PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sahte ilan 2. El düşünenler dikkat

Nomad_41
28 Aralık 2013, 20:59
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-memurdan-daha-4bin-de-147965159/detay .. << Ninja'yı aldıkdaa ninjaları takipten bıraktık mı ? :) . Arkadaşlar bu ilanı ben ninjaları takip ederken görmüştüm eskiden 9.750'di fiyatı ve memurdan fln yazmıyordu " ÇOK ACİL İHTİYAC " başlığındaydı. ve km'si 7.200 fln olması lazımdı Şimdi aynı motor 4 bin km ye düşmüş Alla Alla :) . Motoru ters kullanmışlar galba :queen:.. 2. Elciler dikkat

Hatta burda bile paylaşmıştım hatırlayacaklarınız ola biir özellikle " oğuz abi ve eren " hatırlaya bilir . Lastik ebatı 160' alınır mı bu motor diye soruyordum o ilan bu ilan .. Dolandırıcılara dikkat

Permatiq59
28 Aralık 2013, 21:01
görünce vay hımını... diyip geçmiyelim. hepimizin böyle duyarlı olması lazım arkadaslar.. kendi adıma tesekkur edıyorum

alikan
28 Aralık 2013, 21:13
abi motoru geçen gördüm km'si 9-10BİN vardı hayrola tersmi kullandınız motoru nasıl oldu km düşmüş?

şeklinde mesaj gönderdim cevabını çok merak ediyorum...

Permatiq59
28 Aralık 2013, 21:24
vay hımını derken bi bitmediniz makarası gibi. şekilsiniz ya sahnesinden tamamen mizahen yazdım.

Nomad_41
28 Aralık 2013, 21:30
Yanlışım olmasın dogru hatırlıyorum bu motoru almayı çok düşünmüştüm. Hatta motorda eski akrpovic var akrpovicde paramparça olmuş ya kazalıydı yada çıkma almışlar ama orjinal akrpovic değil belli. Tekin bi motor değildi. Eski sahibi cabbar diye birisiydi mesaj atmıstım . Arka tekerin ebatı kaç diye sordugumda " Googleye rosso kalın teker yaz çıkar " Cevabını aldıkdan sonra ilanı ddirek kapattım :)

sedat_57
28 Aralık 2013, 21:37
7 binde ki motorun km si neden düşürülsün onu anlayamadım..70.000 olsa neyse..

Permatiq59
28 Aralık 2013, 21:42
bazılarıda ilan dikkat çeksin diye yapıyor. motosiklet ararken benim basıma gelmişti. yanına gıttıgımda 3-4 bin fazla gordugum makınalar oldu ''e kullanıyok abijim hafta sonu egeye gittim'' tarzı cevaplar alınabılıyo

Nomad_41
28 Aralık 2013, 21:50
@sedat bilemem sedat belkide eskiden aldığıda 7 bin değildi . Esrarengiz bi motordu diyorum ya. Normalde düşünsene . Pirelli rosso 2 lastik var. Akrpovic var . 2012 model 7 bin km de ve fiyatı çok acil pazarlıklı 9750 di . Ki ben ninja alıcaktım o aralar bunu almadım . Daha samimi gördüğüm güvenip inana bildiğim bi kardeşimizden aldım gene sahibinden.com'dan saolsun kendiside hem fiyat hemde servis konusunda bana yardımcı oldu kalktı geldi halıcıoglundan daynotaya. Anlaştık aldık. Şimdi lastik alıcam motora ekstradan 700 tl vercem. Oysa bunu alırdım hepsi hazır paket gibi. Ama his çok önemli işte içine sinicek bişey önce..

Linwelin
28 Aralık 2013, 22:16
He sekilci olma diye yirttik kendimizi, aferin egzos disinda bi sekilcilik yapmadin. Lan bu arada oguzla yasitim ben niye abi olmuyorum :mrgreen:

Saka bi yana actigin bu yararli baslik icin, tesekkurler..

Nomad_41
28 Aralık 2013, 23:15
He sekilci olma diye yirttik kendimizi, aferin egzos disinda bi sekilcilik yapmadin. Lan bu arada oguzla yasitim ben niye abi olmuyorum :mrgreen:

İşte orda tek bir " işareti altında ikinezede abi hitabında bulundum :D . Aynen bi egzoz şekilciliğine girdik . Bu arada muayneden geçtim akrpovicle . adam Egozoz'un E sine bile bakmadı Maslak foreverr artık 2 yıl sonra

ero__
29 Aralık 2013, 02:53
4000 km deki zinciri kes diyorum :) Hiç yağ sürmesen de o hale gelmez orjinal zincir :)

satoyama
29 Aralık 2013, 10:16
kamyon gibi analog göstergenin km düşürmesi o kadar basit ki siz bile yapabilirsiniz.

uçan pırasa
29 Aralık 2013, 18:52
farkındayım baya zor oluyor ama tanıdık bilindik motor olmadıkça 2. el almayın abi şerefsizlere bak

APALA
29 Aralık 2013, 19:03
konuyu okuduktan sonra, merak ettim, eski motorumu aradım. Buldum da. BEn satarken, 17000 di, hala 17000. :) boya felan yapılmış. üstünede 1400 tl zam gelmiş benim ispanyola :) amasya merkez de derbi gpr...
Tekrar baktım da, anahtarlığım bile aynı :)

Nomad_41
29 Aralık 2013, 21:10
Valla bende 2. el aldım daynota'da motoru ekspertte cihazlara sokmadı bile usta. Aldı indi bindi yapıştır devam dedi .. KM'si aklıma takılmıştı ama adamın elinde 3 bin de 5 bin de 8 bin de bakım kağıtları var hep . Km'side muaynede çıkıcakdı zaten ortaya temiz çıktı. Şans işi Umarım Allah herkeze emek verip almak istediği mülklerin hayırlısını nasip eder

Salih_T
30 Aralık 2013, 18:25
Böyle başlıklar.. Forum kullanıcıları için oldukça yararlı oluyor.. Teşekkürler..

tr_select
30 Aralık 2013, 21:48

Hemende kıskan zaten. Sen benden küçüksün bir kere :farao:

Bu arada arkandan iş çevirmedim. Telefonu açmadığın zaman kork benden. Şikayet ederim, acımam :queen:

Linwelin
30 Aralık 2013, 21:54
Hemende kıskan zaten. Sen benden küçüksün bir kere :farao:

Bu arada arkandan iş çevirmedim. Telefonu açmadığın zaman kork benden. Şikayet ederim, acımam :queen:

İşim oluo gücüm oluo lan, ne zaman ararsan açıcam die bi kaide mi var :mrgreen: Bi dahakine whatsapp konuşmalarımızı ifşa et, ikimiz de sonsuza kadar banlanalım :queen:

tr_select
30 Aralık 2013, 21:59
İşim oluo gücüm oluo lan, ne zaman ararsan açıcam die bi kaide mi var :mrgreen: Bi dahakine whatsapp konuşmalarımızı ifşa et, ikimiz de sonsuza kadar banlanalım :queen:

Dünya henüz buna hazır değil. :sunny:

Shrieker
30 Aralık 2013, 22:18
4000 km deki zinciri kes diyorum :) Hiç yağ sürmesen de o hale gelmez orjinal zincir :)

Güzel yakalamışsın. O zincirin ~15 bin km'den az gitmiş olmasına pek imkan yok.

uçan pırasa
31 Aralık 2013, 07:43
böylelerini pırasayla dövcen (bunu demek için üye oldum)

cool113
31 Aralık 2013, 10:19
9900 TL ye çıkmış fiyatı :)

Permatiq59
31 Aralık 2013, 14:40
cıkar tabi. takıp edıyordur suan ilana bakan sayısını birden patlama yaptı ilan :)

Nomad_41
31 Aralık 2013, 18:51
Motor motor değil altın mübarek :D bigün artıyo bigün düşüyo :D