PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : erol kadaifçi dün akşam kaza geçirdi. ERRORR

Sayfa : 1 [2]

oluroyle
20 Nisan 2015, 13:07
Merhaba,

Büyük geçmiş olsun..

atillatopal9
20 Nisan 2015, 13:17
Çok geçmiş olsun hocam. o S virajından aşırı korkuyorum. ipini koparan sapık zihniyet gelip yanlıyor. S2000 ciler, bmwciler ve daha nicelerinin bir numaralı apaçilik mekanı. elimden olduğunca oradan geçmemeye çalışıyorum.

Apices
20 Nisan 2015, 13:18
Geçmiş olsun.

keremkrmn
20 Nisan 2015, 13:23
Öncelikle çok çok geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin ve oğlunuza bağışlasın sizi, o gece bende oradaydım yaklaşık 10 yaşlarında oğlunuzla oradaydınız galiba. Umarım yanlış hatırlamıyor ve söylemiyorumdur ama sizde S virajında gazlıyodunuz, hatta sizin haricinizde de başka motorlar tersten, kasksız korumasız gazlıyodu yolda. He bu asla orada viraja yanlayarak giren şöfor sürücüsünü aklamaz ama benim şahsi fikrim hatanın sadece araç sürücüsünün olmadığından yana.

TAYFUNBORA
20 Nisan 2015, 13:43
Çok geçmiş olsun.

Lucas
20 Nisan 2015, 14:28
Buradan da geçmiş olsun Erol.
Allah hepimizi daha beterlerinden korusun.

rs_guven
20 Nisan 2015, 15:05
Geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin, beterinden korusun.

07mehmet07
20 Nisan 2015, 15:16
Abi öncelikle çok geçmişler olsun verilmiş sadakası varmış ucuz yırtmış, motor içinde vakit kaybetmeden hemen sigorta şirketine müracaat etsin adliyeden bir bilirkişi atansın motorun tüm parasını alabilir sigortadan, kasko şart değil, hatta motor kullanılacak durumda olsa bile aradaki değer kaybını dahi ödüyor sigorta, bunu bir çoğu bilmiyor o konuda rahat olsun

RAMİREZ
20 Nisan 2015, 15:20
Geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın.

MotorKafa
20 Nisan 2015, 15:41
Sahil yolu maganda yuvası beyler. Bir gözünüz önünüzdeki yolda diğer gözünüz aynanızda olsun. Arkadan mermi gibi gelen otomobiller, motosikletler ne ararsan var. Yapmayın arkadaş, kendinize küfür ettirmek bu kadar mı hoşunuza gidiyor? Milleti ekmeğinden, çoluğundan çocuğundan, canından etmekten hiç mi korkmuyorsunuz? Büyüyün ulan.

memer
20 Nisan 2015, 16:10
arkadaşa geçmiş olsun , umarım bir daha kaza yaşamaz.

Ramazan Can
20 Nisan 2015, 22:34
Öncelikle çok çok geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin ve oğlunuza bağışlasın sizi, o gece bende oradaydım yaklaşık 10 yaşlarında oğlunuzla oradaydınız galiba. Umarım yanlış hatırlamıyor ve söylemiyorumdur ama sizde S virajında gazlıyodunuz, hatta sizin haricinizde de başka motorlar tersten, kasksız korumasız gazlıyodu yolda. He bu asla orada viraja yanlayarak giren şöfor sürücüsünü aklamaz ama benim şahsi fikrim hatanın sadece araç sürücüsünün olmadığından yana.
doğru hatırlıyorsunuz... erol oğluydu ordaki çocuk...

hakan_czy
29 Nisan 2015, 04:27
geçmiş olsun