PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : motorun koltuğu nasıl açılır

anıil
30 Ekim 2016, 20:23
yamaha ybr esd koltuğu nasıl çıkarılıyor bilen varsa acil yardım edebilirmisiniz

EmreKocyigit
30 Ekim 2016, 20:27
Oha motosikletin koltuğu mu açılıyormuş? Hayatımda ilk defa duydum

mockingbird
30 Ekim 2016, 20:45
YBR'de koltuk çıkmıyor dostum yani kontaktan anahtarı çevirip çıkaramıyorsun.

ölü adam
30 Ekim 2016, 21:06
varmı bilmem ama cg lerde genelde sol(egzozun karşısı) da olur kuyruğun altında anahtarı çevirir açarsın seleyi

fatih.met
30 Ekim 2016, 21:10
tvs apache'de yan grenajın altında plastik kısmı söküp akünün önünde el bombası pimine benzeyen bir pim var, onu çekince sele çıkıyor. belki ybr ninde öyle olabilir.

hayat2teker
30 Ekim 2016, 21:22
Solda aküyü kapatan, sağda da hava filtresini kapatan plastikleri çıkar, seleyi tutan vidaları göreceksin, vidalar değişmediyse 10 anahtara ihtiyacın olacak, bir de kapağı sökmek için yıldız tornavida. Selenin arka kısmında şasiyi tutan tırnaklar vardır, vidalar çıkınca selenin ön kısmını kaldırıp ön tarafa doğru ittir çıkar

fatih.met
30 Ekim 2016, 21:36
Solda aküyü kapatan, sağda da hava filtresini kapatan plastikleri çıkar, seleyi tutan vidaları göreceksin, vidalar değişmediyse 10 anahtara ihtiyacın olacak, bir de kapağı sökmek için yıldız tornavida. Selenin arka kısmında şasiyi tutan tırnaklar vardır, vidalar çıkınca selenin ön kısmını kaldırıp ön tarafa doğru ittir çıkar

apache'de sol tarafta hava filtresi ve sağda akü var. sağ tarafın kapağı kontak anahtarıyla açılıyor ve orda pimi çekince sele kilidi açılıyor. ne kadar kullanışlı yapmışlar yaa. her seferinde apache gibi bir motor yaptıkları için helal olsun diyorum. kullanışlı olması için iyi kafa yormuşlar.