PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kahbeliğin dayanılmaz hafifliği

Sayfa : [1] 2

akalteke
22 Mayıs 2006, 18:05
Görülen lüzum üzerine silinmiştir....

mete_han
22 Mayıs 2006, 18:09
şiddeti sevmem...fakat şiddet yerinde ve dozunda kalbe ve sağlığa yararlıdır...orada olsaydım herhalde aynı şeyi yapardım...eline sağlık dostum...

Ertuğrul_Öz
22 Mayıs 2006, 18:12
Motorcunun yardımına yine ilk motorcu koşar derler. Gerçekmiş

Gabe
22 Mayıs 2006, 18:18
akaltepe sen yollardayken içimiz rahat ne diyeyim :) dalga geçmiyorum senin yaptıgının aynını yapardım ben de olsam.

@hmedim
22 Mayıs 2006, 18:19
elleriniz dert görmesin allahınıza kurban.... bende orda olacaktımki ah ulan ah.......:pr: ama çok hoşuma gitti öküzo..........öküz bilsinler motorcu neymiş :cat:

Ertuğrul_Öz
22 Mayıs 2006, 18:21
Gerçi aynı adamların hıncını başka bir motorcudan çıklarmaları gibi bir durumda var ki düşünmesi bile nahoş.

godfather
22 Mayıs 2006, 18:24
ne denebilirki ehliyetlerini tombaladan alıyorlar bunlar o vermediği sinyal kolu varya onu alıp ... töbe töbe bide küfürü günah derler etmek istemiyorum hiç hoşlanmama ama çok kötü oldum olayı dinleyince üstelik iki kişi birden bi kuryeyi dövmeye kalkıyorlar kardeş şiddet yanlısı olmasamda en iyisini yapmışın eline sağlık bi daha öyle her gördüğü adama sataşmazlar bundan sonra ...

hashmet
22 Mayıs 2006, 18:26
abi eline sağlık iyi yapmışsın helal olsun.yakışmış o.ç. larına böylesi.motorcu kardeşliği budur işte.bana neden b ehliyet almıosun diyenlere vericek bi cavabım daha oldu...

serkan79
22 Mayıs 2006, 18:30
ALLAHH BEEE BUZ GİBİ OLDU YÜREĞİM :queen:

viper_1
22 Mayıs 2006, 18:31
"akalteke" en iyisini yapmışsın...
Ben olsam , hiç farklı davranmaz , senin tabirinle :
aldık elimize kilidi mevzuya bodoslama. Kask kafamda gerisi traş yermisin yemezmisin
girerdim olaya...
Bu siviller , bunu hakediyo...

Bu arada ben motorcu dışındaki herkese sivil diyorum...
Bizim sivillerden farkımız var. :) :mrgreen:

johnny_rook
22 Mayıs 2006, 18:36
godfather tam tersine artık bu adamlar gördükleri her motorcudan
intikam almak isteyeceklerdir, tek fark artık etrafa daha dikkatli
bakacaklar muhtemelen, kahpelik parayla değil ya........
şiddet iyi değildir ama okuduktan sonra nedense ilk aklıma gelen
eline sağlık demek oldu...........

cobalt
22 Mayıs 2006, 18:36
ellerinize sağlik

ninya
22 Mayıs 2006, 18:38
Ben Ankara'dayım ama yemin ederim elim ayagım titredi. Olm almadınızmı bu pe.......gin plakasını bana bi bildirin lan ben onun arabasına bi ceza yagdırmammı verin bana plakayı ve tam gittigi yolu saati bak ben neler ediyom.

asi1977
22 Mayıs 2006, 18:42
şiddete karşıyız. ama benim de aklımdan geçen ilk kelime eline sağlık oldu.... ama arkadaşlar bu gibi hayvandan türeme kendini insan zannedip altındaki arabanın vermiş olduğu güvenle motor ve motorcuları hiçe sayan dallamalara şiddetle değil başka şekilde insanlığı öğrtetmeliyiz diyecem ama benim de aklıma heriflere dalmaktan başka bişey gelmiyor :) :) :)

bur-k@
22 Mayıs 2006, 18:47
eline sağlık iyi yapmışın ellerin dert görmesinnn

Barış Şuşut
22 Mayıs 2006, 18:50
Şiddete karşıyız ama gereksiz şiddete...Bazı arkadaşların tek anladığı lisan buysa malesef bu lisandan konuşacaz.. ben öle insan hakları cumuk mumuk tarafı değilim bu kisve altında ezilen masum insanların da insan olduğunu düşünüyorum...ne kadar soysuz varsa ellerinde insan hakları kalkanı bunu kullanıyo ...şöle diyim elinize sağlık... ben olsam bende dalardım ....ama dayağın üstüne çay açmaz kahve daha iyi gider...

locco
22 Mayıs 2006, 18:52
akalteke ellerine sağlık.bundan 2 hafta once bende bir taksici tokatladım.ama yanlış şeyler bunlar neden yanlış.artık istanbul'da kimin ne oldugu ne yapıcagı belli değil.eskiden insanlar paşa paşa dayak yerlerdi ya da atarlardı.şimdi işi işaret parmağıyla bitiriyorlar.alalh korusun.forumlardan tahmin ettiğim kadarıyla kıymetli bir abimizsin.tekrar ellerine sağlık

Blacat
22 Mayıs 2006, 18:53
Uyuzum böyle mevzulara..:farao: Ellerin dert görmesin abi..::biggrinn OOOOOOOOH yarasın...:flower: ::evil::

xxxxx
22 Mayıs 2006, 19:02
herkese anladığı dilden konuşacaksın:)
iyi yapmışsınız:)

erkin_125mt
22 Mayıs 2006, 19:15
elleriniz dert görmesin abiler HELAL OLSUN...!!!!!!!

nightwatcher
22 Mayıs 2006, 19:21
abi yumruğuna sağlık.

crxforever
22 Mayıs 2006, 19:21
eline sağlık:rendeer:
panelvanın yaptığı baltalıktan çok üstüne kuryeyi dövmeye kalkmaları benim sinirimi bozdu.:farao: ::angry2::
insanlar hatalarını kabul etmeyi ne zaman öğreneçek;?

fener1907
22 Mayıs 2006, 19:28
ellerine sağlık:rendeer:
Bende böyle bir o... ç.. şöför yüzünden 2.günlük motorumu kullanamıyorum.Elim bandajlı 1 hafta evde yatıcam.

collapsed
22 Mayıs 2006, 19:29
Allah kilidine ve kaskına zeval vermesin:cat:

frontier
22 Mayıs 2006, 19:31
ellerinize saglık işte motorcu dayanışması budur :cat:

trafikte motorcunun motorcudan başka dostu yok :rendeer:

bu arada böyle bir olay sırasında şayet başınıza gelirse akalteke abimizin yaptıgı gibi kaskı sakın çıkarmayın :)

zeda3000
22 Mayıs 2006, 19:40
Supersin abi hem tanimadigin bir motorcuya destek ciktigin icin hemde oyle bizi sikistiran utanmaz soforlere iyi bir ders verdigin icin.Hic acimam bu insanlara cunku onlar benim canima acimiyorlar.O kazadan olu cikmakta var.Benim gozumde katil bu insanlar.

serkankiyak
22 Mayıs 2006, 19:43
nush ile uslanmayali etmeli tekdir tekdir ile uslanmayanin hakki kotektir

Carcharoth
Ellerine sağlık öperim ben o elleri öperimmm

dostdark
:cat: evet ya olay dudur bande orada olsaydım:queen:

kucukprens
22 Mayıs 2006, 19:44
Yapilacak iki sey varmis zaten...
Ya sineye cekip, allah topunuzun belasini versin diyip yürüyüp gitmek..Ya da sizin yaptiginiz gibi "yetti ulan " diyerek girişmek:))

Doğrusu yanlışı yok bu işlerin. Herkes göze aldığı kadar yaşar. İyi yapmışsınız...Kuryeci arkadasin motoruna üzüldüm yalnız.

Cronos
22 Mayıs 2006, 19:45
Helal olsun.. Ellerin dert görmesin babacan. :)

Khutuck
22 Mayıs 2006, 19:55
Çok iyi yapmışsın. Ben olsam ben de aynısını yapmaya çalışırdım ama kas miktarım çok olmadığı için olasılıkla kurye arkadaşın yediği sopa miktarını yarıya indirmekten başka bir şey yapamazdım :pale:

muritu
22 Mayıs 2006, 19:58
valla sineye çeksen daha kötü olurdu..
aynen bende dayanamıyorum böyle olaylara. aslında şiddetin her yönlüsü yanlış fakat bu ülkede bu eğitim sisteminde şiddet hala bi eğitim modelli ,sizde bu şekilde eğitmişsiniz adamları. yazık tabii olmasa daha iyi..

geçenlerde bende otobüs şöförünün arkasından indim: olay şöle oldu .tam biz duraktan kalkacakken minibüs bizim ile öndeki minibüsün arasına çok tehlikeli girdi, şöförün fireninde ben ön cama yapıştım. indi bende indim, okadar otobüs dolusu adamın da umuru değil ,buda nekadar yozlaştığımızı ve duyarsızlaştıpımızı gösteriyor.neyse arkasında duran başka minübüsten inen şöför deli çıktı ve bizim konuştuğumuz minübüsçüyü olayı bilmeden savunup otobüs şöförünü tartaklamaya başladı araya girdim tam dalacam, baktım arkadan çeteleşmiş münübüsçüler geliyor, oalyın büyümesine mahal vermeden otobüsçüyü çekerek aldım.. kısaca adamların hatası yanlarına kar kaldı..işte yanlışlar savunula savunula bu hale geldi bu ülke.. ama en azında sözümüz olsun uyarımız olsun yanlışa göz yummayalım ,bana ne demeyelim arkadaşlar.. ben dayanamıyorum artık valla..

Hammer
22 Mayıs 2006, 20:21
Akalteke

Ellerin dert görmesin.İçim bi ferahladı akşamın şu saati.

Siz bakmayın başımızdakilerin sade dürüst vatandaşı hep sukunete sabıra davet etmesine.Artık özellikle İstanbul da iş başa düştü.

Böyleleriyle anladıkları dilden konuşmassanız yediğiniz dayakla kalırsınız.Anladıkları dilde insanlara mahsus olmayan evrensel kötek dilidir.
Şehirlerimizin bu hale gelmesine bilerek ya da bilmeyerek göz yumanlar utansın.

Akalteke yakışanı yapmış.

CenkKeskin
22 Mayıs 2006, 20:26
valla abi kaşınanı kaşırlar derim her zaman elinize sağlık :queen:

kimi
22 Mayıs 2006, 20:34
elinize sağlık iyi olmuş o.ç. na

mondialcii
22 Mayıs 2006, 20:48
Elinize sağlık kardeş çok güzel yapmışsınız iyi olmuş...

_Si_BeMoL_
22 Mayıs 2006, 20:53
baba ellerınız dert gormesın.yapılması gerekenı yapmıssınız.kım demıs kaba kuvvet hıc bıseyı cözmez dıe.bak nasıda olay tatlıya baglanıvermıs:P:P

watercolours
22 Mayıs 2006, 20:57
insana karşı şiddeti kınıyorum, hayvanlara karşı şiddeti de kınıyorum. ama böyle hayvan ötesi mahlukatlara şiddet müstehak. elinize sağlık arkadaşlar :)

İHTİYAR
22 Mayıs 2006, 21:07
İyi Akşamlar.Şimdi 2 duble rakımı yuvarlamışken bu başlıkla karşılaşmak yaramadı,hızımı alamasam sizlere kötü örnek olup,bilye,molotof,18 lik çelik halata hortum tarifleri vereceğim ayıp olacak kendime bile yakıştıramıyorum.elinize sağlık birader güzel meze hazırlamışsınız.

akalteke
22 Mayıs 2006, 21:40
Sevgili motodaşlarım ben bu mevzuyu aslında anlatmıyacaktım fakat bir motorcu için kaskın ve kilidin ne kadar hayati bir önem arzettiğini belgelemek ekipmanlarını kuşanmış bir motorcunun 5 tane kafesçiye bedel olduğunu anlatmak istemiştim

İHTİYAR
22 Mayıs 2006, 22:00
Belki camiamız böylelikle kaskını eldivenini dizliğini takar ve önemini anlar.(düşünsenize arabanızda koltuğun altındaki zinciri çevirmede izah etmeğe çalıştığınızı zooorrr zooooorrr.)

ylmzzz
22 Mayıs 2006, 22:06
şiddeti elbette sevmeyiz ama yasaların yapamadığını mecbur bu yollarla hallediyoruz. tek sorun medeniyet. kurallara uyulsa hiç bir sorun kalmaz. dikiz aynasına bakmak bu kadar mı zor.

dün de benim önüme araba ara sokaktan çıktı. ani bir frenle biraz kaydırarak durdum. adam hiç umursamadı bile. bi el kaldırıp pardon demek bu kadar mı zor?

KURALLARA UYALIM, UYMAYANLARI YA ALLAHA HAVALE EDELİM YA DA ...

ledo
22 Mayıs 2006, 22:15
Bi de şöyle düşünelim : İki tane motorcudan dayak yediği için, ömrü boyunca gördüğü tüm motorcuları taciz edecek bir minibüs şöförü dolaşıyor artık İstanbulda....:)

sinan1983
22 Mayıs 2006, 22:20
. Kask kafamda gerisi traş yermisin yemezmisin 2 dakka sonra bir panelvanımız olmuştu daha tanışmadığım kurye kardeşimle. kurye kardeş panelvanla ilgilnirgen sanırım camlarının ve farlarını fuzuli yapıldığını düşünmüş olacak. hiç sesimi çıkarmadım. 15 dakka sonra tarabyada çay içiyorduk keyifle.
ABİ HELAL OLSUN YORUMUNU ÇOK SEVDİM ELLERİNİZE SAGLIK :cat: :cat: :cat:

akalteke
22 Mayıs 2006, 22:33
Yada şöyle düşünelim yedikleri sopanın acısından bir motorlu gördümü kaçacak delik arayan bir kafesçi yada kafasında gözüdeki yaralara her baktıkça artık yolda bir motor gördümü 100 metreden fazla yaklaşmayan yansanayi bir şoför

setr74
22 Mayıs 2006, 22:41
abi hakkedene hakkettiği cevabı vermişsiniz elinize sağlık

ledo teorinde haklı olabilirsin ama belkide tam tersi olmuştur o serseriler birine bulaşmadan yada sıkıştırmadan (düzeltiyorum) iki kere düşünürler

ahmetist1181
22 Mayıs 2006, 23:00
şideeti kesinlikle kınıyorum, her neşekilde olursa olsun. ve dolayısıyla sizleride kınıyorum. Çünkü insan dayak yerken çok fazlşa acı hisseder bu sebeple önce insanı kibarca bayıltmak gerekir sonra motorcu kardesimizin hayatını tehlikeye atmak için kullandığı arabayı bir güzel benzetmek ve tanısmanın bir hatırası olarakta 1 en fazla iki kırık bırakmak yeterli olacaktır. Bu arada şahısların kendilerine gelip sizi görmelerini engellemek içinde gözlerini morartmak iyi bir seçenek.

Sonuç olarak ölçüsüz şiddeti kınıyorum ama sizinde ellerinize sağlık hakketmiş pzvnklr...
Hersaeyin bir adabı var ayıp ayıp.....

purgatory
22 Mayıs 2006, 23:07
ben şiddete karşı değilim, gerektiğinde kullanılması gerekiyor. Eğer biri bana vurmaya kalkarsa ben de vururum ya da böyle bir olaya seyirci kalamam kusura bakmayın. Öyle süper güzel bir dünyada yaşamıyoruz. Gerekiyor bazen böyle şeyler. Asın sırtınıza bir beyzbol sopası, soranlara sporcuyum dersiniz, yeri geldiği zaman kaskla beraber çok güzel bir spor malzemesi olarak kullanılır. Ama ayarı düzgün yapmazsanız kafatasını çatlatmanız kaçınılmazdır.

trasher
22 Mayıs 2006, 23:07
"bırak sosyal mesaj vermeyi" dio ya cem yılmaz aynen öle eline sağlık diorum başka hiçbiey demiorum...