Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : erol kadaifçi dün akşam kaza geçirdi. ERRORR

Sayfa : [1] 2

Ramazan Can
19 Nisan 2015, 12:26
arkadaşlar error yani erol kadaifci arkadaşımız dün maltepe s virajında yanlayarak arkasından gelen bir aracın altında kalarak kaza geçirmiştir... şükür onda sadece ayak kırık başka bişey yok... 600 f aracın altında kalarak pert olmuştur... kendisi şuan evinde istirahat ediyor... kendisine burdan tekrardan geçmiş olsun diyor ve yanına gittiğimde bir kaç saat sonra yeniden net bilgi vereceğim.. şuan net olmamak la öğrendiğim bilgi bu kadar...

buda kazandan sonra kendi yorumu
Sadece ayakla atlattık kask ve mont çok önemliymiş yine öğrendim arabanın altından cıkarttılar beni 600 f ile sağda 50 ile içeri girecek boşluk bakıyıdum yanlıyarak arkamdan gelip altına aldı

http://i.hizliresim.com/QA17Pr.jpg (http://hizliresim.com/QA17Pr)

http://i.hizliresim.com/7k2N1m.jpg (http://hizliresim.com/7k2N1m)

Adventure58
19 Nisan 2015, 12:31
Çok geçmiş olsun. Bu lavugunda biyerini kırmak şart.

essegesse
19 Nisan 2015, 12:37
Verilmiş sadakanız varmış.Çok geçmiş olsun.

Ramazan Can
19 Nisan 2015, 12:39
http://i.hizliresim.com/rQY2bm.jpg (http://hizliresim.com/rQY2bm)
buda alçılı hali resimi çeken kim bilmiyorum... bir kaç saat sonra yanında olacağım...

YouSuffer
19 Nisan 2015, 12:54
Kask mont değil full ekipman önemlidir geçmiş olsun

Guven
19 Nisan 2015, 12:54
Büyük geçmiş olsun. :pale:

ccc67
19 Nisan 2015, 13:01
Büyük geçmiş olsun. Olayı ben tam anlayamadım araba yanliyormuymus?

sdirer
19 Nisan 2015, 13:04
Çok geçmiş olsun. Allah beteinden saklasın. Diğer arkadaşlarada kazasız,BELASIZ... diyelim

Şimdi o toplum zararlısı, sorumsuz arkadaşa sövsek suç olacak. iyisi mi kendisini sevgi kelimeleri ile analım... ::rantinp:::144::

Erol Kardeş şikayetçi olmalısın bence. yediği bokların sonuçlar doğurduğunu öğrenir belki? :silent: :pr:

CEM.
19 Nisan 2015, 13:05
Geçmiş olsun..

Bu işin ucunda Ölüm var her daim unutmamak lazım.

Şükretmek lazım kırılan ayak olsun.

Zuzuuw
19 Nisan 2015, 13:07
2 gün önce stoppie başlığında "Motorun parasını adam veriyor, benzinini o koyuyor ve yola vergi ödüyor" diyen dallamalara tepkisiz kalanlar, sırf altında 600'lük var diye "bileğine sağlık paşam" diyenler. Bak altına arabasını alan da yanlamaya başlamış. Tabi kendi parasıyla...

Sanıyorum ki ERROR isimli arkadaş da düzenli olarak vergisini vermiş ve motorunu kendi parası ile almıştı.

Şimdi bu adamın kaybettiği iş gücünü, sağlığını kim geri verecek? O aracın altından kırık bacakla, pert motorla en hafif şekilde kurtulmanın yarattığı psikolojik baskıları ne hafifletecek? Ve bir daha bu adam motoruna binmeye cesaret edebilecek mi?

Elinde 3 kuruş parası olanlara, şekilci şükelacılara alkış tutarak önce kendi topuklarınıza sıktığınızı çok geçmeden anlarsınız inşallah.

Yada her zaman yazdığım gibi " Kimsenin başına bela olmadan kendi başınızı yersinizde biz de kurtuluruz."

Sana geçmiş olsun demekten başka yapabileceğimiz ibrşey yok maalesef ERROR, sağlıcakla.

BlackGhost
19 Nisan 2015, 13:16
çok büyük geçmiş olsun,verilmiş sadakanız varmış,umarım en yakın zamanda iyileşir yollara geri dönersiniz.
motor sanıyorum baya masraflı olacak ama cana geleceğine mala gelsin önemli olan hayatta olmanız.

Samet Ağır
19 Nisan 2015, 13:22
En kısa zamanda sağlığına kavuşman dileğiyle Erolcuğum..
O salağında gereken cezayı almasını tüm kalbimle istiyorum...

Bir ziyaret planı hazırlanacak mı Ramazan????Ben evini bilmiyorum ama ziyarete gitmeyi çok isterim...

hayko5
19 Nisan 2015, 13:26
Çok geçmiş olsun

biyeybaraküs
19 Nisan 2015, 13:27
geçmiş olsun allah şifa versin beterinden saklasın

Ramazan Can
19 Nisan 2015, 13:50
Samet abi ben beş altı gibi yanına gideceğim. Sedat ve Ahmet de büyük ihtimalle gelirler.

COQ
19 Nisan 2015, 13:54
Geçmiş olsun dileklerimi ve selamlarımı götürürsen çok sevinirim Ramazan.
Az önce Kenan'a seviniyordum iki saniye içinde neşem kaçtı.
Yalan dünya anasını satayım.

Uğur
19 Nisan 2015, 14:03
Çok çok geçmiş olsun.
Acil şifalar dilerim...

Ali1903
19 Nisan 2015, 14:08
Geçmiş olsun abi. Allah beterinden korusun seni ve içinde hepimizi

BatuhanK
19 Nisan 2015, 14:21
Geçmiş olsun, burası Türkiye

pelevenk
19 Nisan 2015, 14:36
2 gün önce stoppie başlığında "Motorun parasını adam veriyor, benzinini o koyuyor ve yola vergi ödüyor" diyen dallamalara tepkisiz kalanlar, sırf altında 600'lük var diye "bileğine sağlık paşam" diyenler. Bak altına arabasını alan da yanlamaya başlamış. Tabi kendi parasıyla...

Sanıyorum ki ERROR isimli arkadaş da düzenli olarak vergisini vermiş ve motorunu kendi parası ile almıştı.

Şimdi bu adamın kaybettiği iş gücünü, sağlığını kim geri verecek? O aracın altından kırık bacakla, pert motorla en hafif şekilde kurtulmanın yarattığı psikolojik baskıları ne hafifletecek? Ve bir daha bu adam motoruna binmeye cesaret edebilecek mi?

Elinde 3 kuruş parası olanlara, şekilci şükelacılara alkış tutarak önce kendi topuklarınıza sıktığınızı çok geçmeden anlarsınız inşallah.

Yada her zaman yazdığım gibi " Kimsenin başına bela olmadan kendi başınızı yersinizde biz de kurtuluruz."

Sana geçmiş olsun demekten başka yapabileceğimiz ibrşey yok maalesef ERROR, sağlıcakla.

Soyledigine basindan sonuna kadar katiliyorum. O konuda da yazini begenmistim. Maalesef motor camiasi en saksagi seven camia. Harun tastan denen zengin zuppesi altindaki m5le sekiz cizdi diye abi sen mukemmelsin diye saksaklarlar. Yolda makas atip bunu kosa kosa instagrama snapchate yuklerler. Gorenler saksaklar. Ortalik yerde teker yapan adami saksaklarlar. Adam kaldirimda teker yapip video koydu. Bu forum yine ayakta saksakladi. Yani ortalik saksakci dolu. He biz yapmiyor muyuz. Yapiyoruz. Ama ortami olcup tartmak lazim arkadasim. Sizin o yampiri yampiri gitti diye saksakladiginiz adamlar bakin evimin bes yuz metre altinda motorcu eziyolar. Yani kisacasi adam olamamis heriflere ehliyet cebine para araba anahtari koymayin sevgili babalar. Babalara gelmeyelim

Memory42
19 Nisan 2015, 14:37
Gecmis olsun Allah cümlemizi korusunn her türlü tehlikeden...

cemmoto41
19 Nisan 2015, 14:59
Motorsiklet kullanan adam toplum nezdinde her zaman suçlu damgası yerken bu abimize çarpanlar niye böyle damga yemiyor tebrik edenleri bile görebiliyoruz

leokaplann
19 Nisan 2015, 15:26
Geçmiş olsun acil şifalar diliyorum

sailor33
19 Nisan 2015, 15:26
Çok Çok geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın

Alp Er Timur
19 Nisan 2015, 15:31
Geçmiş olsun kardeşim. Verilmiş sadakan varmis

LifeisBike
19 Nisan 2015, 15:58
Cok gecmis olsun. Allah biran once sihatine kavusmayi nasip etsin ins. Ben dun kucukyalidaydim gece 10-11 sularinda ve sahil yolunda gazlayan arkadaslar vardi yaklasik bir saat kadar kartaldan - bostanci istikametine bostancidan Kartala dogru surekli gidip geldiler.

SS KUllanan birisi olarak benim gozlemim hic olumlu degil maalesef. Yol olarak gaz acmak icin uygun sartlara sahip evet ama trafik ve insan yogunlugu olarak maalesef burasi gazlanacak bir yol degil arkadaslar. Pazar gunu herkes akin akin sahilde.. Mangalcisindan tutun kiraladigi ferrari ile artislik yapan, altinda ki bmw si ile yanlayanindan motosikleti ile gazlayanina kadar herkes.. Eger gaz acacaksaniz bu isi otobanda yapin.. Cikin temden izmite kadar gidin geri gelin.. Inanim bana bunu sahil yolunda yapiyor olmanizin size zerre kadar yarari yok ve olamazda.. Iste boyle zarari olur oluyor ve boyle devam ederse olmaya da devam edecek. Lutfen biraz daha bilinci olun ve canininizin kiymetini bilin.. O kaskin altinda inanin hic kimse sizi gormuyor ve ozel bir ilgi toplamiyorsunuz. Lutfen biraz ozveri.. Tekrar tekrar gecmis olsun.

ykocabay
19 Nisan 2015, 16:56
Geçmiş olsun Allah acil şifalar versin, beterinden korusun.

lac1vert
19 Nisan 2015, 17:40
Çok geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim.

Reşit
19 Nisan 2015, 18:07
Dün gece 01:30 civarı oradan geçtim. Ekipler oradaydı. Pert olmuş bir 600f gördüm. Meğersem bizim forumdanmış. Manzara içler acısıydı. Çok geçmiş olsun, ucuz atlatılmış bir kaza. Cumartesi akşamı S virajının oraya gidilmez. Geçen sene polis önlem almıştı. İnşallah bu sene de devam eder. Yoksa canlar yanmaya devam edecek. Allah daha büyüğünü yaşatmasın. Acil şifalar.

Ezio41
19 Nisan 2015, 18:11
Geçmiş olsun , Allah şifa versin .

meki 60
19 Nisan 2015, 18:35
Çok geçmiş olsun,Allah başka kaza bela vermesin...

myagdi
19 Nisan 2015, 18:42
geçmiş olsun. allah şifa versin.

kazaya sebep olan itin hakettiği cezayı bulmasını diliyorum.

GP500-1st
19 Nisan 2015, 19:22
Mobese kamerasından bu sorumsuzun cinayete teşebbüsü ispatlanmalı, yarıştığı , trafiğe açık alanda yaptığı ve yaralamalı kazaya karıştığından ehliyetinede derhal en az 2 yıl el konmalı.

Kamu hizmetinde bulunmalı ve doktor ruh sağlığı yerindedir artık çevresine zarar vermez diyene kadar trafikte araç sürmemeli

Mitoqondri
19 Nisan 2015, 19:25
Geçmiş olsun.. Allah acil şifa versin..

Carbondioxid
19 Nisan 2015, 19:25
Geçmiş olsun , acil şifalar dilerim.

srknsnyz
19 Nisan 2015, 19:36
Gecmis olsun.. Allah boyle bir kaza gostermesin bir daha ne size ne baskasina..

turkish39
19 Nisan 2015, 19:39
Allah (C.C.) acil şifalar versin,çok geçmiş olsun.

sdirer
19 Nisan 2015, 19:50
sözü edilen bu S viraj maltepenin neresinde? D100'ü düşünüyorum aklıma mutluhan hondanın oradaki geliyor doğru mu düşünüyorum?

Sam@
19 Nisan 2015, 19:56
Tez zamanda iyileşirsin inş. Allah bir daha yaşatmasın.

potasyum
19 Nisan 2015, 20:04
geçmiş olsun

Ramazan Can
19 Nisan 2015, 20:42
Erol un yanından geldim. Iyi kendisi ama çok ağrısı var. Arkadan gelip yanlayarak motoru altına almış. Önce inkar etmiş motor bana vurdu falan demiş. Erol hatırlamıyor tabikide. O sırada Erol hastaneye kaldırılmış. Şuan için 45 gün kadar evinde yatıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:14 ----------

sözü edilen bu S viraj maltepenin neresinde? D100'ü düşünüyorum aklıma mutluhan hondanın oradaki geliyor doğru mu düşünüyorum?

sahil yolunda d 100 de değil.

tanertc
19 Nisan 2015, 20:49
Ucuz atlatmışa benziyor. Geçmiş olsun.

shadowmaster
19 Nisan 2015, 20:55
Geçmiş olsun, acil şifalar...

..Carmentality..
19 Nisan 2015, 20:55
Geçmiş olsun . verilmiş sadakası varmış.
Ramazan, erolun fotolarına baktığımda ayak tarafında gördüğüm zedelenmeler. Acaba kaza sırasında ayakkabı mı ? Bot mu ? varmış ayağında.

Ramazan Can
19 Nisan 2015, 20:58
sormadım bot mu vardı diye.. ama bot yoktu diye biliyorum...

68charger
20 Nisan 2015, 11:41
Çok geçmiş olsun arkadaşım. Allah tez sürede iyileşmek nasip etsin.

Şikayetçi olmuşsundur umarım? Çünkü olmazsan/ olmazsak bu tür bilinçsiz kişiler maalesef böyle hareketler yapmaya devam ederler. Bence herkes iyi kötü cezasını çekmeli!!!

Salih_T
20 Nisan 2015, 11:44
Geçmiş olsun, Acil şifalar diliyorum..

Machair
20 Nisan 2015, 11:55
Geçmiş olsun kardeşim. Acil şifalar.

shooter1
20 Nisan 2015, 12:37
geçmiş olsun, cana geleceğine mala gelsin

zulu
20 Nisan 2015, 13:05
Geçmiş olsun...Acil şifalar .. Allah birdaha yaşatmasın....