PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Riders of Bilkent 1. Yaş Gününü 3. Gymkhanasıyla Kutluyor

barissp
28 Eylül 2013, 17:35
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1382214_608008689250738_1001949655_n.jpg

Riders of Bilkent 1. Yaş Gününü 3. Gymkhanasıyla Kutluyor

Artık ismi Riders of Bilkent - ROB ile özleşleşen Moto Gymkhana 6 ekim pazar günü saat 12:00 da Bilkent Üniversitesi İktisat otaparkında.

Barkın Bayoğlu'nun sunumu ile (aynı zamanda oda yarışacak)

2. Gymkhana'nın aksine bu sefer cc ayrımı yapmaksızın herkes kendi motosikleti ile Gymkhana ya katılabilir.

Şehir dışından gelicek yarışmacılarımız için yurtlarda konaklama ayarlanabilir. (Kontenjanla sınırlıdır)

Gelişmeler için sayfamızı takipte olun!
https://www.facebook.com/events/719635604719511/

helin126
01 Ekim 2013, 12:14
Yarışa katılmak zorunda mıyız? Ya da sürüş yapmak amacıyla yarışa katılabilir miyiz?

erro
01 Ekim 2013, 12:44
Yarışa katılmak zorunda mıyız? Ya da sürüş yapmak amacıyla yarışa katılabilir miyiz?

elbette katılmak mecburi değil...ama katılmak herkese serbest (ehliyet şartıyla)...denemek için güzel bi fırsat...ben girecektim ama sıralarda arkada olduğum için çok bekleyemedim açıkçası...

helin126
01 Ekim 2013, 14:10
elbette katılmak mecburi değil...ama katılmak herkese serbest (ehliyet şartıyla)...denemek için güzel bi fırsat...ben girecektim ama sıralarda arkada olduğum için çok bekleyemedim açıkçası... Neyi bekleyemedin erhan ? şimdiden gidip sırayamı girmek gerekiyor? yoksa o gün elimizi kolumuzu sallayarak gitsekolmuyor mu?

polo34
05 Ekim 2013, 01:02
pazar günü istanbuldan ankaraya bu olay için günübirlik gidecekler var mı? ya da cmtesiden öğretmenevinde konaklama falan? boluya kar gelmişmidir :)

erro
05 Ekim 2013, 02:28
Neyi bekleyemedin erhan ? şimdiden gidip sırayamı girmek gerekiyor? yoksa o gün elimizi kolumuzu sallayarak gitsekolmuyor mu?

yok ya benim dakikalarla işim vardı...yoksa öyle çok beklenecek bişey değil...zaten piste 5 er 5 er alıyolar...çabuk gelir yani...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:19 ----------

pazar günü istanbuldan ankaraya bu olay için günübirlik gidecekler var mı? ya da cmtesiden öğretmenevinde konaklama falan? boluya kar gelmişmidir :)

valla dağ yoluna geldi...tünel kısmısı nasıl bilemiyorum...

polo34
05 Ekim 2013, 03:30
Tekirdağ tarafı temiz görünüyor, ne yağmur ne kar, forumda artık gezi planlamaları yapılmıyor, siyasi konular açıldığı için mi acaba? pazar gezsek mi? Yalova tarafı yağmurluymuş, Tekirdağda köfte iyi giderdi...

barissp
08 Ekim 2013, 02:14
Beklentilerimizin de üstünde bir katılımla 3. Gymkhana etkinliğimizi gerçekleştirdik. Bizleri destekleyen herkese teşekkür ederiz. Fotoğraflar ve videolar yakında eklenecektir.