PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ehliyet hakkında bilgi verebilirmisiniz

lucifer1
28 Ekim 2014, 17:27
arkadaşlar bugün bir sürücü kursu ile görüştüm ve benden 8 adet resim - diploma - sabıka kaydı - ikametgah - sağlık raporu istediler perşembe günü bunları teslim edicem ama sonra neler yapılacağı hakkında bilgim yok biraz bilgilendirebilirmisiniz mesela bana kitap filanmı vericekler motorla alakalı teknik bilgi içeren birde ne kadar süre içinde ehliyetime sahip olabilirim ?

gargi amca
28 Ekim 2014, 17:40
Bildiğin derse gidiceksin o kursun binasında o kursun ders verdigi sınıf neredeyse oraya. Artık akşammı olur başka saattemi olur. Yaklaşık 2 ay. Motor ilk yardım trafik gibi dersler var hala aynıysa. Sonra yazılı sınav sonra uygulama sınavı. Sonra hak edersen ehliyetini çıkartabilecaksin de. Ben şimdi düşünmeden yapamadım: bunlardan haberi olmayan arkadaşımız nasıl bir bilince sahip olur trafikte seyrederken? Neyse kolay gelsin dostum

hkn34
28 Ekim 2014, 17:43
b ehlıyetın varsa hıc bır derse gırmıyorsun sadece kursun belırledıgı gunlerde en az 4 seans falan dıreksıyon dersıne gıdıcen sonra sınava

hsk
28 Ekim 2014, 19:17
Kursa yazıldın güzel sana önce motor trafik ve ilk yardım dersleri verilecek sonra yazılı sınav ve direksiyon dersleri başlayacak.Peki sordun mu sana kaç ders saati direksiyon eğitimi verilecek ?

burak5353
28 Ekim 2014, 19:35
b ehliyetin varsa sadece verilen tarihte direksiyon sınavina giricen alican ehliyeti kan grubu kartı vermedin galiba yaziyormu ehliyetinde kan grubun yazmiyorsa kan grubu kartıda alman gerekiyor

lucifer1
28 Ekim 2014, 19:35
bilgi alamadığım için sordum arife dolayısı ile birtek kayıt belgelerini sorabildim kaydımı perşembe yapıcam sorun çıkmazsa o yüzden ders saatlerini bilemiyorum tam olarak