Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: kaç kişinin a2 ehliyeti var

Katılımcı sayısı
301. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • var

191 63.46%
  • yok

66 21.93%
  • sürücü kursunda sıra bekliyorum

56 18.60%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.
3. sayfa BirinciBirinci 123

ehliyet

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    typhoon 125 xr
    B + A2'im var ama benim de rastladigim kadariyla motora binenlerin çogunda ehliyet yok :(
    eminadam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Askerden Sonra inş..
    B Çıkarırken Çoğu kişi zaman uzamasıyla çıkarmıyor B aldıktan snra pişman oluyor bazıları ama iş işten geçmiş oluyor

Ben kayıt oldum işime yaramaz ama arabam yok belki motorsikletimiz olur diye çıkardık

Benim A2 Ehliyetim var motorsikletim yok

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Biraz zaman geçmiş konunun üstünden ama fikrimi yazmaktan kendimi alakoyamayacağım. Ehliyet bize karayollarında ilgili motorlu ya da motorsuz araçları kullanma yetkisi veren bir belgedir. Kanunlar önünde bu belgeyi almakla, kapsadığı araçları kullanabilme sorumluluğunu da üstlenmiş oluruz. Koyun bakalım ehliyeti aracınızın üzerine, aracınız hareket ediyormu üstündeki ehliyet sayesinde? Unutmayın ki aracı nasıl kullanacağımızı ehliyet belirlemez. Ne başkasının, ne de kendimizin azraili olmayalım. Ben 1992'de B'yi, 1995'de üniversiteye giderken de ailemin karşı çıkmasına rağmen A2'yi aldım. Savımı yanlış anlamayın lütfen, bana göre de ehliyet almak şartır ama unutmayın ki motoru kullanan insandır.. Kazasız, keyifli sürüşler dilerim..

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)