PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çoook büyük trafik kazası geçirdim.Hayatınıza değer veriyorsanız lütfen okuyun.

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6

Blackeagletr
22 Nisan 2014, 17:52
Çok geçmiş olsun kardeşim, çok üzüldüm, inan okurken içim acıdı.
Koruma çok önemli gerçekten, korumayı takmak bile yetersiz kalabiliyor, bizim milletimiz ise kask takmaktan aciz.
İnşallah sağlığına tez zamanda kavuşursun.

adem80
22 Nisan 2014, 17:55
Geçmiş olsun arkadaşım. Öyle olsaymış, böyle olsaymış diyenlere bakma sen. Olan olmuş,artik bundan sonrasına bakılır. Kazasız sürüşler.

xmotoredx
22 Nisan 2014, 18:12
geçmiş olsun hocam

emrb
22 Nisan 2014, 18:19
çarpan şerefsize ne oldu ?

ErknOzyurt
22 Nisan 2014, 18:24

Dostum 2 gün gözaltında durdu.Sonra serbest bırakıldı.Davacı olacağım.

suato21
22 Nisan 2014, 18:25
Çok geçmiş olsun kardeşim.Allah korumuş,kazasız sürüşler dilerim..

ectuna
22 Nisan 2014, 18:27
Geçmiş olsun arkadaşım. Öyle olsaymış, böyle olsaymış diyenlere bakma sen. Olan olmuş,artik bundan sonrasına bakılır. Kazasız sürüşler.

Evet ya doğru söylüyor. Vıdı yapmışım biraz.
Sen işini bilirsin.
şimdi dinlen.
Önümüzdeki maçlara bakacağız artık.

ErknOzyurt
22 Nisan 2014, 18:38

Ayrıca beni ziyaret bile etmediler eve çıktığımdan beri.Daha da sinirlendim

merr
22 Nisan 2014, 18:42
Çook büyük geçmiş olsun...
Anlattığına göre hata otomobil sürücüsünün...Çeker zaten cezasını,bizim ekstra giydirmemize gerek yok...
Viraj yapıcaz demişsin yazına başlarken,buda senin kazada pay sahibi olduğun nokta...
Gördüğüm kadarıyla,viraj yapmak,slider eritmek gibi işler otoyolda yapılacak şeyler değil.Sende CANLI örneği olmuşsun...
İstediğimiz kadar iyi viraj alalım,istediğimiz kadar iyi bi motosiklet kullanıcısı olalım yollar tehlikelerle ve sürprizlerle dolu...
Hele hele konu motosikletse ne kadar tecrübeli olursak olalım düşme ihtimalimiz her zaman ve herkes için var.En çok tanıdığımız Rossi bile düşüyor...
Rossi ölmüyor,hafif yaralanıyor,üç günde ayağa kalkıyor..Çünkü pistte düşüyor,kendi hatasıyla düşüyor,yada başka bi motosiklet dengesini bozup basıp gidiyor..

6 ay kadardır motosiklet üstündeyim ve çıkardığım ders şudur; "Maksimum zevki minimum riskle alabilme sanatıdır motosiklet"

Viraj yapmak isteyen,düşünen,yapan arkadaşlar yeri değil otoyollar,çünkü kendi hatamızla düşsek bile bizi öldürmeye hazır bekleyen bir sürü şey var etrafta...

İstanbul park gibi bir pistimiz var ve o pist dünyanın en iyi sürücülerini tatmin etmiştir.Hala tadı damaklarıda.Sizide edicektir ve en önemlisi öldürmeyecektir...

Tekrar geçmiş olsun...

ErknOzyurt
22 Nisan 2014, 18:49
Çook büyük geçmiş olsun...
Anlattığına göre hata otomobil sürücüsünün...Çeker zaten cezasını,bizim ekstra giydirmemize gerek yok...
Viraj yapıcaz demişsin yazına başlarken,buda senin kazada pay sahibi olduğun nokta...
Gördüğüm kadarıyla,viraj yapmak,slider eritmek gibi işler otoyolda yapılacak şeyler değil.Sende CANLI örneği olmuşsun...
İstediğimiz kadar iyi viraj alalım,istediğimiz kadar iyi bi motosiklet kullanıcısı olalım yollar tehlikelerle ve sürprizlerle dolu...
Hele hele konu motosikletse ne kadar tecrübeli olursak olalım düşme ihtimalimiz her zaman ve herkes için var.En çok tanıdığımız Rossi bile düşüyor...
Rossi ölmüyor,hafif yaralanıyor,üç günde ayağa kalkıyor..Çünkü pistte düşüyor,kendi hatasıyla düşüyor,yada başka bi motosiklet dengesini bozup basıp gidiyor..

6 ay kadardır motosiklet üstündeyim ve çıkardığım ders şudur; "Maksimum zevki minimum riskle alabilme sanatıdır motosiklet"

Viraj yapmak isteyen,düşünen,yapan arkadaşlar yeri değil otoyollar,çünkü kendi hatamızla düşsek bile bizi öldürmeye hazır bekleyen bir sürü şey var etrafta...

İstanbul park gibi bir pistimiz var ve o pist dünyanın en iyi sürücülerini tatmin etmiştir.Hala tadı damaklarıda.Sizide edicektir ve en önemlisi öldürmeyecektir...

Tekrar geçmiş olsun...

İSTANBUL PARK yeni adıyla İNTERCİTY park'a motosikletlerin girmesi yasak.Arabada yasak öyle bisiklet falan alıyorlar şuan.Şuan ki yarışlar İZMİR ÜLKÜ PİSTİ denilen "otobanlarımız daha iyi bu pistten" insanlar burada yarışlara katılıyor.Öyle ahım şahımda uzun değil pist

Yani pist yok.Trafikte ne arbaalar görüyorum pist yapmıyorlar BURSA gibi şehre 7.40, mustang, ferrari,corvette m5,m3 neleri var ve hergün görürsün.

ectuna
22 Nisan 2014, 18:53
Arkadaşlar trafik kazalarında acaip bir ülkedeyiz.
işte başka acaipliklerin olduğu bir ülke.

kazların sebebinin sorulmayacağı bir video.
Sadece olduğu.

https://www.facebook.com/photo.php?v=1391355817812588&set=o.412193688882822&type=2&theater

merr
22 Nisan 2014, 19:01
İSTANBUL PARK yeni adıyla İNTERCİTY park'a motosikletlerin girmesi yasak.Arabada yasak öyle bisiklet falan alıyorlar şuan.Şuan ki yarışlar İZMİR ÜLKÜ PİSTİ denilen "otobanlarımız daha iyi bu pistten" insanlar burada yarışlara katılıyor.Öyle ahım şahımda uzun değil pist

Yani pist yok.Trafikte ne arbaalar görüyorum pist yapmıyorlar BURSA gibi şehre 7.40, mustang, ferrari,corvette m5,m3 neleri var ve hergün görürsün.

En kötü pist otobandan iyidir.Araba yok en azından.Gelip sana çarpmazlar...

İstanbul parkın takimine baktım sahiden motosiklet için pist günü görünmüyor...

Piste çıkmak isteyen adam çok ama pist yok deyip viraja yatmamak lazım.Çünkü senden de bi tane daha yok...

Başkasıda önermiş sanırım; motosiklet federasyonun şefkatli kollarına bırakacaksın kendini onlar sana pistte bulur virajda...

Schizophren
22 Nisan 2014, 19:05
çok geçmiş olsun tez zamanda iyileşirsin inşallah, allah ailenede sabır versin bi daha yaşatmasın

santo78
22 Nisan 2014, 19:20
Yani pist olmamasi otobanda slider eritmeyi haklimi cikariyor? Sen ne kadar usta olsanda bi lavuk cikar karsina o carpar boyle. Yaptigin kazadan kurtulman Allahin Sana bir sans daha vermesidir. Bunu iyi degerlendir.

Sadık1453
22 Nisan 2014, 19:30
Resimlerini içim kaldırmasa da helal olsun böyle bir konuya hele de sezonun açılıp milletin ortalığa don gömlek çıktığı bir zaman çok ihtiyaç vardı. Biz burada eğitim ve tam koruma diye mabadımızı yırtarken hala karşı çıkan ve artizlik peşinde koşan arkadaşlara ders olur umarım.

Tekrar büyük geçmiş olsun ALLAH beterinden saklasın, umarım tekrarı olmaz.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"

maxiscooter
22 Nisan 2014, 19:36
sağa virajdasın doğal olarak sağa yatıyorsun soldan gelen araç nasıl motora değılde sana vuruyor???ayrıca senın motorun cbr 125 tı.....

izmirian
22 Nisan 2014, 19:40
Cok gecmis olsun acil sifalar dilerim.

ErknOzyurt
22 Nisan 2014, 19:40
sağa virajdasın doğal olarak sağa yatıyorsun soldan gelen araç nasıl motora değılde sana vuruyor???ayrıca senın motorun cbr 125 tı.....

Değişti hacım. :) motor yandan sürtüyor valla anlamadık ki bayılmıstım ben görende yok.Bilir kişi heyeti raporladı durumu

santo78
22 Nisan 2014, 19:42
Aldigin kamerayi taksaydin herseyi gorurdun sonra.

maxiscooter
22 Nisan 2014, 19:42
geçmış olsun...

ErknOzyurt
22 Nisan 2014, 19:44
Aldigin kamerayi taksaydin herseyi gorurdun sonra.

Kameramı düşürmüstüm daha bakamamıstım.Takmadım açıkcasıda üşendim. Yapacak birşey yok.

acayüp
22 Nisan 2014, 19:53
Geçmiş olsun . Allahın sevdiği kulusun , herkesin peşine 4 tane melek göndermiyor.
İnşallah en kısa zamanda eski sağlığına kavuşursun.

babaduru
22 Nisan 2014, 20:44
Geçmiş olsun.ALLAH şifa versin. Ders alındı motordan önce deri tulum şart...

FermanogLu
22 Nisan 2014, 20:44
Geçmiş olsun

ssates
22 Nisan 2014, 21:03
Geçmiş olsun

kurufasulye
22 Nisan 2014, 21:09
Geçmiş olsun trilye virajları güzeldir.
Ekipman kazadan sonra ne hale geldi fotoğraf var mı?

berketan
22 Nisan 2014, 21:18
Dostum çok geçmiş olsun, verilmiş sadakan varmış gerçekten, çabucak iyileşmeni diliyorum :)

PysLre
22 Nisan 2014, 21:18
Allah tüm motorcuları korusun. Motora bindiğimde aklıma geliyor ve her seferinde tekrarlıyorum. Bizim 4 tekerimiz ve kaportamız yok. Giden canımız kanımız oluyor onun için Allah hepimizi korusun.:pale:

hkn09
22 Nisan 2014, 21:24
Allah korumuş cok geçmiş olsun

sinadra
22 Nisan 2014, 21:28
geçmiş olsun dostum allah acil şifalar versin

bY_aLp
22 Nisan 2014, 21:31
kardeş çok geçmiş olsun rabbim acil şifalar versin inşallah tekrarının yaşanmaması dileğiyle

courser
22 Nisan 2014, 21:36
çok geçmiş olsun

sedat_57
22 Nisan 2014, 21:41
Geçmiş olsun abicim..

emrb
22 Nisan 2014, 21:47
tekrardan geçmiş olsun bugün motorla eve gelirken yol boyu seni düşündüm.Kaskım montum eldivenim olduğu halde.50-60 km hızlarda düşmeyi hayal ettim.gerçekten ürpertici.

oknglr
22 Nisan 2014, 21:51
Çok geçmiş olsun.

yavuzk2004
22 Nisan 2014, 22:06
çok geçmiş olsun dostum.

Ramazan Can
22 Nisan 2014, 22:26
çok gemiş olsun...

nothingelse
22 Nisan 2014, 22:27
allah şifa versin çok büyük geçmiş olsun kardeşim ...

mete_han
22 Nisan 2014, 22:27
Allah korumuş yine...kimseyi böyle hastane köşelerinde görmemek dileğiyle...

Guven
22 Nisan 2014, 22:28
Büyük geçmiş olsun.

Bir an önce iyileşmeniz dileğiyle.

aloavera
22 Nisan 2014, 22:32
çok geçmiş olsun kardeşim acil şifalar dilerim...

ErknOzyurt
22 Nisan 2014, 22:42
Geçmiş olsun trilye virajları güzeldir.
Ekipman kazadan sonra ne hale geldi fotoğraf var mı?

Trilye berbat.Uludağ da viraj yapınız.Olay sonrası tulumlara bakadım ayağa kalkamıyorum ki.

Sadece yeni bir kask alıcam onla düştük artık. Lorenzomun kaskını alırım :) Gitti milyarlık kask :) Artçı kaskı olur artık ondan yada rafıma maket motorlarımın yanına süs ama satmam ilk kaskım ömrüm boyunca saklarım.Bu gidişle kısa sürecek gibi görünüyor :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:38 ----------

tekrardan geçmiş olsun bugün motorla eve gelirken yol boyu seni düşündüm.Kaskım montum eldivenim olduğu halde.50-60 km hızlarda düşmeyi hayal ettim.gerçekten ürpertici.

Aman diyeyim kazaya sebebiyet vermeyelim şurada

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:40 ----------

Arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum. Saolun tek tek cevap verecek kadar dinç değilim şuan :) Bu kadar çok yorum beklemiyordum :) Saolun tekrar

Kimse kazayı düşünmesin başkasının sebebi olmak istemem.Düşük hızlar da bu hale gelmem resmen beni korkuttu daha nasıl iyi korunabileceğimi bilmiyorum.

glock
22 Nisan 2014, 23:00
Çok geçmiş olsun, acil şifalar dilerim.
Yazdıkların, yaşadıkların ve bizimle paylaştıkların hepimize ders olsun.

Alisilin
22 Nisan 2014, 23:04
Çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin
Burada anlattın durumunu ve bizlere bi ders verdin, Allah razı olsun.

papazkemal
22 Nisan 2014, 23:09
Yarının umut dolu olduğu bu günde ümidin anacığına huzur sana yiyecek ekmek nasip eylemiş ya rab, afiyet olsun
huzur yüreğinde sevdiğin kollarında olsun bir ömür..

F54
22 Nisan 2014, 23:16
çok geçmiş olsun..

caneroz
22 Nisan 2014, 23:28
Geçmiş olsun inşallah yakın zamanda tekrar eski haline gelirsin

ardacik
22 Nisan 2014, 23:33
çok gecmiş olsun... en kısa zamanda iyileşirsin umarım...

Davinci
22 Nisan 2014, 23:35
çok geçmiş olsun verimli sadakat mı varmış allahın işi o peşinden gelen doktorları hiç söylemıyorum bile allah seni sevdiklerine bağışlamış

en kısa zamanda inşallah ayağa kalkman ümdiyle.

Mertcan39
22 Nisan 2014, 23:37
çok geçmiş olsun Allah ailenize bağışlamış sizi iyileştikten sonra kazasız sürüşler dilerim :)