PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ben bu işi bırakıyorum arkadaş bugünde koyuna carptım

Sayfa : [1] 2

snappy x
16 Nisan 2015, 19:37
arkadaşlar merhaba geçen cumartesi tavuk ezmiştim maalesef ölmüştü... bugünde inanamayacaksınız ama koyuna çarptım evet KOYUN:santa: abdestli geziyorum bu arada gelelim olaya tavuk ezdiğim günden beri 2 kat dikkatli bir sürüş gerçekleştirirken sağ tarafta otlayan bir koyun gördüm arkadaşları yol karşısında idiler, sanırım oda bir anda gitmek istedi ve olan oldu hızım 15-20 arası idi ve ön çamurluğum koyunun sol arka bacağınla bütünleşti hayvan meeeeeeeeeeeeeeeeeee diye bir gürültü kopardı yerdeydi bir anda kalktı neyseki hafif topallıyodu çoban bayağı sert çıkıştı bana önüme atladı diyorum yavaştım diyorum ama dinlemiyor ohayvanda birşey yok diyorum ya olursa diyor o an kendimi zor tuttum ağlayacak duruma geldim abi kusura bakma özür dilerim dedim uzaklaştım giderken plakanı aldım diye bağırdı adam :pale: ehliyetim yok ve bu olay komşu köyde gerçekleşti nereden olduğumu bilmiyor olabilir asıl endişelendiğim ehliyetim yok :pr: başıma bir iş çıkmasın arkadaşlar çok korkuyorum daha babama söylemedim söylesem zaten o yasaklar motoru bana bu sefer bende binmeye korkar oldum şuan motoruda satılığa çıkardım ne yapmalıyım bilmiyorum...

semih1963
16 Nisan 2015, 19:43
Kardeşim daha yenisin bence bu kadar çabuk pes etme. (Bende yeniyim) En azından arabaya felan çarpmadın bu açıdan düşün senin imtihanında hayvanlarla olabilir bide bu yönden bak :)

Sokollu
16 Nisan 2015, 19:50
sanırım oda bir anda gitmek istedi

Arkadaşım hayvanlar alemini komple listene katmak mı istiyorsun ? :pr:

Geçen konuda ders aldım dikkat edeceğim diyorsun, ezdiğin hayvanın niye altından olduğundan bihabersin.

40yapar
16 Nisan 2015, 19:52
abdestli geziyorum bu arada

Kulak arkası veya göbek deliği kuru kalmış olabilir, başka açıklaması yok zira :)

snappy x
16 Nisan 2015, 19:52
Arkadaşım hayvanlar alemini komple listene katmak mı istiyorsun ? :pr:

Geçen konuda ders aldım dikkat edeceğim diyorsun, ezdiğin hayvanın niye altından olduğundan bihabersin.

napayım kardeşim otluyordu bir anda atladı aaa??

ENİGMA
16 Nisan 2015, 19:53
hahah ya kusura bakmada gülmekten kendimi alıkoyamıyorum

snappy x
16 Nisan 2015, 19:55
hahah ya kusura bakmada gülmekten kendimi alıkoyamıyorum

benden salağı yok hocvam ne yapsanız haklısınız

kubilay1305
16 Nisan 2015, 19:55
Ahahahha kardeşim kusura bakma da fena kahkaha attım :)

santo78
16 Nisan 2015, 20:03
Umarim seni askerde tankci yapmazlar. :queen:

Machair
16 Nisan 2015, 20:40
"Bakış" nedir bilir misin??? Walla bak ciddi soruyorum.

linkinpark20
16 Nisan 2015, 20:43
Diğer konuda duyarlılıgını takdir etmekten kendimi alamadıgımı söylemiştim ama bu konuyu okuyunca resmen kahkaha attım kardeş.

Bune
16 Nisan 2015, 20:53
Dua et koyuna çarpmışsın olmaz olmaz değil ya birine çarptın oda düştü kafasını yola vurdu ve beyin kanamasından öldü o zman ne yapacaktın? Ehliyetin yok ömrünün uzun bir kısmını içerde geçirirdin olan o olurdu.

dogukantzr
16 Nisan 2015, 20:56
3 ağza 3 burna sonra tüm vücut demi aman yanlışlık olmasın :)

turbocharge
16 Nisan 2015, 21:00
arkadaşlar merhaba geçen cumartesi tavuk ezmiştim maalesef ölmüştü... bugünde inanamayacaksınız ama koyuna çarptım evet KOYUN:santa:
Başlığı görürgörmez yarıldım yaa şaka gibi :D
Yarın da tosbağa ezdim diye konu açarsan şaşırmam artık :D

spinachristi
16 Nisan 2015, 21:05
ineğide bekliyoruz çıta giderek yükseliyor:thumleft:

tornado57
koyun sürüye gitmek ister, motorun sesiyle ürküp sürüsüne katılmak istemiş olabilir,
yol kenarında hayvan gürdüğünde temkinli ol,
geçmiş olsun,

Sokollu
Geçen yine eziyorum

DKN
16 Nisan 2015, 21:48
birgün de pitbull'a falan çarparsın başka birinin açtığı konuda okuruz

memer
16 Nisan 2015, 21:50
Geçmiş olsun kardeşim, Allaha emanet olunuz.

cemmoto41
16 Nisan 2015, 21:55
Aga bir kerede köpeğe çarparsın en fazla hayvan alemiyle işin biter Türkiye burası normaldir yalnız hayvansever biriyim ama millet olarak hayvanlara sahip çıkmadığımız için böyle söylüyorum

shooter1
16 Nisan 2015, 21:56
kusura bakma ama motosiklet kullanmayı bilmiyorsun bizim önümüze ne yayalar çıkıyorda bir anda duruveriyorum
kısacası ilk ehliyetini al öyle kontağı çevir ikincisi bol bol fren alıştırması yap
bundan sonra dikkat et domuz çıkarsa böyle bırakmaz öteki tarafı görürsün

oenaj
16 Nisan 2015, 22:01
Birde gusül abdesti al da çık yola:queen:
Geçmiş olsun bu arada...

cool113
16 Nisan 2015, 22:10
en iyi ustalar zamanında en fazla hata yapmışlardır. pes etme :)

harung
16 Nisan 2015, 22:11
3 ağıza 3 buruna karistiriyorsun galiba :D

snappy x
16 Nisan 2015, 22:21
kusura bakma ama motosiklet kullanmayı bilmiyorsun bizim önümüze ne yayalar çıkıyorda bir anda duruveriyorum
kısacası ilk ehliyetini al öyle kontağı çevir ikincisi bol bol fren alıştırması yap
bundan sonra dikkat et domuz çıkarsa böyle bırakmaz öteki tarafı görürsün

Kardeşim napayım frenler zayıf 100 çin malı cup motor ne bekliyorsu

efendy06
16 Nisan 2015, 22:22
Bionikle bu kadar kaza yapabiliyorsan, o koyun yola doğru gelirken 20 km ile giden aleti durduramayıp, fren tutmadı diyelim, direksiyonu çevirmeyi de beceremiyorsan, bırak abi sen bu işi. Allah korusun, çoluk var çocuk var.

Ha hızlı gidiyordum dersen oda başka. Sonra ehliyetinde yok.

Bu arada biri bana 20 km süratle boş yoldaki tek nesneye çarpma olayını bi anlatıversin.

snappy x
16 Nisan 2015, 22:29
Bilekiniz arkadaşlar ben köyde yaşıyorum köpeklerim kedilerim tavuklar koçlarımız horozlarımız var hergün onlarla ilgilenir hastalığı varsa tedavi ettiririm onlar benim canım bir hayvana çarpınca vurulmuşa dönüyorum anlamıyorsunuz galiba ben daha çok kaza yapacağım gibi geliyor bana bitirmek istiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:26 ----------

Bionikle bu kadar kaza yapabiliyorsan, o koyun yola doğru gelirken 20 km ile giden aleti durduramayıp, fren tutmadı diyelim, direksiyonu çevirmeyi de beceremiyorsan, bırak abi sen bu işi. Allah korusun, çoluk var çocuk var.

Bu arada biri bana 20 km süratle boş yoldaki tek nesneye çarpma olayını bi anlatıversin.

Direksiyonu çevirsem kendim düşeceğim çakıllı yol çin malı lastikler herkes rosso 2 alamıyor

Ante
16 Nisan 2015, 22:30

Direk gözlerini o nesneye diken motorcu o nesneye çarpar.

tekoklava
16 Nisan 2015, 22:31
VOL 3 ü sabırsızlıkla bekliyorum=)

Brock07
16 Nisan 2015, 22:34
Rahat birak artık şu hayvanları hergün bi hayvan eziyosun sana 1000 lik makina verseler ülkeyi ortadan kaldiravan demekki kusura bakma ama kahkaha atmaktan kendimi alamadim,bbakalım sırada ne var 😊😊😊😊

karadenizz
16 Nisan 2015, 22:34
Geçen yine eziyorum

:thumleft: Ahahaha :D

sezerh
16 Nisan 2015, 22:42
Kanka sakin kaplumbagada deneme takla atarsin. Ha bu koctanda uzak dur. Mumkunse yanina bile yaklasma. Simdi diceksin ne diyo bu. Bu videoyu izle oyle de: https://www.youtube.com/watch?v=5BHDrvXKZhE&app=desktop :D

efendy06
16 Nisan 2015, 23:01
Direk gözlerini o nesneye diken motorcu o nesneye çarpar.

Hayır birde 20 km ile giderken nasıl durulmaz, 20 km ile direksiyonu kırınca nasıl düşülür, interneti yok kontra bilmiyor desem foruma nasıl yazıyor gibi sorular sorular sorular.

Bilekiniz arkadaşlar ben köyde yaşıyorum köpeklerim kedilerim tavuklar koçlarımız horozlarımız var hergün onlarla ilgilenir hastalığı varsa tedavi ettiririm onlar benim canım bir hayvana çarpınca vurulmuşa dönüyorum anlamıyorsunuz galiba ben daha çok kaza yapacağım gibi geliyor bana bitirmek istiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:26 ----------

Direksiyonu çevirsem kendim düşeceğim çakıllı yol çin malı lastikler herkes rosso 2 alamıyor

Ben de motorun orjinal cst lastikleri ile kullanıyorum, bulunduğum ilçede çakıllı, stabilize, patika yollar da var ve kullanıyorum. 20 km ile giderken direksiyonu kırınca düşebiliyorsan sen tesadüfen gidiyorsun demektir. 20 km süratle giderken pabuçlarını yere sürtsen durursun yahu. Çarpana kadar duramayışın frenlemeyi bilmediğin yahut frenin olmadığı anlamına gelir.

Ante
16 Nisan 2015, 23:07
Hayır birde 20 km ile giderken nasıl durulmaz, 20 km ile direksiyonu kırınca nasıl düşülür, interneti yok kontra bilmiyor desem foruma nasıl yazıyor gibi sorular sorular sorular.

Hayat ne tuhaf değil mi vapurlar falan...

Uğur
16 Nisan 2015, 23:10
Gerektiğinden fazla hızlısın malesef.
15-20 km ile giderken elini gazdan çeksen, motor freni bile hızını 5-10 km düşürür.
Bak bu hayvan telefi iyiye işaret değil. Ehliyetinde yok. Yarın birgün Allah esirgesin çoluk çocuğa çarparsın başın çok ağrır.
Daha dikkat etmelisin güzel kardeşim.
Seni eleştirmek için değil,ileride daha tatsız durumlarda canın daha çok sıkılmasın diye abi/kardeş tavsiyesi olarak kabul et bu yazdıklarımı.

santo78
16 Nisan 2015, 23:13
arkadasin ezici bir kisiligi var...

snappy x
16 Nisan 2015, 23:14

Ben de motorun orjinal cst lastikleri ile kullanıyorum, bulunduğum ilçede çakıllı, stabilize, patika yollar da var ve kullanıyorum. 20 km ile giderken direksiyonu kırınca düşebiliyorsan sen tesadüfen gidiyorsun demektir. 20 km süratle giderken pabuçlarını yere sürtsen durursun yahu. Çarpana kadar duramayışın frenlemeyi bilmediğin yahut frenin olmadığı anlamına gelir.

Kardeş anlamıyorsun galiba yerler çakıl çakıl kırsan zaten direk düşersin biliyorum yani bende ama ben düşücwğimden emindim

Berkec.
16 Nisan 2015, 23:20
Beyler adam hayvanlarla duygusal bağ kurmuş dalga geçmeyin bi hayvan sizin de önünüzde sizin yüzünüzden parçalanmış bi şekilde ölse siz de etkilenirsiniz benim başıma gelse ben de etkilenirim ama tabi böyle oluyo diye de motosiklet bırakılmaz özellikle arabanız veya araba alacak bütçeniz yoksa

ecarpar
16 Nisan 2015, 23:22
koyunu kontrol ettinizmi onun abdesti varmıydı ?

crxforever
16 Nisan 2015, 23:23
ardarda böyle olaylar geliyorsa başına sürüşünde bir şeyler var. sürüşünü geliştirmelisin. aslında yavaş gittiğin için koyuna bir şey olmamış bu da bir gelişme.hepimizin başına gelir de seninki rutin bir hal almış.
insan,kedi, köpek ,koç da olsa ufaktan bir işaret veriyor önüne atlayacağına.

-ZERO-
16 Nisan 2015, 23:27
hocam ehliyeti ciddi ciddi kasaptan aldık galiba :cherry:
tavuk-koyun-? bidahaki kurban dana falan olmaz inşallah küçükten büyüğe gidiyosun :P
şaka maka geçmiş olsun. bir daha başınıza gelmez umarım

Memory42
17 Nisan 2015, 00:30
Geçmiş olsun kardeşim,şansızlık mı desem dikkatsizlik mi:) ama bildiğim yada emin olduğum tek bir şey var oda yakında köyün muhtarı 'Hayvan Katili' Aranıyor diye çevre kahvehanelere posterini Asacağı :D :D :D Başına Ödül bile koyarlar bu gidişte :D WanTed :D

snappy x
17 Nisan 2015, 07:22
Geçmiş olsun kardeşim,şansızlık mı desem dikkatsizlik mi:) ama bildiğim yada emin olduğum tek bir şey var oda yakında köyün muhtarı 'Hayvan Katili' Aranıyor diye çevre kahvehanelere posterini Asacağı :D :D :D Başına Ödül bile koyarlar bu gidişte :D WanTed :D

Dayım muhtar kafam raad :p

Murat.K.
17 Nisan 2015, 08:31
Bu da sana bir ders olsun. Ehliyetini alana kadar bırak bu işi. Allah muhafaza ya bir çocuğa çarpsa idin?

Blindfire
17 Nisan 2015, 08:56
Kardeş yakında sen kartala da kafa atarsin.

fullpusat1
17 Nisan 2015, 09:05
sen hayvanlara ben arabalara yapacak birşey yok en son bir arabaya çarptım arkadan sağdan sıkıştırılırken önümle ilgilenemedim fazla 1dk eve erken gitmek isteyen sürücü de önüme atladı sıkışık yerde en son ozamandan beri aynalara bile zor bakıyorum

kurubuz
17 Nisan 2015, 09:23
Hayvanlar aleminde çarpmadığın aslan ile gergedan kaldı. Ha gayret :)
Birşey olmaz. Git çobanı bul konuş. Sorunu aranızda halledin. Sonuçta bir koyundur. İnsana zarar gelmesin.

kong
17 Nisan 2015, 11:59
cupların freni tutmaz zaten bende dün arabanın arkasına dokundurdum hafiften merak etme bunlar olağan şeylerdir köylerde falan motor sürmek gerçekten zordur :cat:

necipalperen
17 Nisan 2015, 12:00
abi çok güldüm sabah sabah:) nazar etmiştir biri, sadaka ver birilerine fakir fukara doyur biraz:)

ecarpar
17 Nisan 2015, 12:16
hocam ehliyeti ciddi ciddi kasaptan aldık galiba :cherry:
tavuk-koyun-? bidahaki kurban dana falan olmaz inşallah küçükten büyüğe gidiyosun :P
şaka maka geçmiş olsun. bir daha başınıza gelmez umarım

Yok bu kasapta bırakanlardan :) adam ehliyetim yok diyor daha almamış bu kafayla ehliyete -50 puanla başlıycak gibi.

Şaka maka dostum büyük geçmiş olsun dikkatli ol bak tavuk koyun derken çıtayı yükseltiyorsun farketmedim sanma, bir günde inek çıkıcak karşına bak o devrilmez de senin motorla.