PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosiklet Kız Tavlama (R6&HAYABUSA) - Yalnız Adam

Sayfa : [1] 2 3 4

spxwOw
18 Ağustos 2016, 14:05
Motosiklet İle Kız Tavlama Videomuz İyi seyirler
-Yalnız Adam
-Kapadokya Riders

EmreKocyigit
18 Ağustos 2016, 14:13
-Spoiler- Bu videoda gördüğünüz kişiler motosikletlilerin yüz karasıdır. -Spoiler-

Gökhan_Aygün
18 Ağustos 2016, 14:18
Plaka gizlenmiş ve yapılan şeyin adı tamamen " TACİZ "

Bu video ile alakalı sayfa yöneticilerin takınacağı tutumu merak ediyorum.

Bir spoiler de benden " olum kızların peşinden gideydik, gidek mi ? "

Ekipman önemli tabii özellikle kafaya takılan.

beko12345
18 Ağustos 2016, 14:24
Altınızdaki motosikletler commuter veya scooter olsa idi kızlar büyük ihtimalle sizi tersleyecek ve bunun adı "taciz" olacaktı.

Altınızdaki makinalar güzel olunca kız tavlama olmuş malesef.

Keşke insanlarımız bukadar dış görünüşe ve maddiyata önem vermese. Bilhassa kadınlarımız ...

hfz61
18 Ağustos 2016, 14:27
citayi yukseltin biraz mercedesli kizlardan isteyin :D guzel video.

Romedon
18 Ağustos 2016, 14:32
kız rahatsız olmuyorsa taciz filan değildir ifenim.Güzel video olmuş.

spxwOw
18 Ağustos 2016, 14:32
Arkadaşlar taciz dediginiz şey sözlü veya eylemsel olur burda sözlü veya eylemsel birşey yok ki kızlar rahatsız oldugunu söylese belirtse tabiki ona göre gerekeni yaparız ama sizinde videoda izlediginiz gibi arabalarını saga çekip bizi bekliyorlar herhangi bir rahatsızlık söz konusuda degil , Teşekkürler

bikerboi
18 Ağustos 2016, 14:34
Benim annem de kız kardeşim de kız arkadaşım da bu gibi "tip"lerle aynı trafiğe çıkıyor maalesef, çok üzücü:pale:

Güzel video olmuş diyen arkadaşlar da mozaikli kadının yerine kendi eşleri/kız arkadaşları olduğunu hayal edip bir daha düşünsünler...

Romedon
18 Ağustos 2016, 14:40
Benim annem de kız kardeşim de kız arkadaşım da bu gibi "tip"lerle aynı trafiğe çıkıyor maalesef, çok üzücü:pale:

Güzel video olmuş diyen arkadaşlar da mozaikli kadının yerine kendi eşleri/kız arkadaşları olduğunu hayal edip bir daha düşünsünler...

Rahatsızlık yoksa taciz de yoktur.Oturduğunuz bir mekanda bir kzıı gördüğünüzde konuşamaya gittiğinizde taciz mi oluyor bu? Sevigline emsaj atarken taciz ederek mi mesaj attın? Eğer kız dese ki ''lan yürüyün gidin işinize '' işte ozaman taciz olur eyvallah.Merak ediyorum siz bir kızla konuşmaya çalıştığınızda o kız hakkında ya benim kız kardeşim olsaydı diye düşünüyor musunuz? Eğer düşünüyorsanız tek eşli olun.Düşünmüyorsanız...

Gökhan_Aygün
Arkadaşlar taciz dediginiz şey sözlü veya eylemsel olur

Ben de bundan bahsediyorum kardeşim.

Ama ben bir şeye inanırım. Kendinden ve karakterinden ufacık, çok ufacık bir taviz verdiğin zaman bir kırılma başla ve bütün kimliğin değişir, bambaşka biri olursun.

Kızlar " istekli " olduğu için size her şey normalmiş gibi geliyor anlaşılan. Şayet öyleyse lütfen her gün ama her gün bu denemelere devam edin, sonucu görelim.

Yasin D
Youtube'a yüklediğin videoları neden burda paylaşıyorsun ? İzlemek isteyen zaten abone olur.

enescanatar
18 Ağustos 2016, 14:42
komik misiniz yaa. kızların peşinden gideydik deyip peşlerine düşmüşsünüz sanki kızlar gelin arkamızdan demiş. abazalıktan başka bişey değil. o kızlar tepki gösterseydi ve o videoyu yayınlasaydınız ne diyecektiniz peki? aynı eylemi yapmamış mı olacaktınız? allahtan böyle motorcu değilim.

CrazyBullet
18 Ağustos 2016, 14:44
Rezil ediyorsunuz lan kendinizi. Çoluğunuz çocuğunuz olacak bu videoları izleyecek.

bikerboi
18 Ağustos 2016, 14:46
Rahatsızlık yoksa taciz de yoktur.Oturduğunuz bir mekanda bir kzıı gördüğünüzde konuşamaya gittiğinizde taciz mi oluyor bu? Sevigline emsaj atarken taciz ederek mi mesaj attın? Eğer kız dese ki ''lan yürüyün gidin işinize '' işte ozaman taciz olur eyvallah.Merak ediyorum siz bir kızla konuşmaya çalıştığınızda o kız hakkında ya benim kız kardeşim olsaydı diye düşünüyor musunuz? Eğer düşünüyorsanız tek eşli olun.Düşünmüyorsanız...

Sayın Romedon,

Taciz diyen ben değildim, mesajlarımı dikkatli okuyun lütfen. Sadece zihniyeti eleştiriyorum. Kadınlar karayolunda yol verdi diye kavşaktaki ışıklara kadar takip edip, açık camdan "ne güzel araba kullanıyon sen" denilmesini doğru bulmuyorum. Bu benim değer yargıma göre yanlış, size göre doğru olabilir. Ben kendim şu ana kadar bu yöntemle kız arkadaş bulmadım, kız arkadaşıma da birinin gelip böyle bir laf atmasına müsamaha göstermem.

Thracian
18 Ağustos 2016, 14:49
Videonun başlığı "Motosiklet İle Kız Tavlama" yerine "Motosikletim nasıl kız tavladı" olsa sanırım daha yerinde olur.:)

KUVVETMİRA
18 Ağustos 2016, 14:51
delüğanlı motorcunun el kitabı der ki;

-tanıştığı hatunu videoyla bu şekilde teşhir etmek delikanlıyı bozar.

spxwOw
18 Ağustos 2016, 14:53
Benim anlamadıgım trafikte motor üstünde bir kızla konuştuk diyemi taciz damgası konuluyor romeo kardeşim gibi düşünüyorum bende ozaman hiçkimse kimseye birşey demesin bütün kızlar erkekler birilrinin kuzeni akrabası bu mantıkla ki argo bir söz, taciz, yolunu kesme buna benzer birşey görüyorsanız bizim görmedigimiz birşey lütfen paylaşın bizde bilelim rahatsız oldugunu belirtse ona göre davranırdık zaten ki rahatsız olan birinin daha önce numarasını verdiginide görmedim ben ama yinede iyi ve kötü yorumlarınız için teşekkürler bazı arkadaşlarımızın farklı düşünüyor olabilir anlamasamda saygı duyarım

screamaykut
18 Ağustos 2016, 15:05
Videoda ıkı tarafta mutlu bır tacız gormuyorum ama bu kaydıda youtube atmak buraya atmak yakısı kalmamıs

Thracian
18 Ağustos 2016, 15:09
Arkadaşlar olayı çok büyütmeye gerek yok.Bu tarz şeyler benim de pek tarzım değil ama bence ortada taciz yok.Eğer ilk seferde arkadaşlar kızlardan ters cevap alıp peşlerinden gitmeye devam etseydi o zaman taciz olurdu.Kaldı ki "Ne güzel araba kullanıyorsun." cümlesinde ahlak dışı bir şey yok.

Tecimen
18 Ağustos 2016, 15:10

Kimse sizin annenize, kız kardeşinize veyahut kız arkadaşına ölüp bitmiyor. Bu bahsettiğiniz yakınlarınızın başına aynı olay gelse sanırım numaralarını vermezler tahminimce.

İnsanlar başaramadıkları şeyleri başkalarının başarmasına katlanamaz, onlar da yapamasın isterler. Şu foruma katıldığımdan beri ne çomarlar gördüm hayret ediyorum. Herkes sizin gibi evlenme yaşına(!) gelinceye kadar bekleyip, ardından ailesinin müsade ettiği evlenilecek kızla(!) evlenmek zorunda değil. İnsanları kalıplara sokmaya çalışmayın siz kalıptasınız diye.

Edit: Video çok güzel olmuş gayet keyifli. sonuçta ortada ne bir plaka var ne bir surat var kimin kim olduğu belli değil böylece kızlara yapılmış herhangi bir saygısızlık söz konusu dahi değil. Eğer kızlar tersleseydi ve arkadaşlar ısrarcı olsalardı o zaman taciz olurdu. Neyse ki kızlar "Kezban" çıkmamışlar "Üf sanane be!" gibi bir cevap vermemişler. İzlerken keyif aldım motosikletin getirilerin biri de budur ister hoşunuza gitsin ister gitmesin.

snappy x
18 Ağustos 2016, 15:11
anana bacına yapsalar hoşuna gidermi

erhanmehmet
18 Ağustos 2016, 15:17
Arkadaşlar olayı büyütmeyelim. Motorlu arkadaşlar şansları denemişler ve başarılı olmuşlar. Kızlara kötü bir söz söylememişler. Ortada rahatsız edici bir durum yok. Medeni cesaretlerinden ötürü kutluyorum.

ryangt
18 Ağustos 2016, 15:22
- oldu di mi?
- oldu kanki çok sağol akşam YouTube atarim
- ay yüzümü iyi kapa ama gözükmesin..
- merak etme cnmms öptüm byeee
- baaysss şekerimmm

Mamba09
18 Ağustos 2016, 15:22
Rezilsiniz rezil.

Gökhan_Aygün
18 Ağustos 2016, 15:23
" Taciz " kelimesini ben kullandım ve yerinde bir tabir olduğunu düşünüyorum.

Sizin mantığınıza göre KADINın yanına gidilince KADIN " hayır " derse taciz oluyor " evet " derse başka bir şey oluyor.

100 denemenin 1 inde başarılı olacağınız bir eylemi ilk seferde (şansa) denk getirdiniz diye sizi insanları " taciz " etmemiş sayamam. Matematik yanılmaz ! Bu eylemi 100 kere tekrar edin bakalım kaç kere telefon alabileceksiniz ?

Peki KADINın " evet " ya da " hayır " diyeceğini bilmeden yola çıkınca ne oluyor ? Yazı tura atıyorsunuz sanırım bakalım bugün " tacizci " mi olacağım yoksa " çapkın " mı ?

Yine sizlere göre " alan da memnun satan da sana ne ? " bölümüne gelmeden bir şey rica ediyorum.

Bildiğim kadarı ile bu forumda KADIN kullanıcılarımız da var. Onlar ne düşünüyor yazabilirler mi ?

Birde bazı şeyler gizli kalmalıdır, o zaman saygı duyulur. Ben daha barda, parkta v.b bir yerde bir KADIN ile tanışıp internete video koyan insan görmedim.

Stock Sever
18 Ağustos 2016, 15:31
Her ne olursa olsun bu işlerin de bi adabı, usülü vardır. Hemen bayan araba kullanıyo diyerek dönüp ne güzel kullanıyosun vs demek bence pek de doğru değil.

İstanbul'da aynı hareketi yapsanız belkide trafikte linç ederler sizi. Kızlar numara vermiş olabilir ama yine de olmamış.

O direksiyondaki senin eşin ve arkadaşı, motorcular da başka kişiler olabilirdi.

Kısaca direk ne güzel araba sürüyon diyerek yaklaşmak yanlış. Yakışık almamış. Kazasız sürüşler.

Tecimen
18 Ağustos 2016, 15:35
" Taciz " kelimesini ben kullandım ve yerinde bir tabir olduğunu düşünüyorum.

Sizin mantığınıza göre KADINın yanına gidilince KADIN " hayır " derse taciz oluyor " evet " derse başka bir şey oluyor.

Peki KADINın " evet " ya da " hayır " diyeceğini bilmeden yola çıkınca ne oluyor ? Yazı tura atıyorsunuz sanırım bakalım bugün " tacizci " mi olacağım yoksa " çapkın " mı ?

Yine sizlere göre " alan da memnun satan da sana ne ? " bölümüne gelmeden bir şey rica ediyorum.

Bildiğim kadarı ile bu forumda KADIN kullanıcılarımız da var. Onlar ne düşünüyor yazabilirler mi ?

Birde bazı şeyler gizli kalmalıdır, o zaman saygı duyulur. Ben daha barda, parkta v.b bir yerde bir KADIN ile tanışıp internete video koyan insan görmedim.

Forumda TÜRKÇE bilmeyen ne de çok insan varmış yahu. Üzüleceğim gülme tutuyor, tam güleceğim ülkenin haline acıyor üzülüyorum. Trajikomik anlayacağınız. Daha okuduğunu anlama kapasitesine sahip olamayanlar (ya da işine geldiği gibi anlamak isteyenler) gelmişler burada yorum yaptıklarını zannediyorlar. Kimse "Kız hayır derse taciz evet derse değil." demedi siz işinize nasıl geliyorsa öyle anlıyorsunuz sanırım. Kızların/erkeklerin yanına gidilir ve tanışma maksadında olduğunuz belirtecek bir cümle kurulur, kız/erkek de sizinle tanışmaya niyetliyse olumlu cevap verir, değil ise düzgün bir dille (ki ülkemizde genelde Kezban kızlarımız/erkeklerimiz olduğundan düzgün bir dil yerine direk aşağılamayı tercih eder, ülkedeki çomarlar da böylece çoğalır) olumsuz cevap verir. Eğer olumsuz cevap alan kız/erkek ısrarla tanışmaya çalışırsa bu rahatsız etmeye girer veya sizin deyiminizle tacize girer lakin videoda bunların hiçbiri olmamıştır.

OF BU NASIL BİR ÜLKE BAYILAZAM.

Peşin edit: Bilal'e anlatır gibi anlattım, eğer anlamamakta ısrar ederseniz cevap vermeye tenezzül etmeyeceğim.

Gökhan_Aygün
18 Ağustos 2016, 15:45
Ben de Bilal'e anlatır gibi yazıyorum güzel kardeşim.

Kız : Dişi çocuk.

Kadın : Erişkin dişi insan.

Bayan : Kadın adlarının ya da soyadlarının başına getirilen, kişinin kadın olduğunu belirten bir san.

Ayrıca Romedon isimli üye şunu yazmıştır " kız rahatsız olmuyorsa taciz filan değildir ifenim.Güzel video olmuş. " Bu ne demektir ? " Rahatsız oluyorsa tacizdir " demek değil mi ? Anlatır mısın ?

Sen yorumları nerenle okudun da bana " Kimse "Kız hayır derse taciz evet derse değil demedi. " diyebiliyorsun ?

Daha gerçek kimliği ile forumda dolaşamayan adamlar racon kesiyor ya ben de " OF BU NASIL BİR ÜLKE BAYILAZAM. " moduna giriyorum.

EldekiDebryj
18 Ağustos 2016, 15:50
Videoda iki tarafta birbirinden memnun gorunuyor. Ancak söyle bir durum var ki her kadın yanina yaklasip "Ne guzel kullaniyonn sen" diyen adamin birine numara verecek değil.
Yani bu videoda görünen kısımda taraflar memnun ama olmayadabilirlerdi! Bundan önce (olduysa) veya bundan sonraki devam edilecek aynı tarz girişimler birilerini mutlaka rahatsız edecektir ve hiç hoş değil. Başıma gelmesini istemezdim.

Tecimen
18 Ağustos 2016, 16:05
Ben de Bilal'e anlatır gibi yazıyorum güzel kardeşim.

Kız : Dişi çocuk.

Kadın : Erişkin dişi insan.

Bayan : Kadın adlarının ya da soyadlarının başına getirilen, kişinin kadın olduğunu belirten bir san.

Güzel yazdıklarımı anlamışsınız, şaşırtıcı. Ama çok da zekice olmayan içgüdüsel davranışınız (konuyu başka yerlere çekme çabanız) ne yazık ki işe yaramayacak. Burada kelime oyunu oynamıyoruz maalesef.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:50 ----------

Ayrıca Romedon isimli üye şunu yazmıştır " kız rahatsız olmuyorsa taciz filan değildir ifenim.Güzel video olmuş. " Bu ne demektir ? " Rahatsız oluyorsa tacizdir " demek değil mi ? Anlatır mısın ?

Sen yorumları nerenle okudun da bana " Kimse "Kız hayır derse taciz evet derse değil demedi. " diyebiliyorsun ?

Daha gerçek kimliği ile forumda dolaşamayan adamlar racon kesiyor ya ben de " OF BU NASIL BİR ÜLKE BAYILAZAM. " moduna giriyorum.

Beyefendinin avukatlığını yapmak bana düşmez lakin orada belirtmek istediği ortada rahatsız olan biri yok dolayısı ile taciz olması mümkün değil.
Gerçek kimliğimi burada belirtmiyor olmam sitedeki çomar tayfasından kendimi koruyabilmektir çünkü anladım ki bu forumda aynı seviyede olmadığım medeniyetsiz bir çok şahıs var. (sözüm meclisten dışarı, üstüne alınmak isteyen alınmakta özgürdür, alınabilir) Bu şahısların seviyesine inmem mümkün olmadığı için, kimliğimi gizlemek durumunda kalıyorum.

Dipnot: Racon kesmek hiç de tarzım değildir işim dahi olmaz, her işimi "insan" gibi konuşarak medenice hallederim. Sözlerim kalp kırabilir, kimisine göre sert hatta aşağılayıcı gelebilir, bu benim konuşma üslubumdur kati suretle kimseyi kendimden hor görmem.

gurkanerkan
18 Ağustos 2016, 16:07
Videoda ki davranışın doğrudur yanlıştır tartışmasına katılmak istemiyorum ama sırf arabada kızlar var diye yolunuzu değiştirip yanlarından geçerken o şekilde bakmanız beni rahatsız etti.

Merdo
18 Ağustos 2016, 16:09
bu ne ya gerçekten tanıştığın her kızın fotoğrafını da at buraya ne saçma iş, he bence abazalık var taciz yok gerçi bir taraftan da garip trafikte her kadının numarasını isteme potansiyelinin de olduğunu gösteriyor. 'gidek numara alak la' yerinize utandım.

BatuhanK
18 Ağustos 2016, 16:17
Bir yakınıma sevdiğime biri yanaşıp ne güzel araba kullanıyosun sen dese benim çok hoşuma giderdi.
Ne güzel iltifat etmiş ::melek02:::melek02:

velizrsln
18 Ağustos 2016, 16:18
R6 fiyatlari yukselmesin xd

HUN
18 Ağustos 2016, 16:23
tiskiniyorum.Büyütmeyin arkadaşlar hangimiz zamanında böyle şeyler yapmadık ya. Ahh ahh 2000 li yıllarda ataköy galleria nın dili olsada dile gelse :D :D

Gökhan_Aygün
18 Ağustos 2016, 16:23
Güzel yazdıklarımı anlamışsınız, şaşırtıcı. Ama çok da zekice olmayan içgüdüsel davranışınız (konuyu başka yerlere çekme çabanız) ne yazık ki işe yaramayacak. Burada kelime oyunu oynamıyoruz maalesef.

Beyefendinin avukatlığını yapmak bana düşmez lakin orada belirtmek istediği ortada rahatsız olan biri yok dolayısı ile taciz olması mümkün değil.
Gerçek kimliğimi burada belirtmiyor olmam sitedeki çomar tayfasından kendimi koruyabilmektir çünkü anladım ki bu forumda aynı seviyede olmadığım medeniyetsiz bir çok şahıs var. (sözüm meclisten dışarı, üstüne alınmak isteyen alınmakta özgürdür, alınabilir) Bu şahısların seviyesine inmem mümkün olmadığı için, kimliğimi gizlemek durumunda kalıyorum.

Dipnot: Racon kesmek hiç de tarzım değildir işim dahi olmaz, her işimi "insan" gibi konuşarak medenice hallederim. Sözlerim kalp kırabilir, kimisine göre sert hatta aşağılayıcı gelebilir, bu benim konuşma üslubumdur kati suretle kimseyi kendimden hor görmem.

Bak sana ne diyeceğim. Sen egolarını bir kenara bırak da öyle konuşalım. Yukarıda " kalın " şekilde belirttiğim yerleri sağlıklı kafası ola biri konuşamaz ki bir insanın " sana göre " yeterli olup olmadığını bilecek otorite sen değilsin. Bunu sana kim söylediyse git ve ona bolca küfür et !

Ama doğru tektir ve bu videoda ki arkadaşlar bu eylemi 100 kere tekrarlamış olsalar 1 ya da 2 kere bu şekilde başarılı olabilirler ve adları sadece " taciz eden " olarak kalır. Olasılıklar ve istatistik anlıyor musun ? 100 atışın 1 ya da 2 tanesini isabet ettirmiş olsan da " başarısız " kabul edilirsin.

Seviyemi de araştırmak istersen kimliğim açık, nerede ve nasıl yaşadığım bellidir ancak ben senin gibi değilim. Her insana hatta hayvana bile eşit yaklaşmaya çalışırım ve asla kendimi onlardan yukarıda " senin gibi " görmem, göremem.

Bundan sonrasını yazmak istersen özel mesaj atmanı rica ediyorum.

Forum daha da rezil seviyeye gelmesin.

Not: İnsanın kişisel değeri mütevazı olması ile ölçülür.

dejavoo
18 Ağustos 2016, 16:37
bu ne ya gerçekten tanıştığın her kızın fotoğrafını da at buraya ne saçma iş, he bence abazalık var taciz yok gerçi bir taraftan da garip trafikte her kadının numarasını isteme potansiyelinin de olduğunu gösteriyor. 'gidek numara alak la' yerinize utandım.

Her bayanın numarasını isteyemezsin.Hepimiz farklı kişiliklere, yaşam tarzına ve görüşlere sahibiz. Sonuç her zaman böyle bitmez.
Arkadaşların videoyu bayanları küçümser şekilde yayınlaması hoş olmamış.
Diğer yandan arabayı tanıyan abi yada baba çıkarsa ortaya işte o zamanki görüntüleri izlemek lazım. :)

Sokollu
18 Ağustos 2016, 16:38
Videoda ki davranışın doğrudur yanlıştır tartışmasına katılmak istemiyorum ama sırf arabada kızlar var diye yolunuzu değiştirip yanlarından geçerken o şekilde bakmanız beni rahatsız etti.

Videonun sonucunda veya sonrasinda taraflar memnun evet, bir rahatsizlik yok demek ki numara alisverisi de olmus eyvallah dileyen diledigini yapar.

Ama sirf icerde iki bayan surucu var diye yol degistirip, bulunduklari seride gecip onlerinde seyir etmek ve arabanin yanina yaklasip `ne guzel araba suruyon` demek tacizdir. Sonrasinda guleryuzle karsilayip numarayi vermis olmalari, ortada rahatsizlik verecek bir durum olmadigi anlamina gelmez.

Gerci ` sanane be benim surusumden, git isine` diye bir cevap gelse (daha yuksek ihtimal) paylasmaya degecek bir video olmayacakti :)

Ben sahsen toplu tasimada tanimadigim insalarla muhattap olmamak icin motosiklet kullaniyorum, arkadaslarin motosiklet seciminde farkli kriterler var goruyorum ki :)

Tecimen
18 Ağustos 2016, 16:43
Bak sana ne diyeceğim. Sen egolarını bir kenara bırak da öyle konuşalım. Yukarıda " kalın " şekilde belirttiğim yerleri sağlıklı kafası ola biri konuşamaz ki bir insanın " sana göre " yeterli olup olmadığını bilecek otorite sen değilsin. Bunu sana kim söylediyse git ve ona bolca küfür et !

Ama doğru tektir ve bu videoda ki arkadaşlar bu eylemi 100 kere tekrarlamış olsalar 1 ya da 2 kere bu şekilde başarılı olabilirler ve adları sadece " taciz eden " olarak kalır. Olasılıklar ve istatistik anlıyor musun ? 100 atışın 1 ya da 2 tanesini isabet ettirmiş olsan da " başarısız " kabul edilirsin.

Seviyemi de araştırmak istersen kimliğim açık, nerede ve nasıl yaşadığım bellidir ancak ben senin gibi değilim. Her insana hatta hayvana bile eşit yaklaşmaya çalışırım ve asla kendimi onlardan yukarıda " senin gibi " görmem, göremem.

Bundan sonrasını yazmak istersen özel mesaj atmanı rica ediyorum.

Forum daha da rezil seviyeye gelmesin.

Not: İnsanın kişisel değeri mütevazı olması ile ölçülür.

Seviyeniz beni ilgilendirmiyor sonuçta burası bir sanal ortam ve ben sanal ortam ile gerçek yaşantımı ayırt edebilecek seviyede olduğumu düşünüyorum. Israrla "gerçek kimliğimi öğrenmek istemeniz, kendi kimliğinizin açık olduğunu belirtmeniz ve cevap vereceksem özelden yazmamı istemenizi" çok manidar buldum. Daha önce de söylediğim gibi üslubum budur ve bu kimini rahatsız edebilir, sonuçta ben alenen kimseyi hedef göstermeksizin konuşuyorum, konuyu kişiselleştiren sizsiniz. Yazdıklarımı üzerinize almanızı yarası olan gocunur lafıyla pekiştirmek isterim. Başta yazdıklarımı anlamışsınız derken daha önceki mesajımda da Türkçe dilini kullanmama rağmen anlamayışınızdan varsayımsal olarak Türkçe bilmediğiniz kanaatine varmıştım, bu sebeptendir ki o cümleyi kurdum. Çok da zekice olmayan içgüdüsel davranışınız derken de kendi fikrimi beyan ettim sonuçta haksız da sayılmazdım lafı başka yerlere çekme çabanız komiğime gitmişti.

Burada sabaha kadar size dert anlatmam mümkün değil, hakkımda istediğinizi düşünmekte serbestsiniz ister egoist deyin ister narsist isterseniz şizofren, (sizin deyiminizle sağlıklı kafaya sahip olmayan) lakin bu sanal ortamda kim hakkında ne düşündüğüm de kimseyi alakadar etmez.

100'dür 1'dir 2'dir. Arkadaşlar başarılı olmuş. Burada boşuna tartışıyoruz sonuçta "Hatice-Netice" değil mi?

Sağlıcakla kalın, vesselam.

Edit: İmla.

Gökhan_Aygün
18 Ağustos 2016, 16:44
Videonun sonucunda veya sonrasinda taraflar memnun evet, bir rahatsizlik yok demek ki numara alisverisi de olmus eyvallah dileyen diledigini yapar.

Ama sirf icerde iki bayan surucu var diye yol degistirip, bulunduklari seride gecip onlerinde seyir etmek ve arabanin yanina yaklasip `ne guzel araba suruyon` demek tacizdir. Sonrasinda guleryuzle karsilayip numarayi vermis olmalari, ortada rahatsizlik verecek bir durum olmadigi anlamina gelmez.

Gerci ` sanane be benim surusumden, git isine` diye bir cevap gelse (daha yuksek ihtimal) paylasmaya degecek bir video olmayacakti :)

Ben sahsen toplu tasimada tanimadigim insalarla muhattap olmamak icin motosiklet kullaniyorum, arkadaslarin motosiklet seciminde farkli kriterler var goruyorum ki :)

Yahu zaten taciz ne demektir ? " canını sıkma, tedirgin etme, rahatsızlık verme. "

Bu video foruma atılınca rahatsız olmadık mı ? canımız sıkılmadı mı ? en başta bizi " taciz " etti bu arkadaşlar.

Taciz konusuna neden bu kadar sığ bakılıyor hala anlamıyorum.

Tecimen Sen de sağlıcakla kal. Seninle konuşacaksam artık burada konuşmayacağım, bunu belirttim. Bu arada " ailesinin müsade ettiği " diye bir şey yoktur. O "müsaade" dir. Hadi şimdi git ve bir dil kursuna yazıl ;)

HUN
18 Ağustos 2016, 16:47
büyütün yiyin birbirinizi küfürler havada uçsun herkes birbirini muhitine çağırsın 1.geleneksel mt net taciz buluşması altında toplanırık.
kardeşlerim , arkadaşlarım videoda ki bayan bu arkadaşlarmızın sualine binayen sellektöre sellektör yapmış. bu sellektörde ışık lümenleri uyuşunca motorlu arkadaşlarda buradan yürümüş . netice itibariyle videoda kesintiler yoksa bu zatımuhterem bayan hanımkardeşler gidermisiniz lütfen rahatsız oluyoruz demedikleri gibi o la la sende hızlısın motorlu genç modunda beeeelki ilerki zamanlarda mutlu ortamlara beraber akalım 4 teker bedenimizi yakıyor bakalım 2 teker ruhumuzu nasıl yakacak? edasıyla telefonlarını vermiş. her asılan abaza her telefonunu veren motor olsa dünyada sadece görücü usulü kanunları işlerdi. Di mi ama .
Kıssadan hisse telefonu aldığınız kızlarla buluştunuzmu demekten kendimi alamıyorum ya la.

typhoonn
18 Ağustos 2016, 16:48
Tebrikler buyuk basari nasil yaptiniz inanamiyorum su an soklardayim vuuu motorla manita yapmak aman allahim... Daha da devam edebilirim ama gerek yok..
Ayrica video niye paylasiyosun arkadasim insanlari neden ifsa ediyosun birde youtuba koymussun yapmayin boyle seyler o hanimlari zor durumda birakabilirsin her ne yapiyosan birak kendinde kalsin baskalarina duyurma ihtiyaci nedir anlamiyorum.

Sokollu
18 Ağustos 2016, 16:51
Konuya yazilan tum yorumlari okumamistim, arkadaslar ayni seylere zaten deginmisler simdi goruyorum, kusura bakmayin papagan gibi ayni seyleri yazmis oldum.

dejavoo
18 Ağustos 2016, 16:52
Tebrikler buyuk basari nasil yaptiniz inanamiyorum su an soklardayim vuuu motorla manita yapmak aman allahim... Daha da devam edebilirim ama gerek yok..
Ayrica video niye paylasiyosun arkadasim insanlari neden ifsa ediyosun birde youtuba koymussun yapmayin boyle seyler o hanimlari zor durumda birakabilirsin her ne yapiyosan birak kendinde kalsin baskalarina duyurma ihtiyaci nedir anlamiyorum.

Aynen katılıyorum, arkadaşlar videoyu yayınlayarak burda hava atmışlar ama bu hava çok pahalıya da patlayabilir kendilerine.

rebirth
18 Ağustos 2016, 16:56
Tamımadığın kadınlara gidip salça olmak zaten hoş bir davranış değilken gelip bir de burada, youtubeda videosunu paylaşmak tam anlamıyla karaktersizliktir.
Keşke sizin gibi insanlar olmasa.

araltı
18 Ağustos 2016, 16:57
Beyler yapmayın! Sakin olun bizim padişahlarımız hemcinsleriyle birlikte oluyormuş.

Tecimen
18 Ağustos 2016, 17:12
Uuuu yazılarımın tamamını okuyup imla hatası aramak ve tek harf kusur bulmak... Ne kadar da obsesif bir hareket. Bu kadar takılmayın, hatta bence çok ş'apmayın. Hayat mottomdur. "Çok ş'apmamak lazım." Neyse ben en iyisi mi bir dil kursuna yazılayım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:09 ----------

Beyler yapmayın! Sakin olun bizim padişahlarımız hemcinsleriyle birlikte oluyormuş.

HAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAH:queen:

Green Arrow
18 Ağustos 2016, 17:24
Kekolukta son nokta. Tebrikler...

shruikan
18 Ağustos 2016, 17:28
bakıyom da boş beleş işlere tam gaz devam ediyon..

Mamba09
18 Ağustos 2016, 17:48
ulan dayanamadım bidaha yazıyorum, sizin gibi motosiklet kulturu olmayan kullandigi tek motor boyle grenajli, racing motor olan tipler yuzunden oyle kotu damgalaniyoruz ki. bide numarasini alsaydin falan demis. Ulan selam vermissiniz bari guzel bi ani olarak kalsin abazaliga vurma. racing motoru da senin gibi tipler yuzunden kullanmiyorum. Beleş r25 versinler ertesi gun satar grenajsız bişey alirim. Bu kekoluğu sizin gibi tipler yuzunden racingci herkese karsi dusunuyorlar. Keko