PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Japon Markaların En iyisi

Sayfa : 1 [2]

SharcoMander
01 Haziran 2015, 11:58
Şimdi servis ağını bir kenara bırakırsak;

Kawasaki>Suzuki>Yamaha>Honda. Yamaha ve Honda genelde daha ticari markalardır. Kawasaki ve Suzuki ise biraz daha özel kalıyor. Kawasaki daha önce söylendiği gibi her zaman "kağıt üzerinde" en hızlı makineleri yapıyor. Suzuki ise bence sokak için en iyi makineleri yapıyor

Türkiye'de ise benim tercihim Yamaha'dır.

Pisman
01 Haziran 2015, 11:59
her yönden diğerlerinden üstün olan bir marka olsa, diğerleri piyasadan silinirdi zaten, ama bazı markalar bazı konularda daha ön plana çıkmış olabiliyor, hatta markaların içinde bazı modeller de diyebiliriz, herkes kendi önceliklerine göre seçim yapıyor..

metinkilic
01 Haziran 2015, 12:17
En iyi motor sahibi olduğun ve bindiğin motordur. Markası bana göre önemli değil. Allah her kesin gönlüne göre versin. Çin dışında üretilen tüm motorlar iyi motorlardır. Fiyat, performans, ve ilgi derecesine göre marka sıralamaları değişebilir.

Machair
01 Haziran 2015, 12:21
Honda logolu baff takıyorum, hatta Honda sempatizanıyım (böyle bir kelime var mı bilmiyorum ama), Yamaha modellerine hastayım, Suzuki kullanıyorum, param olursa Kawasaki W800 alacağım.

Arabada ailecek Toyota ve Honda kullanıyoruz. Arada Almanlar da var ama neyse...

Olcay Avşar
01 Haziran 2015, 12:40
https://www.youtube.com/watch?v=zul8ACjZI18

https://www.youtube.com/watch?v=zul8ACjZI18

serkan turha
11 Kasım 2015, 23:44
İlan Detayları fazer 8
Motoru 25.12.2013 trafik cikislidir 2014 sayilir. adana plaka 01 dir motor elazigdadir motor 31.000 bize maliyeti vardir iki ayligina bir isim var iki ay icinde satilirsa 29.000 verecem bu firsati kacirmayin motor sifir oldugu gibi duruyor abs lidir siyah renk siyah sahsedir. Motorda olanlar yan ayaklik, tank ped, alt sakal, orta sehpa, yan koruma demirleri, yan takozlar,radyator koruma, çadir. Bunlarin bana maliyeti 2000tl servisten orjinal alinmistir on ve arka amatisorler istege gore ayarlanir lasikler fabrika cikisli olup%75 iyidir bana gore sifirdir ben yinede dusuk tuttum gezmeye devam ettigim icin km yuksele bilir motordan cok memnunum ileride tekrar alirsam yine fazer tercih ederim yanliz iki ay icinde satilmazsa fiyatim 31.000 dur satilmasada biner gezerim acilyeti yok parasi olan ciddi alicilar arasin hayirli satislar besten sonra arayin motor servis bakimlidir 8000km

Sabırsız
12 Kasım 2015, 00:03
Yeşil olandır.

DKN
12 Kasım 2015, 00:11
kawasaki - yamaha ::gazla::