PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmir motosiklet tamircisi öneri(Cbr 250 için)

mertrichards
01 Nisan 2017, 02:18
Evet arkadaşlar geçenlerde talihsiz bi kaza yaşadım ve kafa grenajım iki yerinden çatladı.Orjinal parçasını temin edip işinin ehli bir şekilde yapıcak usta tavsiyesi arıyorum. Ss modeller için.Son çare yükselişe yaptırıcam tanıdık varmıdır?

efendy06
01 Nisan 2017, 11:51
Evet arkadaşlar geçenlerde talihsiz bi kaza yaşadım ve kafa grenajım iki yerinden çatladı.Orjinal parçasını temin edip işinin ehli bir şekilde yapıcak usta tavsiyesi arıyorum. Ss modeller için.Son çare yükselişe yaptırıcam tanıdık varmıdır?

Fotoğrafı var mı kırılan kısımların. Servis grenaj değiştirmelerine fazla işçilik yazıyor.

vader
01 Nisan 2017, 12:41
Öncelikle geçmiş olsun.

Çiğli Ata sanayide benim de uzun süredir motosikletlerimi götürdüğüm Özgür Usta var. (Pıtır motor)

Arayıp bilgi alın derim. Tel: 0536 950 21 93

Halil Salih
01 Nisan 2017, 12:47
Eski İzmir (MOTORCU KADİR) KADİR ABİ !!!

mertrichards
01 Nisan 2017, 14:46
Arkadaşlar konu güncel,nasıl fotoğraf ekliceğimi bilemedim

Ruling
01 Nisan 2017, 14:55
Şuan için Benelli servisine bakan Aslan usta var İzmir'de geçmişte Yamaha Honda markalarına bakıyordu ne olduysa bıraktı sadece Benelliye başladı. Motordan gerçekten anlıyor ve müşterilerine karşı çok ılımlı yaklaşıyor.

mertrichards
01 Nisan 2017, 15:30
Şuan için Benelli servisine bakan Aslan usta var İzmir'de geçmişte Yamaha Honda markalarına bakıyordu ne olduysa bıraktı sadece Benelliye başladı. Motordan gerçekten anlıyor ve müşterilerine karşı çok ılımlı yaklaşıyor.

Ustanın yeri yurdu dükkanı nerededir? Biraz böyle bilgilendirici ve güven verici mesaj yazarsanız sevinirim arkadaşlar.Yoksa sırf seviyorum diye yerel işletme tavsiye etmeyin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:57 ----------

Yahu sevdiğinizi değil ,motosiklet tamircinizi paylaşacaksınız.İhtiyacım var yardım edin lütfen

seta34
01 Nisan 2017, 23:06
Bende gecen gun kafadan kaza yaptım hastaneye kaldırıldım polis ağır hasar vermıs perte cıkarıcam.
Git servise 250 lira o parça ama sıra var beklersin

mertrichards
01 Nisan 2017, 23:24
Bende gecen gun kafadan kaza yaptım hastaneye kaldırıldım polis ağır hasar vermıs perte cıkarıcam.
Git servise 250 lira o parça ama sıra var beklersin
Geçmiş olsun usta, 250 lira öyle olsa 200 de işçilik çokta pahalıya mal olmucak sanırım, en iyisi Yükseliş