PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KeeWay 250cc Landcruiser

semih250cc
28 Haziran 2006, 18:42
hrk merhaba.Siteye yeni üye oldum yaklasık 2 aydır KeeWay 250cc Landcruiser beklıyorum motorla ılgılı tüm resimleri noktasına kadar ınceledım motor gorunum olarak sahane frenler ıse on ve arka dısk bu dıger markalarda olmayan ve bence en onemlı ozellık.Tek sorun motorun ne zaman gelecegı hakkında motomax'ın kesın bır cevap vermemesı.Vallahı cıldırmak uzereyım alacak olan veya ılgılenen arkadaslarla bılgı alıs verısı yapmak ısterım...S.ÜGE

obkavi
28 Haziran 2006, 18:49
dostum ben bu motoru 8 aydır bekliyorum ha bugün ha yarın gelmedi motorun özellikleri belli rengi belli bayisi belli fiyatı belli (fiyat gelmeden 2 kez değişti) ama motor yok ortada bence bunlar hayal satıyolar, bende gidip sl 150 aldım sende öyle yap yoksa bu yaz geçecek motor gelene kadar

semih250cc
28 Haziran 2006, 18:57
eyvallah kardes ama sen ask nedir bilirmisin ( benımki biraz platonık ama)

gupilya
28 Haziran 2006, 19:34
semih
http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=3638&page=32
burada yeterince bilgi var

bbaday
29 Haziran 2006, 11:27
aha land cruiser arayan biri daha yaww göbeğim çatladı bu motoru görmek için yok yok yok... en son ankaradaki fuarda teşhir edilmiş ama tr de bayiilerde satılmıyor 9 ay oldu aynı zamnda açılan farklı modellerin topiclerinde kullanıcılar 5000-10000km. yaptılar

Bu nasıl bir ticaret mantığıdır anlamadım 9aydır sitelerinde bazen zam yapara bazen kampanya yaparak bu motorun fiyatınla oynuyorlar motor kullanıcılarını ne gözle görüyorlar çok merak ediyorum olmuyan bir motoru kataloglarınıza koyuyor fiyat güncellemeleri yapıyor sonrasındada altında

ÇOK YAKINDA ibaresi koyuyorsunuz :farao: