyor ablam, düşme teknikleri dersi almamız lazım. Ayağa da kalkıyor sapasağlam, saldırıyor bile...

RunemagicK
11 Mayıs 2017, 20:28
ben teyzeye patlatırdım bir tane heralde. hem amele gibi yola atla kaza yaptır, bir de üstüne saldır. oldu, başka?

EmreKc
11 Mayıs 2017, 20:46
En kötüsü böyle olsun anlamında söyledim.Dışardan bakınca oldukça komik benim başıma gelse bende bir şey oldu diye korkardım hatta kesinlikle hastaneye götürürdüm.Ne olur ne olmaz kafasını çarpar farketmez sonra iç kanamadan falan gider

DreamTheater
11 Mayıs 2017, 21:50
Kadına bak hem suçlu hem güçlü, köpekmiş, birde adama vuruyor, yaya geçidimi orası hayır, önüne bakmak yok elde telefon hale bak, dua etsin bana denk gelmemiş, önce haddini bildirip üstüne polis çağırıp hakaret ve darp tan şikayetçi olurdum...

acımayın böyle durumlarda hakkınızı arayın, şikayette edin.

hasmet
11 Mayıs 2017, 22:15
Ne güzel yuvarlanıyor ablam, düşme teknikleri dersi almamız lazım. Ayağa da kalkıyor sapasağlam, saldırıyor bile...

Egitimle zor. Teyzenin yapi uygun. Agirlik merkezi yere yakin. Sekil yuvarlanmaya uygun. Ben olsam isakambil kagidi gibi yapismistim yere. :)

YERUÇAĞI
11 Mayıs 2017, 23:07
bu kadın gibi hergün yüzlercesiyle karşılaşıyorum,hem suçlular hemde güçlü

videodaki kadına zerre kadar acımadım ve bunun gibi şuursuzca telefonla konuşarak gezenlerede acımıyorum

french press
11 Mayıs 2017, 23:19
Açıkçası motosiklet yerine bir otomobil hafifçe dokunup teyzeyi düşürseydi, otomobil sürücüsüne de yine aynı tepkiyi gösterir miydi? Yoksa bu tepki sadece motosikletten dolayı mı, merak ediyorum açıkçası. Otomobil vurduğunda, 'elimde telefon, sağıma soluma bakmadan yola atladım, verilmiş sadakam varmış, Allah korudu, hala yaşıyorum' deme ihtimali yüksek bence teyzenin.

weirdo1
11 Mayıs 2017, 23:28
Yalnız arabaya yol vermeyeceğim diye dikkatiniz dağılmış yoksa teyzeyi fark ederdiniz.

hasmet
12 Mayıs 2017, 00:03
Açıkçası motosiklet yerine bir otomobil hafifçe dokunup teyzeyi düşürseydi, otomobil sürücüsüne de yine aynı tepkiyi gösterir miydi? Yoksa bu tepki sadece motosikletten dolayı mı, merak ediyorum açıkçası.

Degil. Arac tipi hic farketmiyor bu teyzeler icin. Tren veya gemi de olabilirdi. Cok basarililar:

http://www.youtube.com/watch?v=6bBVJAFrN0U

Yalnız arabaya yol vermeyeceğim diye dikkatiniz dağılmış yoksa teyzeyi fark ederdiniz.

Bence boyle de cok kotu olmamis :)

EmreKc
12 Mayıs 2017, 00:57
ben teyzeye patlatırdım bir tane heralde. hem amele gibi yola atla kaza yaptır, bir de üstüne saldır.
oldu, başka?

Bir öğretmensin umarım dalga geçmişsindir.

KUVVETMİRA
12 Mayıs 2017, 01:02
ulan ne kofti bi camiamız var, boktan bi aidiyet hissiyatının galeyanıyla her halta esip gürlüyor.
yine kızacaksınız ama vak'a; araba ve yaya gibi iki bilinmeyenli bir denkleme hakim olamamış tipik bir acemi motorcu vak'ası.
yav kardeşim şehir içinde hızın 0 (sıfır) kilometreye düştükten 5 metre sonra karşıdan karşıya geçen yayaya çarpıyorsan git okul bahçesinde pratik yap, trafiğe çıkıp da milletin günahına girme.

allah teyzemin ellerine sağlık, teyzeye şiddet uygulamayı aklına getirebilenlere akıl-fikir versin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:58 ----------

ben teyzeye patlatırdım bir tane heralde. hem amele gibi yola atla kaza yaptır, bir de üstüne saldır. oldu, başka?

sen atanamıyom diye yaygara yapan öğretmen değil miydin?
halbuki ne kadar isabetli bir kararmış çocuklara senin gibi birinin eğitim vermemesi.

YERUÇAĞI
12 Mayıs 2017, 01:08
bu yolda yürüyerek telefonla konuşan kadın tiplerinin birde ,telefonla konuşurken şuursuzca araç süren kadın tipleri var ALLAH onlardan hepimizi korusun,,eminim çoğumuz raslamıştır bu tiplere

Tİme_shİft42
12 Mayıs 2017, 02:37
Teyzeyi Kaskla gömçertseydi eyiydi

TlntS
12 Mayıs 2017, 03:01
ulan ne kofti bi camiamız var, boktan bi aidiyet hissiyatının galeyanıyla her halta esip gürlüyor.
yine kızacaksınız ama vak'a; araba ve yaya gibi iki bilinmeyenli bir denkleme hakim olamamış tipik bir acemi motorcu vak'ası.
yav kardeşim şehir içinde hızın 0 (sıfır) kilometreye düştükten 5 metre sonra karşıdan karşıya geçen yayaya çarpıyorsan git okul bahçesinde pratik yap, trafiğe çıkıp da milletin günahına girme.

allah teyzemin ellerine sağlık, teyzeye şiddet uygulamayı aklına getirebilenlere akıl-fikir versin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:58 ----------

halbuki ne kadar isabetli bir kararmış çocuklara senin gibi birinin eğitim vermemesi.

bundan 10 motorcudan 9 kurtulur tamam da.

Allah icin soyle oradaki suclu teyzemi, motormu? yahu elini once vicdanina koy. teyze hem telefonla konusuyor, hem karsidan karsiya gecerken sagina hic bakmiyor. sizde: motorcu durabilirdi... ya birakin bu isleri Allahtan hakim savci felan degilsiniz...

MD.Murat
12 Mayıs 2017, 03:19
Abi bak su mereti kullanıyorsan etrafının farkinda o-la-cak-sin!

Jip saga dönecekti. Direksiyon saga kirik. Birden durdu. Kadin da ona yol veriyor diye düşünüp yola cikti.

2 tonluk jipe odaklanan insan jip ona yol veriyorsa motorluyu gör - mez. Göremez. Telefonla konusmasa da goremez.

Aynını sagdan giderken aniden yavaslayan aracın yaninda gecen ve kaza yapan binlerce motorcu da yapıyor. Beyin dostum beyin. O araba bir sebepten yavasladi. Orda senin görmediğin yerden araba geliyor. Sonra yanindan çıkıyorsun kaza yapıyorsun.

Bak haklı haksız demiyorum tekrar. Kim hakli kim haksiz beni alakadar etmiyor. Can yanıyor kim bunu nasil engeller ondan bahsediyorum.

Goren de zannedecek orda isik var teyze durduk yere motora yesil yanarken yola çıktı.

Tİme_shİft42
12 Mayıs 2017, 03:26
Korna seside duymamıştır kesin

hasmet
12 Mayıs 2017, 04:59
Niye çok negatif yaklaşıyorsunuz ki? Güzel tarafından bakın bir de. Teyze hayatından bıkkın baygın baygın yürürken birden yaşandığının farkına varıp canlanıyor, hatta bir kaplan atikligiyle arkadaşa saldırıyor. Arkadaş ise, hepimiz gibi kelle koltukta giden bir motosiklet sürücüsü olarak, can ve mala çok zarar gelmeden önemli bir tecrübe edinmiş oluyor. Sonuçları itibariyle pozitif bir deneyim bile sayılabilir bence.

DKN
12 Mayıs 2017, 08:46
herşeyden önce jipe yol vermeliydi.

KUVVETMİRA
12 Mayıs 2017, 09:13
bundan 10 motorcudan 9 kurtulur tamam da.

Allah icin soyle oradaki suclu teyzemi, motormu? yahu elini once vicdanina koy. teyze hem telefonla konusuyor, hem karsidan karsiya gecerken sagina hic bakmiyor. sizde: motorcu durabilirdi... ya birakin bu isleri Allahtan hakim savci felan degilsiniz...

motorcu kazaya "sigorta eksperi" gibi yaklaşamaz,
not alın bir tarafa; trafik trafiği aksatanlarla doludur, sonra başka türlü hayal edip bununla yüzleşince moraliniz bozuluyor.
ki orada yola fırlayan bir çocuk da olabilirdi,
kadını jipin yanılttığı açık ki bizim olayımız dikkatsizlik eden yayaları çiğneyip bonus toplamak değil.
hele hanımefendiye vurmayı önerenlerin ekstra kafasına tükürem.

capozzz
12 Mayıs 2017, 09:23
Jip kavşağa zaten çok daha önce geliyor. Motorcu illa önce ben geçecem diye kastırıp kavşağa giriyor. Jip duruyor, motor da jipten sıyrılmak için yavaşlıyor. Tam o sırada teyze motora bakıyor (videonun 1. saniyesi), motorun yavaşladığını görüyor. Hem jip durduğu, hem de motorcu yavaşladığı için doğal olarak yol verildiğini sanıyor ve bu sefer sola bakarak yola çıkıyor. Ama teyzem nerden bilsin beyinsiz motorcunun derdinin illa da jipten önce geçmek ve geçerken de jipin içindekine poz atmak olduğunu. Jiptekine poz atacam diye gözünü yoldan ayırdı ve yayaya çarptı. Gerizekalı beyinsiz. Bir de yazmış oraya biz mi suçluyuz diye, evet sen suçlusun dangalak. Ona buna şekil yapacam diye kadını yerlerde yuvarladın!

ahe
12 Mayıs 2017, 10:06
sherlock holmesler çıkmış hemen piyasaya :queen:

capozzz
12 Mayıs 2017, 10:35
Akıl 3 kuruş olunca kalem de anca 5 kelimeye kadar tutar
Okuyup da ders alacağına sağa sola laf çakayım diye kasar
3 basamak çıkmış kendini kaf dağında sanar
Bilmez ki terbiyesizlik adamın dilini yakar...

ahe
12 Mayıs 2017, 10:42
Gerizekalı beyinsiz. Bir de yazmış oraya biz mi suçluyuz diye, evet sen suçlusun dangalak. Ona buna şekil yapacam diye kadını yerlerde yuvarladın!

kişi kendinden bilir işi

istanbu_gezg
12 Mayıs 2017, 11:42
Neler oluyor neler sağa sola bakmadan geçiyor teyze elinde telefon , arkadaşalr teyze SAĞA SOLA BAKMIYOR motor çarpana kadar farkında bile değildi.

Nerden mi biliyorum bilhassa gözüne gözüne sellektör korna yapıyor koşarak motorun üstüne gelior ben bunlardan 500 tane görüyorum hergün

RunemagicK
12 Mayıs 2017, 16:09
Bir öğretmensin umarım dalga geçmişsindir.

hayır, bir de üzerine şikayetçi olurdum. yaşlı olmak, teyze olmak saldırma hakkı veremez kimseye

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:59 ----------

yıllar önce de alakasız bir olayda bu atanma mevzusundan saldırmıştın bana, çünkü söyleyecek bir sözün yoktu ve çocuk gibi "ama sende şişkosun" rekleksiyle saldırmıştın, ne kadar iğrenç birisi olduğunu anlamış ve cevap bile vermemiştim. zaten o günden beri adını gördümmü midem bulanır. o yüzden benim yazılarımı alıntılama, cevap verme. Allaha yakın bana uzak ol.

KUVVETMİRA
12 Mayıs 2017, 16:28
yıllar önce de alakasız bir olayda bu atanma mevzusundan saldırmıştın bana, çünkü söyleyecek bir sözün yoktu ve çocuk gibi "ama sende şişkosun" rekleksiyle saldırmıştın, ne kadar iğrenç birisi olduğunu anlamış ve cevap bile vermemiştim. zaten o günden beri adını gördümmü midem bulanır. o yüzden benim yazılarımı alıntılama, cevap verme. Allaha yakın bana uzak ol.

yıllar önceki sen de aynı bu sensen eğer muhtemelen o zaman da haklıyımdır.
eğitimcilik ile bu konuya yaklaşımını alakasız bulman zaten kalibreni açıkça ortaya koyuyor.
ettin bi çiğlik, bari uzatma.

capozzz
12 Mayıs 2017, 16:49
kişi kendinden bilir işi

Bu kadına çarpan sensen dangalağın önde gidenisin, tüm yazdıklarım sana gider. Yok değilsen terbiyeni takın defol git, muhatabım değilsin. Ergen ergen hareketlerinle mi uğraşacaz senin?

tigermbz
12 Mayıs 2017, 16:52
teyze yolu tam kontrol etmeden hareket ediyor ve aynı zamanda telefonla konuşuyor, dikkati dağınık; hatalı
motorcu, bir arabanın durmak zorunda kalacağı bir yerde, teyzenin olayı okuyamacağı bir şekilde aradan sıyrılmaya çalışıyor; hatalı
yani her ikisi de hatalı, neyi tartışıyoruz?
arkadaşlar!
bizler motosiklet sürücüleri olarak başkalarının hatalarını da tolere etmeliyiz
bakın boyun eğmekten bahsetmiyorum, tolere etmeliyiz
gta mı oynuyoruz? gerçek hayat bu
bu işin başka oluru yok
bırakın bu aksiyon kamerası işlerini de artık yahu, .oku çıktı afedersiniz
hayatınıza başkalarının gözünden bakmaya mı çalışıyorsunuz yahu?

ahe
12 Mayıs 2017, 16:55
Bu kadına çarpan sensen dangalağın önde gidenisin, tüm yazdıklarım sana gider. Yok değilsen terbiyeni takın defol git, muhatabım değilsin. Ergen ergen hareketlerinle mi uğraşacaz senin?

dostum ben izmirde yaşıyorum ayrıca ben size dememiştim sherlock holmes diye alındınız hemen :farao:

hasmet
12 Mayıs 2017, 20:20

Hanimefendi mi?

KUVVETMIRA'nin yasadigi dunyayi gosteren gozlugu nereden bulabilirim? Cadalozlar nasil gorunuyor cok merak ettim.

MotorKafa
12 Mayıs 2017, 21:17
Ekşide biri çok güzel yazmış, "yayanın sokağa çıkmak için ehliyete ihtiyacı yoktur" neyse okuyun işte yazdığını.

O hızda 50 kere dururdun. Sen arabaya artislik yapacam diye bakış atarken kadını görmüyorsun. Yani önüne bakmıyorsun.
Umarım kadın senden şikayetçi olur.

Alonedark93
12 Mayıs 2017, 21:27
Bakınız hanımefendiler şey pardon bağyanlar.
https://youtu.be/ISYGpPfNUls

hasmet
12 Mayıs 2017, 21:42
Ekşide biri çok güzel yazmış, "yayanın sokağa çıkmak için ehliyete ihtiyacı yoktur" neyse okuyun işte yazdığını.

O hızda 50 kere dururdun. Sen arabaya artislik yapacam diye bakış atarken kadını görmüyorsun. Yani önüne bakmıyorsun.
Umarım kadın senden şikayetçi olur.

Ehliyet yok ama kurallar var. Yaya kendine ait olmayan yerden arac yoluna cikamaz normalde. Amerikancada buna "jaywalking" diyorlar.

Yasadigim sehirlerden birinin merkezinde yayalar olur olmaz yola ciktigindan trafik bayagi sikisiyordu. Derken trafik polisleri yayalara ceza kesmeye basladi. Ciddi olay oldu. Hatta televizyonda boyle bir teyzenin siyahi versiyonu kendi dilinde polise benzeri laflar ediyordu, elindeki $50'lik cezayi sallaya sallaya... :) Tabi 15 sene oncenin parasiyla fena rakam degil.

zheroen
12 Mayıs 2017, 22:04
kuş kadar su balonu gibi birşey size iki vursa ne olur aq
o kadar da delikanlı olmayın çocuktan kadından dayak yeyin az :)

Alonedark93
12 Mayıs 2017, 22:16
Ehliyet yok ama kurallar var. Yaya kendine ait olmayan yerden arac yoluna cikamaz normalde. Amerikancada buna "jaywalking" diyorlar.

Yasadigim sehirlerden birinin merkezinde yayalar olur olmaz yola ciktigindan trafik bayagi sikisiyordu. Derken trafik polisleri yayalara ceza kesmeye basladi. Ciddi olay oldu. Hatta televizyonda boyle bir teyzenin siyahi versiyonu kendi dilinde polise benzeri laflar ediyordu, elindeki $50'lik cezayi sallaya sallaya... :) Tabi 15 sene oncenin parasiyla fena rakam degil.

jay-walk kelimesini incelediğimizde jay eski ingilizcede aptal, manasız anlamına gelir. kırsal kesimden gelip araçları, trafik lambaları ve işaretçilerini tanımayan; özetle şehir yol-yordamına ayak uyduramayan kişilerle dalga geçmek için de kullanılır.

Doğrumudur bu :) :)

KUVVETMİRA
12 Mayıs 2017, 22:19
Hanimefendi mi?

KUVVETMIRA'nin yasadigi dunyayi gosteren gozlugu nereden bulabilirim? Cadalozlar nasil gorunuyor cok merak ettim.

hasmet amma boş konuşuyon la.

GP500-1st
12 Mayıs 2017, 23:58
Jip in motocuya ön tarafı ile dokundurup(!) yere yığıp, kalkarken elemana pardon demesi ne ifade ediyorsa teyzeye de bu aynı küfür gibi gelmiş.

motorcu tam dangalak, jip zaten yola dahil olmuş, bu hızını arttırıp önünden tavşan gibi geçiyor, birde üstüne artis bakışını atarken mutlu son!

Canı yanan teyze az bile vurmuş.

Zaten range rover in ağırlığı 2.5 ton yani normal bir otomobil çarpı iki, fizik, matematik, mantık olsa zaten bu inadı sürdüzmezdi en başta:mrgreen:

hasmet
13 Mayıs 2017, 01:00
hasmet amma boş konuşuyon la.

Pardon hanimefendi :)

TlntS
13 Mayıs 2017, 01:08
motorcu kazaya "sigorta eksperi" gibi yaklaşamaz,
not alın bir tarafa; trafik trafiği aksatanlarla doludur, sonra başka türlü hayal edip bununla yüzleşince moraliniz bozuluyor.
ki orada yola fırlayan bir çocuk da olabilirdi,
kadını jipin yanılttığı açık ki bizim olayımız dikkatsizlik eden yayaları çiğneyip bonus toplamak değil.

kim kadina vursun dedi simdi? yahu sizde kafaniza gore kurgular bulup hakli cikmaya kalkmayin lutfen. kadin haksiz oldugu halde saldiriyor. acikca bu japonyada olsa o kadin cocuga zaten tazminat odeme zorunda kalir ayrica saldirdi diye ekstra tazminat alir. sigorta eksperi gibi olaya bakmayalimda hasa peygamber degiliz her seyide engelleyemeyiz. hakli oldugumuz yerde hakkimizi ariycaz.

bir baska motorcunun kamerasindan sole yapsa su olurdu ben boyle yapardim, motorcu dikkat etcek gibi laflarla amaciniz ben kusursuz motorcuyum asla kaza yapmam edasi olusturmaksa birakin bu olguyu aklimiza sokmayi. bize gore motorcu bile degilsiniz...

turkmath
13 Mayıs 2017, 01:15
Teyze motosiklete vuracak diye içim gitti. Şükür birşey olmamış:)

TlntS
13 Mayıs 2017, 01:17
kuş kadar su balonu gibi birşey size iki vursa ne olur aq
o kadar da delikanlı olmayın çocuktan kadından dayak yeyin az :)

yahu tabiki arkadasim kimse ununu elemis bi ayagi kcukurda hele bide kadin olan canliya vurun demiyor. dovsunde biz burada sezarin hakkini sezara vermeye calisiyoruz. yani orada motorcu degilde cok daha hizli bir tirda gelebilirdi suan teyzenin helvasini yemis olurdu akrabalari... yola bakma, telefonla konus kaza oluncada saldir. yahu resmen yavuz hirsiz ev sahibi hikayesi.

Thracian
13 Mayıs 2017, 01:20
Video da ben haklı taraf göremiyorum.3 süper zeka bir araya gelmiş bize böyle bir tiyatro sunmuşlar.

-En az suçludan başlayalım.Gerçi bunun suçlu olup olmadığına tam karar veremedim.Trafikte yazılı olmayan öncelikli kuralımız "ya dur ya geç".Ama bu arkadaş yol ortasında durmuş.Ya yola burnunu çıkarmadan adam gibi dur,yada yola çıktıysan devam et,yavaş yavaş geç.Çoğu kaza yanlış eylemden çok eylemsizlikten oluyor.

-Motosikletçi arkadaş için buradan roman yazarım.Herkes alınmasın,sözüm meclisten dışarı ama zaten MT-07 + aksiyon kamerası ikilisini gördüğünüzde bilin ki %70 bir olay olacak.Motorcu arkadaş en başta önüne bakmasını bilmiyor.Video dan tam göremiyorum ama yol büyük ihtimal onun.Ama 2.5 tonluk bir metal yığını yolunun üstünde neden yavaşlamıyorsun yada durmuyorsun?Altında kamyon mu var adamla aşık atmaya kalkıyorsun.Kaza olduktan sonra haklı olsan ne olacak?Hadi adam efendi çıktı sana yol verdi.Hala önüne bakmak yerine salak salak jipe bakıyorsun.Jipin içinde açıkta bir şey mi gördün?Karşıya geçen teyzeyi görmüyorsun,gördüğünde de 5 km ile giden motosikleti durduramıyorsun.Tamam teyze de yükseklik az olabilir ama sağlam hacim var.Görülmeyecek gibi değil.Belli ki acemi,deneyim yok,refleks yok,5km ile giden motoru durduramıyor ama 230 km lere çıkan aleti kullanmaya çalışıyor.Başka zaman 150 ile giderken önüne bir engel çıksa haydi hayırlı işler,rest in pieces.Artık küçük kutucuklarla cesedini ailene teslim ederler.Yarın öbür gün bu arkadaş çok büyük kaza yapar benden söylemesi.Bu adamlar beni MT-07 gibi güzelim aletten soğuttular.Adam yeni başlıyor motosiklete ; "ya şimdi ne 125-250 cc alacağım zaten 2-3 ayda sıkılırım MT-07 ucuz,alayım bir tane uzun süre kullanırım.Hem o kadar ağır alette değil kullanımı çok kolay ABS var kesinlikle kaza yapmam."Aha yapmazsın.Şu motoru alan patlıyor alan patlıyor bir yerlere.Bir de süper bir şey yapmış manyak haklıymış gibi videoyu Youtube koymuş.Süper zeka arkadaşım benim,yayaya çarpmışsın,resmen kendi kendine suç duyurusu yapıyorsun.Ama tabii abone ve izlenme oranları daha mühim sende haklısın.Daha yazılacak çok şey var bu tip arkadaşlar için.Bende motorcuyum diye savunamayacağım kusura bakma.

-Gelelim mahlukatı teyzeye.Teyzeciğim daha ilk okulda bize trafik kuralı olarak öğretilen ilk şey neydi."Önce sağa,sonra sola sonra tekrar sağa bakarak hızlı adımlarla karşıya geçiyoruz."Ama sen ne yapıyorsun yırtık dondan çıkar gibi atıyorsun kendini yola.Elde cep telefonu herhalde Newyork borsasındaki hisselerinin durumunu takip ediyorsun yada komşunun kızı Alev kimlerle geziyor,komşu çocuğu Ahmet karısı ile ne sıklıkta kavga ediyor ne zaman boşanacaklar onun dedikodusunu yapıyorsun.Teyze hadi bu sefer gelen 180 kg lık küçük bir aletti ya 30 tonluk tır gelseydi ne olacaktı?Her yer teyze sonra.150 m2 alandan teyze temizlerlerdi.Tırcı lastiğe yapışan kısımları kış lastiği olarak kullanmaya devam ederdi.Bir de kaza sonrası Teyze'nin içinden Polat Alemdar çıktı.Ya psikopatın tekine denk gelsen yesen sopayı?Aç telefonu ara polisi şu plakalı araç bana çarptı diye ihbar et,bekle.Ondan sonra çarpan uğraşsın.

Bu olayın kahramanları sevgili insancıklar;Allah hepinize akıl fikir versin.Kendi güvenliğiniz ve toplum güvenliği için lütfen evden dışarı çıkmayın.Evde yürürken de önünüze dikkatli bakın serçe parmağınızı falan masalara çarpmayın.Allah bu sefer size kıyak geçmiş ama ikinci sefere böyle slow motion kaza olmayabilir.

El Duderino
13 Mayıs 2017, 01:31
Şöyle ufak bir video editi yaptım
https://youtu.be/3rm4S5tpN1I

capozzz
13 Mayıs 2017, 02:26
Israrla söylüyorum teyze sağına bakmış. Tam motorun yavasladigi ana denk geliyor bakışı. Motor duracak sandı öyle çıktı yola. Telefondan mi izliyorsunuz da goremiyorsunuz acaba? Kadın haklı yahu, hala hakkımızı arariz diyenler var. Iyi izleyin önce anneniz yasinda masum kadını linç ettiniz! Bu dangalak veya türevleri yarın öbür gün sizin annenize çarparsa da aynı tepkiyi verin ama tamam?