PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sezon açıldı

Sayfa : 1 [2]

hasanrs
08 Nisan 2014, 00:22
Motorcu dostluğu başkaymış gerçekten!

mete_han
08 Nisan 2014, 00:23
amin...kaza bela uzak olsun bizlerden...

güvenyahya
08 Nisan 2014, 01:13
vayy be nasıl bir aile olduğumuzu gösterdiniz ya bana allah hepimizi korusun biz bir aileyiz ben sonuna kadar varım

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:25 ----------

güncel dir konumuz

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:52 ----------

Motoexpoya gitmiştim bu yıl ama motoshowu pek araştırmadım.Görülmeye değer bir organizasyonsa ben de giderim.

Ayrıca güvenyahya ben de Geliboludayım.MT'den birilerini görmek güzel :)

gidiciyseniz berber gidelim olurmu

Didem17
08 Nisan 2014, 19:29
Motoshowu internette de araştırdım pek birşey bulamadım.Biri bana anlatırsa sevineceğim.Güvenyahya beğenirsem giderim ama sen 23 ünde gidecekmişsin sanırım.Ben çalışıyorum o tarihte gidemem

enxdesign
08 Nisan 2014, 20:39
Çanakkale'ye falan gelirseniz muhakkak bana da haber verin. 1 sonra yanınızda olurum :)

18 Mart kulübü güzel ve kaliteli bir kulüp. Organizasyonları falan güzel geçiyor.

agrasiwe
08 Nisan 2014, 20:55
sezon bize hiç kapanmadı ki :)

hasanrs
08 Nisan 2014, 22:15
Motoshowu internette de araştırdım pek birşey bulamadım.Biri bana anlatırsa sevineceğim.Güvenyahya beğenirsem giderim ama sen 23 ünde gidecekmişsin sanırım.Ben çalışıyorum o tarihte gidemem

Didem17 euroexpobike a gittim ve açıkçası çok memnun kaldığım söyleyemeyeceğim. Geçen sefer salon çok kötü ve ortam çok kalabalıktı. Genelde en tanınmamış tutulmayan markalar dikkat çekmek için bol miktarda manken kullanıyor ve mankenlerle fotoğraf çektirme meraklısı bir güruh var... Tüm markaları görme ve inceleme imkanı oluyor. Motor meraklısı için bulunmaz fırsat bence! Mesela ben kuba superlight ı uzun uzun incelemiştim. Farkında olmadığın markaları da görebiliyorsun.

Didem17
08 Nisan 2014, 22:50
Didem17 euroexpobike a gittim ve açıkçası çok memnun kaldığım söyleyemeyeceğim. Geçen sefer salon çok kötü ve ortam çok kalabalıktı. Genelde en tanınmamış tutulmayan markalar dikkat çekmek için bol miktarda manken kullanıyor ve mankenlerle fotoğraf çektirme meraklısı bir güruh var... Tüm markaları görme ve inceleme imkanı oluyor. Motor meraklısı için bulunmaz fırsat bence! Mesela ben kuba superlight ı uzun uzun incelemiştim. Farkında olmadığın markaları da görebiliyorsun.

Bu yılki euroexpobike den mi bahsediyorsunuz? Ona ben de gittim ve pazar olduğu için miydi bilmiyorum dediğiniz gibi çok kalabalıktı...Yine ona benzer birşey olacak yani? Bu iki fuar da birbirinin aynı mı oluyor

hasanrs
08 Nisan 2014, 23:03
Didem17 Bildiğim kadarıyla aynı oluyor. Düzenleyen firmalar farklı ama derin bir farklılık beklemiyorum ben.

güvenyahya
08 Nisan 2014, 23:42
Bu yılki euroexpobike den mi bahsediyorsunuz? Ona ben de gittim ve pazar olduğu için miydi bilmiyorum dediğiniz gibi çok kalabalıktı...Yine ona benzer birşey olacak yani? Bu iki fuar da birbirinin aynı mı oluyor

özelden mesaj attım gelecek olursanız benim bilet işim tamam beraber gidebiliriz isterseniz.

hasanrs
08 Nisan 2014, 23:57
Tamam sen bana tarih bildir. Önceden ayarlamaya çalışacağım işlerimi ;)

güvenyahya
09 Nisan 2014, 00:22
ayın 23 tamamdır abi :cat: