PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motor Taşıma

zeuces
31 Mayıs 2016, 12:14
İyi günler, hayırlısı ile haftaya Antalyadan bir motor alacağım. Etraftan duyduğum kadarıyla "otobüs ile getirebilirsin" diye söylemler var. Nedir aslı astarı? Hangi firmalar bu şekilde bir hizmet veriyor?

NOT : İş ve okul yoğunluğu nedeniyle Antalyaya günübirlik gideceğim. Yoksa oradan motorla gelmek isterdim o yüzden bu şıkkı eledim :)

mehmetseza
31 Mayıs 2016, 13:22
http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/165051-uygun-fiyatlar-ile-motosiklet-nakliyati-sadece-motosiklet-net-uyelerine-ayricaklikli.html

zeuces
31 Mayıs 2016, 14:06
http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/165051-uygun-fiyatlar-ile-motosiklet-nakliyati-sadece-motosiklet-net-uyelerine-ayricaklikli.html

Sayfaya giriş yapamıyorum. Yardımcı olurasnız seviriim : )

fearlesboyy
31 Mayıs 2016, 14:40
arkadasın gecen hafta geldı gazıantepde 150 tl ödedı otobusun altında kawasakı er6n motr

zeuces
31 Mayıs 2016, 15:02
arkadasın gecen hafta geldı gazıantepde 150 tl ödedı otobusun altında kawasakı er6n motr

Hangi şirket ile getirdi acaba?

metecel
31 Mayıs 2016, 15:14
şirket önemli değil. son model travegoların bagajı yüksek, diğer otobüslere dik sığmıyor. aynaları ve top case (eğer varsa) sök, benzini boşalt (depo boş değilse, şüfer almaz), muavine de 1 yolcu parası ver, motoru da bir yana yaslayarak, iyice bağla. yolun açık olsun

zeuces
31 Mayıs 2016, 15:24
şirket önemli değil. son model travegoların bagajı yüksek, diğer otobüslere dik sığmıyor. aynaları ve top case (eğer varsa) sök, benzini boşalt (depo boş değilse, şüfer almaz), muavine de 1 yolcu parası ver, motoru da bir yana yaslayarak, iyice bağla. yolun açık olsun
Teşekkürler şirketi şu yüzden sordum. Metro ve ulusoya sordum almıyoruz dediler. O yüzden bilindik bi şirkette getirmiş olan varsa hiç yoktan ona yöneleyim direkt.

*Heka
31 Mayıs 2016, 15:35
Hangi firmaya sorarsan sor almıyoruz diyecekler.
Garaja motosikletin ile gidiyorsun, gideceğin ilin seferlerini tüm şirketlerden kontrol edip not alıyorsun, araç perona girdiğinde araç kaptanına usulca yaklaşıp kenara çekiyorsun ve derdini anlatıyorsun, gerekirse size bir bilet ücreti verebilirim gibi ağız yapıyorsun. :) Alacağın cevap olumlu olacak ancak farz edelim ki olumsuz bir yanıt aldın diğer kaptana (sefere) yöneliyorsun.

Battaniye, bez, halat bulundurmayı ihmal etme, depo çiziliyor sonra. :(

zeuces
31 Mayıs 2016, 15:40
Hangi firmaya sorarsan sor almıyoruz diyecekler.
Garaja motosikletin ile gidiyorsun, gideceğin ilin seferlerini tüm şirketlerden kontrol edip not alıyorsun, araç perona girdiğinde araç kaptanına usulca yaklaşıp kenara çekiyorsun ve derdini anlatıyorsun, gerekirse size bir bilet ücreti verebilirim gibi ağız yapıyorsun. :) Alacağın cevap olumlu olacak ancak farz edelim ki olumsuz bir yanıt aldın diğer kaptana (sefere) yöneliyorsun.

Battaniye, bez, halat bulundurmayı ihmal etme, depo çiziliyor sonra. :(

Anladım. Aklımdaki plan buradan sabah uçakla gidip noter vs işleri halledip direkt otobüs ile geri dönmek.

Battaniye bez halat olayını biliyorum yüklü gideceğim :D

bikerboi
31 Mayıs 2016, 16:34
Aman Metro Turizm'e vermeyin de hallenen falan olur gencecik motora sonra:queen:

zeuces
31 Mayıs 2016, 16:40
Aman Metro Turizm'e vermeyin de hallenen falan olur gencecik motora sonra:queen:

Alacağım motor yaşlı başlı bi motor büyük ihtimalle hallenecek kişiden büyük :D Ama benim için garanti veremicem :D

serkany
31 Mayıs 2016, 16:46
alanyada bir bayi kışın pulsarda güzel indirim yapıyordu..motoru alanyadan ist 200 tl gönderdiler. ben sadece gidip motoru oto gardan aldım kendim bile gitmedim..

reclusive
31 Mayıs 2016, 18:45
Bende Haziran'da Ankara'dan istanbula gideceğim yalnız havalar sürekli yağışlı otobüs ile götürmeyi planlıyorum ama aştiye nasıl sokacağım