PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Iphone 6 ile motorsiklet takasi

erbas41
29 Haziran 2015, 00:37
herkese iyi aksamlar iphone 6 telefonum ile motorumu takas etmek istiyorum bunun icin internete ilan verecegim ama bilgili abilerimden kardeslerimden fikir almak istedim telefonum kaskolu yani alacak kisi yilinin dolumuna yakin telefonu kaskoya yollayip 0 telefon alacak simdi bunu 2500 2600 civari sayabiliriz telefonumu takas etmek istiyorum chopper bir motorla, motor ilk motorum olacak sizce bu fiyata alabilecegim en iyisi ne olabilir skygo sg 250 yada kanuni seyhan 250 ile takas etsem nasil olur. Tesekkur ederim okuyan ve cevap yazan herkese...

Ahmet_Tascı
29 Haziran 2015, 00:45
Kolay gelsin:)

beko12345
29 Haziran 2015, 00:50
Sen o telefonu 2600 den sayarsan , motosiklet sahibide 3 binlik motoru 5 binden sayar aklında bulunsun.

erbas41
29 Haziran 2015, 01:26
eyw tesekkurler.

lifespeed
29 Haziran 2015, 01:27
İçindeki motosiklet sevgisini anlayabiliyorum. :)

emrb
29 Haziran 2015, 01:28
Telefonu sat motoru öyle al. Millet kurt olmuş zarara girersin.

kordinaryus
29 Haziran 2015, 01:39
yıl dolumuna yakın yollayıp sıfırını almayı anlamadım? kasko şirketi her yıl yeni telefon mu gönderiyor size? yoksa telefona kasten zarar verip yenisini mi talep edeceksiniz? eğer öyleyse yaptığınız pertten dönme motoru 'sıfır ayarında' diye satmaktan farklı değil.

marvel23
29 Haziran 2015, 02:24
bende bi ara düşündüm lastik sigorta plaka parası için hatlı telefon satın alıp satmayı, zarar a girebilirsin.

beko12345
29 Haziran 2015, 03:34
yıl dolumuna yakın yollayıp sıfırını almayı anlamadım? kasko şirketi her yıl yeni telefon mu gönderiyor size? yoksa telefona kasten zarar verip yenisini mi talep edeceksiniz? eğer öyleyse yaptığınız pertten dönme motoru 'sıfır ayarında' diye satmaktan farklı değil.

Telefonu tamamen kullanılmaz hale getirecek kasten. Sonrada yenisi( 0 cihaz) ile değişim talep edecek kasko şirketinden.

Şunuda belirtiyim bence hiç hoş bir davranış değil bu yapılan.

spectre
29 Haziran 2015, 13:06
Eğer öyle ise dolandırıcılık suçu işleneceğine dair beyan... wow

üstelik suçu takasa gireceği adam işleyecek..

sadece bu mesajınla bile hakkında kamu davası açılabilir.

haram parayla alınmış motorada huzurla bineceksin? wow

ketchup
29 Haziran 2015, 14:11
Yüksek kasko fiyatlarının bir sebebi de bu.

yanakadam
29 Haziran 2015, 14:11
O kaskolu telefon işi öyle olmuyor ilk 6 ay fatura değerinin %80 sonraki %60 ını falan verir gibi şartları var. Ayrıca telefonu bir başka kişi kaskoya gönderirse direk ikinci el muamelesi yaparlar ve kaskon iptal olur. Bir ayrıca daha ayıp yahu nedir yani son aya girince telefonu gönder yenisi gelsin... Bir ayrıca daha nakit vermezler hediye çeki verirler. Bir ayrıca daha benim arabam 9 yıldır kaskoludur ön cam ısıtma tellerinden bir kaçı arızalanmış kaskoyu yapan arkadaş şu camı kırda yenisini taktıralım diyor ona bile yanaşmam. Her yerinden çıkar o para çünkü...

Ne hale gelmişiz, yanmışız haberimiz yok...

shruikan
29 Haziran 2015, 16:32
Ne iphonemuş arkadaş? Elime apple ürünü almadım; ama markadan nefret ettim. Gerçi iphone alanın da aklına şaşarım ya; neyse...

ardacik
29 Haziran 2015, 16:41
Telefonunla o paraya alicagin motordan daha fazlasini yaparsin :)

ryangt
29 Haziran 2015, 16:55
arkadaş telefon kaskosuyla bu işleri yapıyorsa motosiklet hayatına girerse sene sonuna kadar Yamaha R1 alır :D

sandıkçı
29 Haziran 2015, 16:58
İşte bu mantık her zaman kaybettirir.koskodan 10 tane telefon parası alsanda dürüslüğü hiçbir yerden alamazsın.Böyle düşünmemeni ve yapmamanı tavsiye ederim.Teli sat öyle al dostum ne alıcaksan.iphone meraklısı çok satarsın.kıyafetide unutma.nakiti al eline ondan sonra konu aç kullananlardan güzel tavsiyeler alırsın..

Sepya
29 Haziran 2015, 19:21
Takaslarda fiyat yüksek olur ona dikkat et