Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kahbeliğin dayanılmaz hafifliği

Sayfa : 1 [2]

aytskal
22 Mayıs 2006, 23:10
Bende bu tip arkadaşlara şiddet uygulama taraftarıyım aynısını yapardım ellerine sağlık abi...

muritu
22 Mayıs 2006, 23:12
abi bide anlatım tarzın var ya acayip heyecanlı bi roman gibi ..roman yazarsan ilk alanlardan biri ben olurum heralde..

arkadaşlar sizde farkettinizmi..

NicemaN
22 Mayıs 2006, 23:16
afiyet olsun :)

Shrieker
22 Mayıs 2006, 23:20
15 dakka sonra tarabyada çay içiyorduk keyifle.

:queen: :queen: :queen:

N_O_S
22 Mayıs 2006, 23:29
ii yapmışsınız abi orda bide ben olucaktım

hema123
22 Mayıs 2006, 23:32
çok ayıp etmişsiniz
şiddetle kınıyorum
bi daha kimse yapmasın lütfen
bi de topik açıp övünmek te ne oluyor
efendi olun efendi
çay bi kere kanlıcada içilir::dalga::

MNY46
22 Mayıs 2006, 23:37
hoca ıyı yapmısın yemın edıyom az bıle. kımse sıddete karsıyım demesın valla aynı olay basınıza gelse (yanıı kuryenın yerınde olsanız) aynısını yapardınız. ben ellerıne saglık dıyorum yınede Allah kımseyı bunları yapacak durumda bırakmasın.

akalteke
22 Mayıs 2006, 23:40
çok ayıp etmişsiniz
şiddetle kınıyorum
efendi olun efendi
Gel çık işin içinden şimdi bu adam ne dedi!!
Sahi ne dedin???
bıraksaydım 5 kişi kuryeyi bi güzel benzetseydi dahamı iyiydi acaba.
tarabyanın yoğurduda bi harikadır canım.:pr:

hakandemir
22 Mayıs 2006, 23:43
Ellerinize sağlık Aslında insan olana hatta hayvana bile yapılmaması lazım gereken bir davranış ama bazen insan kılığına girmiş hayvandanda aşağılık yaratıkların anlayacağı dilden konuşmakta gerekir .Bu tiplerin anlayacağı tarz iletişim çeşidi de bazen dayak oluyor.

ahmetist1181
22 Mayıs 2006, 23:45
herkes sadece benim mesajın ilk cümlesini mi okudur nedir????????

dex_cooler
22 Mayıs 2006, 23:48
dövdüğünüz zihniyetteki adamlar, ileride bir motor görükleri zaman onu benzinle giden bir bisiklete benzetip daha çok heyecanlanıcaklar ve heyecanlandıklarında sokakta gördüğümüz sevinçlerini kontrol edemeyip şuursuzca etrafa ateş eden, yada balgamını dileğidiği gibi rüzgara savuran bir amip beyinli maganda misaline dönüşeceklerdir. Tıpkı denize yüzüyormu acaba diyip kullandığı şeyin poşetini denize atıp, sonra aa yüzüyormuş lan muhahbğ diye gülen varlıklar gibi. Umarım düşündüğüm gibi değildirde artık bir motorcu görükleri zaman saygı göstermeleri gerektiği anlarlar. İyi yapmışsınız.. Allah hepimizi korusun.

fusur-35
23 Mayıs 2006, 00:08
Ellerinize sağlık:cat: Bu herifler ancak,bu dilden anlıyorlar yapacak fazlada birşey yok.:cat:

hema123
23 Mayıs 2006, 00:28
Gel çık işin içinden şimdi bu adam ne dedi!!
Sahi ne dedin???
bıraksaydım 5 kişi kuryeyi bi güzel benzetseydi dahamı iyiydi acaba.
tarabyanın yoğurduda bi harikadır canım.:pr:
dostum düşüncelerim diger arkadaşlarla aynı. ben sadece çay içtiğiniz yeri beğenmedim o kadar.

çok ayıp etmişsiniz
şiddetle kınıyorum
efendi olun efendi
pardon "emirgan" olacaktı
polatlılı nın istanbul bilgisi bu kadar işte idare edin

DARKDIAMOND
23 Mayıs 2006, 00:44
Katılıyorum!

Jetix
23 Mayıs 2006, 00:51
Ohhh... içimin yağları eridi..Cok iyi yapmışsınız....

necdet
23 Mayıs 2006, 01:05
vallah helal olsun bunun dövüş ile kavga ile hiç ilgisi yok adamı resmen öldürmek istediler sende araya girmeseydin ondan ne kalırdı allah bilir ellerine sağlık:rendeer:

ylmzzz
23 Mayıs 2006, 01:17
Bi de şöyle düşünelim : İki tane motorcudan dayak yediği için, ömrü boyunca gördüğü tüm motorcuları taciz edecek bir minibüs şöförü dolaşıyor artık İstanbulda....:)

ledo abi haklısın ama insan bazen dayanamıyor işte.

ben bazen şöyle sabrediyorum: döv döv bitmez bunlar :)

hasere
23 Mayıs 2006, 02:19
Abi Allah razı olsun senden.. iyi yapmış şerefsizlere.. hak etmişler bence.. akılları başına gelmiştir umarım.. gelmediyse daha çok dayak yerler :)) dayak yiye yiye öğrenirler.. zaten bunlar gibi adamlar başka türlü bişeyi idrak edemezler.. okurken için gıcık oldu sinirlendim.. bi dolu küfür de ben ettim içimden.. ama devamında akalteke abimin cevabı bi güzel verdiğini görünce içim rahatladı..

onrbab
23 Mayıs 2006, 02:36
abi sanki ben dovmus gibin oldum ya nasıl rahatladım inanamassın ohhhhh
tüylerim tiken tiken oldu
iyi yapmışsınız şerrefsizlere ohhhh olmus o....ço.......larına
ama ben olsam bira içerdim yanında da tuzlu fıstık dadından yinmes ehehhe:mrgreen:
tebrik ediorum abi :cat:

ozan_
23 Mayıs 2006, 02:39
:cat: ya cidden çok hoş olmuş o güzel abilere ama herkezin dikkatini çektiği gibi bu güzel abiler daha bi bakarak olacaklar trafikteki motorlara belki bilinçsizce yaptığı o hareketi kasıta dökerek herkes için ciddi bir tehlike haline gelecekler.

yani böyle birinin nasıl bi tehlike olduğunu şöyle örnekliğim::pr: İstanbulda halıcıoğlu viyadüğünde en sağdan otomobille seyir ederken önümdeki as250 marka kamyonette bi anormallik sezdim ve emniyet şeriden gelen kurye arkadaşın üstüne kırmasıyla kendime geldim o arkadaş güç bela kurtulup basıp gittiği sırada arakadan gelen başka bir kurye ve aynı olayın tekrarlanması .. yemin ederim elim ayağım titredi yanına yaklaşıp kornaya basmamla karşılaştığım tip atletiyle kamyoneti süren bi yandanda bana el kol yapan bir gerizekalı elden ne gelir.....kim bilir nelere sebebiyet verdi şu ana kadar?

Gültekin
23 Mayıs 2006, 02:53
şiddet, kavga, döğüş tabiiki savunulamaz. yanlış, yanlıştır.
fakat anlattığın gibi hem suçlu, hem utanmaz, bu da es geçilemez.
elinize sağlık.:rendeer:

PcKopatGhostRider
23 Mayıs 2006, 04:12
akalteke, helal sana.. böyle birkonu ana sayfadan düşmemeliki motorcu kardeşliği canlansın.. ellerine sağlık.. :cat:

motti60
23 Mayıs 2006, 08:53
Nush ile yola gelmeyeni etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.

Açıklaması;

o....ç...... verecen zopayı!:pr:

camadan
23 Mayıs 2006, 10:08
eline sağlık o babaları belli olmayan arkadaşlara iyi bi ders vermişsiniz elleriniz dert görmesin

hakpek
23 Mayıs 2006, 10:38
Forumun başındakı akalteke'ye teşekkürler adanada bune örnek olaylar yaşanıyor. Benimde başıma 7 ay içerisinde butür olaylar geldi ..Dallama ehliyeti nerden aldı billmiyorum hanım arkamda kırmızıda durmuşum dönüş sinyalimi vermişim bekliyorum..Yeşil yandı dönmek için yavaş hareket ediyorum trafiğin o anki durumuna göre..Kaldırım tarafına yanaşırken birde arkamdan o ses "DDDÜÜÜÜÜÜÜÜDDD..DDDÜÜÜÜÜÜÜÜDDDDDD Dallama saniyenin 1/4 kadarını bekleme yaptığı halde kornaya asıldı..zor kurtardım..üstümüze çıkıyordu deyyus..azımı bozmadan sert ve otorıter bir dille bı fırçaladım adamı..fırçanın etkisindenmi nedir afallayarak bastı gaza gittı..

bunun gibi hafif olmayan benzer olaylar her motorcunun başından geçiyor..biz degilde onlar bizi görmezlikten geliyorlar ya buna dayanamıyorum...bi gün bende onları görmezlikten gelecem...:pr:

cesetcik_
17 Haziran 2006, 01:32
helal be abii işte sen busun :D:D

ammsav
17 Haziran 2006, 01:42
Sadece imzamı basıyorum bu olaya......
O Herşeyi anlatıyor sanırım...

watercolours
17 Haziran 2006, 01:44
ben de imzamı basıyorum. okuma yazmam yok da.

http://www.compaq.co.jp/products/desktops/im/fit/images/im_fingerprint.jpg

ammsav
17 Haziran 2006, 02:03
ben de imzamı basıyorum. okuma yazmam yok da.

http://www.compaq.co.jp/products/desktops/im/fit/images/im_fingerprint.jpg

cok güzeldi :queen:

hasan soner açıkgöz
17 Haziran 2006, 02:11
ellerınıze saglık agabeycıgım ,boylelerıne derslerını vermez ısen cogalırlar onlar cogalmadan bız cogalalım.

Gökhan
17 Haziran 2006, 02:19
akalteke abi gerçekten çok iyi yapmış yaa adamlar motorların cüssesine bakıp ufak görüyorlar sonra trafikte varmıyız yokmuyuz hiç aldırmadan öyle hareket ediyorlar ama bilsinler motorlar arasındaki dayanışmayıııı abi ellerine saglık yaa ben olsam kendimi tutamaz o panelvanı yakardım yaa cidden sinirlenince hele birde öyle 1 kişiye 5 kişi saldırmışsa öyle bir şerefsizlik yapmışsalar bende onları pışman ederdim o adamın panelvanından geri kalan yanmış demir yıgını olurdu

mehmethan
17 Haziran 2006, 02:21
Sevgili motodaşlarım ben bu mevzuyu aslında anlatmıyacaktım fakat bir motorcu için kaskın ve kilidin ne kadar hayati bir önem arzettiğini belgelemek ekipmanlarını kuşanmış bir motorcunun 5 tane kafesçiye bedel olduğunu anlatmak istemiştim

geçenlerde buna benzer haklı olduğum bir olayda kafamda kaskımın olması bana güven vermişti. ama kilidi kullanmak hiç aklıma gelmemişti. sağolasın akalteke:mrgreen:

McA
17 Haziran 2006, 03:09
Eline koluna sağlık!
Birbirimizi kollayalım arkadaşlar sadece kavga değil. Her turlu zamanda..

seyyah izmir
17 Haziran 2006, 03:27
yakışır abi avatarın hakkını vermişsin :)

ismail_bilge
17 Haziran 2006, 03:28
bende aynısını yapardım + panelvan yanınıza kar kaldı yanıklar ole adam bul ben hep doverım :P