PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : soft arka çanta öneri...

nvrmnd
31 Mart 2016, 21:59
yeni aldıgım motosikletimin arkasına topcase güzel durmayacagı için arkaya "kuyruk çanta" diye tabir edilen yarı soft cantalardan bulmaya calısıyorum.. aliexpress te örnerkleri var aslında ama turkiye de düzgün bir şey bulamadım... cok buyuk olmasına gerekte yok.. ama en azından 1 full face kask ı park ettigimde icine rahat koyabileyim okadar... onun dısında takması ve cıkartması kolay olmalı tabii ki...
aradıgım model buna benzer birsey...

http://image.dhgate.com/0x0/f2/albu/g2/M00/7B/ED/rBVaG1WmOU6AfbM6AAGDtVBgClw705.jpg

apia
31 Mart 2016, 22:16
Ben resimdeki çantadan aldım 3 ay önce siparişini verdim yeni geldi, fotoğraftaki kadar büyük bişey değil kask sığması imkansız. Sipariş falan edecekseniz bilginiz olsun.

nvrmnd
31 Mart 2016, 22:17
Ben resimdeki çantadan aldım 3 ay önce siparişini verdim yeni geldi, fotoğraftaki kadar büyük bişey değil kask sığması imkansız. Sipariş falan edecekseniz bilginiz olsun.

örnek olsun diye koymustum onu sadece... tesekkurler :)

EmreKocyigit
31 Mart 2016, 22:24
Örümcekler var ya lastikten 5 liraya satılan o tarz halattan ve kaplamalı çizmeyecek bi ağ olacak kaskı seleye katıp ağı üstünden geçirip kitleyebileceğimiz bir sistem yapabiliriz hem kask yerinden oynamaz hemde sağlamda olur ha diyebilirsiniz düz kilitle motora kilitle kaskı diye ama sağa sola oynamaz benim dediğim şekilde

nvrmnd
31 Mart 2016, 22:53
Örümcekler var ya lastikten 5 liraya satılan o tarz halattan ve kaplamalı çizmeyecek bi ağ olacak kaskı seleye katıp ağı üstünden geçirip kitleyebileceğimiz bir sistem yapabiliriz hem kask yerinden oynamaz hemde sağlamda olur ha diyebilirsiniz düz kilitle motora kilitle kaskı diye ama sağa sola oynamaz benim dediğim şekilde

bu yöntem evet var ama sadece kaskımı koymak için degil istedigim canta...