PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosiklet Garantisi

Kalenderby
05 Haziran 2016, 22:29
Merhaba arkadaşlar; hepinize hayırlı bir ramazan geçirmenizi dilerim.
Ben İstanbul'dan Tvs Apache Rtr 150 motor aldım, bugün yarın gelir; Kayseri'de yaşıyorum.
Bulunduğum şehirde Tvs yetkili servisi ve bayisi malesef ki yok. En yakın servis Nevşehir'de. Motorun rodajı bitince bakımı burda herhangi bir serviste yaptırsam garanti dışı kalır mı ?
Yoksa yetkili servise mi gitmeliyim ?

Görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

MD.Murat
05 Haziran 2016, 22:31
eski model 0 mı aldınız?

Kalenderby
05 Haziran 2016, 22:32
15 model aldım :)

BalkanRider
05 Haziran 2016, 22:33
Evet garanti dışı bırakırsınız TVS Bilemem ama honda kayıdını tutuyor eger tüm bakımları servis bakımlı olursa Honda da satarken fiyata etki ediyor buyuk ihtimaale tvs dede oyledir ama her bakım için 743 km gıtmek ıstemıyorsanız mecbursunuz aldıgınız yere bir sorun belki sitelerinde belirtmedikleri bir yetkili bayi vardır İstanbulda.

MD.Murat
05 Haziran 2016, 22:33
keyfinize limon sıkak istemiyorum ama tvs aphache konusunun son sayfalarında , 2014 alan ve sigorta yaptırmaya çalışan arkadaşın , motor 0 olarak girilmediği için bir sürü ekstra para ödemek zorunda kaldığını okumuştum. bir araştırın bence.

Kalenderby
05 Haziran 2016, 22:37
Evet garanti dışı bırakırsınız TVS Bilemem ama honda kayıdını tutuyor eger tüm bakımları servis bakımlı olursa Honda da satarken fiyata etki ediyor buyuk ihtimaale tvs dede oyledir ama her bakım için 743 km gıtmek ıstemıyorsanız mecbursunuz aldıgınız yere bir sorun belki sitelerinde belirtmedikleri bir yetkili bayi vardır İstanbulda.

Evet sordum, ve en yakın bayi bana 100 km uzakta :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:35 ----------

keyfinize limon sıkak istemiyorum ama tvs aphache konusunun son sayfalarında , 2014 alan ve sigorta yaptırmaya çalışan arkadaşın , motor 0 olarak girilmediği için bir sürü ekstra para ödemek zorunda kaldığını okumuştum. bir araştırın bence.

öyle bir sıkıntı çıkarsa geri iade edeceğimi belirttim; onlarda ekstra bir ücret çıkarsa tarafımızca karşılanacaktır dediler