PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Piaggio X8 tavsiye...

koraycus
17 Ağustos 2013, 17:26
arkadaşlar ilk motorumu almayı düşünüyorum. bir arkadaşım ve aynı zamanda komşum 2005 Piaggio X8 ini satıyor. motor 1900 km de çok az kullanılmış kendisi de pek kullanmıyor zaten. km si çok az ama 8 yaşında bir motor. bildiğim tek kusuru kamyonete bindirilirken yan yatmış ve sol tarafında biraz çatlak var. fiyat olarak 6500 lira dedi. benim ilanlarda gördüklerim 3500-6500 lira arasında fiyatları var ama bu km de olanı yok. genelde işe giderken kullanmayı düşünüyorum. yani takım elbise giyebileceğim bir motora ihtiyacım var:) sizin bu motor için görüşünüz nedir ve uygun alternatif ne olabilir. yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ediyorum...

search16
17 Ağustos 2013, 17:29
Fiyat iyi km iyi fakat motorda takım elbise...

koraycus
17 Ağustos 2013, 17:41
diğer bir komşum avukat takımının üzerine tulumunu ekipmanını her gün giyip honda nc700 x le işe gidip geliyor:) ben de öğretmenim bu yıl çok yakın ama 2 otobüsle ulaşabileceğim bir okula tayinim çıktı. 5-6 km mesafede araba da eşime lazım. 2. araba düşünmüyorum. lafın özü motor almak için bahanem çok...:)

Viper3478
17 Ağustos 2013, 18:11
diğer bir komşum avukat takımının üzerine tulumunu ekipmanını her gün giyip honda nc700 x le işe gidip geliyor:) ben de öğretmenim bu yıl çok yakın ama 2 otobüsle ulaşabileceğim bir okula tayinim çıktı. 5-6 km mesafede araba da eşime lazım. 2. araba düşünmüyorum. lafın özü motor almak için bahanem çok...:)

hahha o avukat işi biliyor abi bence :D şimdi internette baktımda seninki harbiden piyasasına göre çok iyi adamlar 2005 model 10 binde 5500 diyor bence kaçırma

koraycus
17 Ağustos 2013, 19:04
tavsiyeleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar ben en iyisi küçük sorunu halletmek üzere bankalarla görüşeyim...:)