PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sezon açıldı

Sayfa : [1] 2

güvenyahya
07 Nisan 2014, 02:10
s.a bu senede sezonu açtık allahın iziniyle :) bu sene allah bize kazasız belasız sürüşler nasip etsin tekerimiz her daim düz bassın

sezonun açılmasıyla motosiklet fiyatları yükselmiş :pr: :pr: çok üzücü bir durum :rendeer:
bu konuyu açma sebebim şu ben mobyletimi bitirdim sezon için herşeyim tam olur ya çanakkale\gelibolu ya işiniz düşerse her daim kapım mt ye açıktır hafta sonları size yardımcı olurum şehitliği gezdiririm :cat: :cat: :cat: bu benim için çok büyük zevk verir forumda gercekten adam gibi adamlar var. :wiinkk: gelecek olursanız 0 543 811 02 46 benim numaram aramanız yeterli :cat: :cat: hayırlı sürüşler...

tr_select
07 Nisan 2014, 02:19
İşte şehitliği gezdirecek bir kardeş buldum kendime :cherry: Numarayı not ettim, yolum düştüğünde arayacağım.

Ufaktanda motosiklet eğitimi veririm, ohh mis :pl:

güvenyahya
07 Nisan 2014, 02:32
var eğitim ehliyet bir tek sen eksiksik abi sen gel yeter ama gel başımın üstündesin... :)

hasanrs
07 Nisan 2014, 12:18
Yahya bir gün geliriz inşallah ama benim 150 cc bir günde gelir bir günde döner herhalde :)

Sosyete59
07 Nisan 2014, 12:20
fotoraf yokmu :/ bende mobyleti bekliyodum kaç gündür

ectuna
07 Nisan 2014, 12:25
Güven kardeş telefonun bende kayıtlı. Gelirsem aramak isterim seni. Oturur bir çay içeriz. Seninle şehitliği gezmekte güzel olur.
Hele bir de "tr_select" i denk getirirsek yolda. Tam kaymak olur. Yolda yol eğitimini alırım ondan. Artık usta ne diyorsa, ne yapıyorsa kapmaya çalışırız. Bakarsın yüz verir "olur gel gidelim beraber" der ne dersin?

vejihi
07 Nisan 2014, 12:36
Çanakkale'ye geçen sene motorla gelmiştim ve tüm gün Gelibolu'yu dolaştmıştım gerçekten çok güzeldi.

Yalnız 1-2 haftadır Çanakkale'de yediğim peynir helvasını sayıklıyorum, oralarda şehirlerarası yollayan bir pastane falan var mı bildiğin? Bana bi numarasını yollasan :)

Koskoca Ankara'da yapan yer bulamadım bir türlü...

ectuna
07 Nisan 2014, 12:39
Çanakkale'ye geçen sene motorla gelmiştim ve tüm gün Gelibolu'yu dolaştmıştım gerçekten çok güzeldi.

Yalnız 1-2 haftadır Çanakkale'de yediğim peynir helvasını sayıklıyorum, oralarda şehirlerarası yollayan bir pastane falan var mı bildiğin? Bana bi numarasını yollasan :)

O bölgenin özellikle balıkesirin höşmerimi meşhurdur.
İnternette "zaman hoşmerim" diye bir firma var. Zaman zaman alırım. Her çeşitini yapar. Müthişdir. Eve de kargolar.
Tavsiye ederim. Beğenmezsen bana getir ben yerim :)
Reklam diye kızmazlar inşallah. aha link de vereyim.
http://www.zamanhosmerimleri.com/

cihan54
07 Nisan 2014, 12:45
Daha bu haftasonu marmara'yı tavaf ettim. Bu seferlik kısmet değilmiş. Bir dahakine inşallah diyelim ::sm_smile

ENİGMA
07 Nisan 2014, 12:56
motoru alayim bende izmirden gelirim insllh

vejihi
07 Nisan 2014, 12:58
O bölgenin özellikle balıkesirin höşmerimi meşhurdur.
İnternette "zaman hoşmerim" diye bir firma var. Zaman zaman alırım. Her çeşitini yapar. Müthişdir. Eve de kargolar.
Tavsiye ederim. Beğenmezsen bana getir ben yerim :)
Reklam diye kızmazlar inşallah. aha link de vereyim.
http://www.zamanhosmerimleri.com/

Ama Çanakkale'de olan höşmerim değil. Onu da denemiştim ama o farklı bi şey. Hatta hiç alakası yok. Başka, bambaşka bi şey... Of, gideyim de ekmek kadayıfı falan yiyeyim bari, napalım...

güvenyahya
07 Nisan 2014, 13:18

adresini yaz yada arar beni sana ben kargolarım

gelin başım üstündesiniz forumdaki herkez benim abim kardeşim ablam amcam. :rendeer:

Potenza
07 Nisan 2014, 13:46
Güven kardeş,senin gibi samimi ve içten bir kardeşimizi Çanakkale gibi ruhani ve tarihi bir yerde görmek güzel olacaktır,telefonunu kaydettim,bizlerde 4-5
motor Mayıs'ta 3.kez oraya gelip,Atalarımızı anmak istiyoruz,sadece şehitliği değil,destan yazılan her bir yeri.Yardımcı olursan çok seviniriz kardeş..

Uykusuzcorap
07 Nisan 2014, 13:51

Ben çanakkalede öğrenciyim istiyosanız size alıp yollayabilirim :)

vejihi
07 Nisan 2014, 15:11
adresini yaz yada arar beni sana ben kargolarım

gelin başım üstündesiniz forumdaki herkez benim abim kardeşim ablam amcam. :rendeer:

Ben çanakkalede öğrenciyim istiyosanız size alıp yollayabilirim :)

Çok teşekkürler arkadaşlar, bu durumda bir gece ansızın mesaj kutunuza gelebilirim.

hasanrs
07 Nisan 2014, 15:17
Yahya motoshow a gelecek misin?

güvenyahya
07 Nisan 2014, 16:15
yok abi benim maddi zorluklarım var o yüzden gelemiyorum. :( maalesefki.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:12 ----------

ve nezaman olduğunu bilmiyorum bilsem para denkleyebilirim.

YouSuffer
07 Nisan 2014, 16:16
İçten konun için teşekkürler. Bende İstanbulda çalışıp okuyorum motoshowa %90 gidicem maddi durumunu elimden gelirse ben karşılayıp benle gelmeni sağlıyabilirim istersen. Annem geliboluludur 7 yaşından 17 yaşına kadar her yaz geliboluya giderdim :)

güvenyahya
07 Nisan 2014, 16:20
Çok teşekkürler arkadaşlar, bu durumda bir gece ansızın mesaj kutunuza gelebilirim.

gelin ya sizin gibi adamlar gelsin başımın üstündesiniz biz neden bir aradabu forumdayız bunun için birbirimize destek olmak için :cat:

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:18 ----------

İçten konun için teşekkürler. Bende İstanbulda çalışıp okuyorum motoshowa %90 gidicem maddi durumunu elimden gelirse ben karşılayıp benle gelmeni sağlıyabilirim istersen. Annem geliboluludur 7 yaşından 17 yaşına kadar her yaz geliboluya giderdim :)

çok saol ama pek sanmam ben bu forumda böyle karakterli insanları gördükçe çevremdekilerden soğuyorum yüzüme gülüp arkamdan konuşanlar ama burası öyle değil mt yi bu yönden seviyorum %90 çok iyi bir topluluk

hasanrs
07 Nisan 2014, 16:20
Yol sorununu şimdiden çöz. Şu Çanakkale 18 Mart kulübü müydü? Onlarla gel. Bilet yada yemek benden. Sorun yok bendesin pampa ;)Bu sefer fuar selfie si çekileceğiz kesin!

güvenyahya
07 Nisan 2014, 16:24
18 martla pek muhabbetim yok ne zaman bu fuar abi

YouSuffer
07 Nisan 2014, 16:28
23-27 nisan arası dediğim gibi özel mesaj atarsan yardımcı olurum daha motosikletim yok ama arabamla ulaşımı sağlayabilirim gezilecek yerlere :)

hasanrs
07 Nisan 2014, 16:33
Çanakkale 18 Mart ile bağlantısı olan yada Çanakkale'den gelen arkadaş var mı?

güvenyahya
07 Nisan 2014, 16:41
50 tl m var biriktiktiririm 45 tl blet 100 tl olursa gelirim.

cihan54
07 Nisan 2014, 16:41
Çanakkale 18 mart motosiklet derneği iyidir. Bence onlarla irtibatta ol. Kişiler olsun etkinlikleri olsun takdire şayandır.. :cat:

hasanrs
07 Nisan 2014, 16:54
Banka hesabın var mı?

halilom
07 Nisan 2014, 17:42
Kendi küçük yüreği büyük insan iyi ki varsın :cat:

Motorcu Abi
07 Nisan 2014, 18:14
Fuarda denk getirelimde foruma yeni katılmış olanlar (ben:mrgreen:) sizlerle tanışma fırsatı bulayım :)

ahmet unal
07 Nisan 2014, 18:18
Selamlar arkadaşlar valla bende katılırım istanbuldan en büyük hayalimdir özellikle şehitliği görmeyi çok istemişimdir

MotojeN
07 Nisan 2014, 18:22
365 gün motor kullandığımdan benim için sezon yok :d

güvenyahya
07 Nisan 2014, 19:31
Banka hesabın var mı?

paypal var sadece birde ptt kullanıyorum

ucanteneke5
07 Nisan 2014, 20:09
Geliboluda bitane BMW 650 GS dakar var görmüşsündür mutlaka mavi beyaz:cherry:
ha onu kulannan benim çok iyi arkadaşım istanbuldan oraya gitin mecburen.
onla muhabete başlayabilirsin kafa dengi birisidir adı Cemil.:cat:

hasanrs
07 Nisan 2014, 21:22
güvenyahya paypalı ozelden at bana

sarıderler
07 Nisan 2014, 22:06
Güven abi diyim buyuksundur buyuk ihtimalle benden ehliyeye yeni yazıldım motorum yok kimseyide tanimiyorum gitsem napicam bilmiyorum ama gitmek istersen icerden para cekebilirsem sana gonderebilirim hayalin gerceklessin yeter

güvenyahya
07 Nisan 2014, 22:35
abi hiç kendinize sıkıntı yaratmayın :( sizi zora sokmak istemem.

sarıderler
07 Nisan 2014, 22:53
sıkıntı değil aç tokun halinden anlamadığı gibi motorla alakası olmayanda bizleri anlayamaz birbirimize yardımcı olmak sıkıntı değil olsa olsa mutluluk olur

tr_select
07 Nisan 2014, 22:56
Güven kardeş telefonun bende kayıtlı. Gelirsem aramak isterim seni. Oturur bir çay içeriz. Seninle şehitliği gezmekte güzel olur.
Hele bir de "tr_select" i denk getirirsek yolda. Tam kaymak olur. Yolda yol eğitimini alırım ondan. Artık usta ne diyorsa, ne yapıyorsa kapmaya çalışırız. Bakarsın yüz verir "olur gel gidelim beraber" der ne dersin?

Olurda böyle bir organizasyon yaparsak Balıkesir/Akçay taraflarında garajlı yazlık var. Güzergah üzeri diyerekten bir günlük mangal-havuz başı partisi filan verebilirizde :P

Ben tabiri caiz ise biraz apaçiyimdir. Bu yüzden kimseye kötü örnek olmak istemem. Trafiği okuma haltını, yapılması-yapılmaması gereken şeyleri iyi beceririm o kadar. Birazda teknik bilgiler kısmında elim yatkın... Zaten geriye ne kaldı :pl:

Neyse hayırlısı bakalım, yurt dışı işlerini hallediyim.. İlla güzel bir organizasyon yaparız.

hasanrs
07 Nisan 2014, 23:01
Fuarda görüşürüz aslanım ;)

ectuna
07 Nisan 2014, 23:13
Olurda böyle bir organizasyon yaparsak Balıkesir/Akçay taraflarında garajlı yazlık var. Güzergah üzeri diyerekten bir günlük mangal-havuz başı partisi filan verebilirizde :P

Ben tabiri caiz ise biraz apaçiyimdir. Bu yüzden kimseye kötü örnek olmak istemem. Trafiği okuma haltını, yapılması-yapılmaması gereken şeyleri iyi beceririm o kadar. Birazda teknik bilgiler kısmında elim yatkın... Zaten geriye ne kaldı :pl:

Neyse hayırlısı bakalım, yurt dışı işlerini hallediyim.. İlla güzel bir organizasyon yaparız.

Aman diyim olsa da gitsek

güvenyahya
07 Nisan 2014, 23:39
Ama Çanakkale'de olan höşmerim değil. Onu da denemiştim ama o farklı bi şey. Hatta hiç alakası yok. Başka, bambaşka bi şey... Of, gideyim de ekmek kadayıfı falan yiyeyim bari, napalım...

çok teşşekür ederim.

sinadra
07 Nisan 2014, 23:43
ambulans dolmuştan fazla çalışıyo bizim burda

güvenyahya
07 Nisan 2014, 23:45
Fuarda görüşürüz aslanım ;)

çok saol abi sana çok minnettarım

Didem17
07 Nisan 2014, 23:52
Çanakkale 18 Mart ile bağlantısı olan yada Çanakkale'den gelen arkadaş var mı?

Motoexpoya gitmiştim bu yıl ama motoshowu pek araştırmadım.Görülmeye değer bir organizasyonsa ben de giderim.

Ayrıca güvenyahya ben de Geliboludayım.MT'den birilerini görmek güzel :)

güvenyahya
08 Nisan 2014, 00:12
gelibolu :) neresindesiniz.

hasanrs
08 Nisan 2014, 00:14
Rica ederim. Fuarda buluşalım yeter...

güvenyahya
08 Nisan 2014, 00:16
ben cbr 250 r 2 3 adet var ama

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:14 ----------

Rica ederim. Fuarda buluşalım yeter...

abi sana borcumu ödeyemem bana çok büyük abilik babalık yaptın

Bugraaa
08 Nisan 2014, 00:17
Iste boyle konulari okumak guzel :) dogdugumdan beridir her yaz geliboluya yazliga gideriz, insallah tanisiriz kardesim telefonu not aldim :)

mubeb
08 Nisan 2014, 00:17
arkadaşlar çanakkale şehitlik ziyareti yapacak olursanız balıkesir üzerinden geçerseniz bende size katılmak isterim tabi pazar günü olmak şartı ile fakat foruma her zaman bakamıyorum onun için maıl adresime yazarsanız haberleşebiliriz.mustafa.ozkan.10@hotmail.com

güvenyahya
08 Nisan 2014, 00:19
bana en samimi arkadaşım gelsin şu forumdan birine değişmem.

YouSuffer
08 Nisan 2014, 00:21
Fuar gunu nargile içene ısmarlarım, nargilede benden hızlısı mezarda beyler :)