Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Motosiklet sürmeye kaç yaşınızda başladınız?

Katılımcı sayısı
2425. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 10dan ufak

205 8.45%
  • 10 - 14

643 26.52%
  • 15 - 19

748 30.85%
  • 20 - 24

360 14.85%
  • 25 - 29

208 8.58%
  • 30 - 40

199 8.21%
  • 40 - 50

51 2.10%
  • 50den yaşlı

11 0.45%
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

Motosiklet sürmeye kaç yaşınızda başladınız?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HoNDa ToDaY
    12 honda chapi vardı onu sürüyordum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shadow_1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 CBF 600SA
    tam 15 yaşında

25 25 25 25

Motosikleti
    Yamaha XJ600S - Kawasaki ZX9R
    mobilet ile başladım 16 yaşındayken

neydi o eski fulset farklı 19 luk lar
    [COLOR="DarkRed"][B]Yaşadığın Her An Kendi Hayatındır...[/B][/COLOR]

GS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aranıyor
    16 yaşında vitesli lambretta ile başladım 67 model vaayy anasını..

Motosikleti
    Honda Cbf 250
    hey gidi mobilette hey azmı bindi benim sırtıma yokuşlarda. ilk göz ağrım hiç unutmam hala binecektim ama hırsızlar götürdü. hırsızın ara ara kulaklarını çınlatırım bilmem duyarmı

oğuz-antalya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 satıldı & cbr 125
    9 yaşındaydım babam mobilet wermişti bana sahanın içinde sürmem için ... ben heyecandan gazı kesmıyodum az kalsın saha kalesıne gırıyodum
    Manavgat şimdilik . . .
    oğuz-antalya & ChİpSEt07 ( erdal)

Motosikleti
    Vstrom '07
    39.................................
    [COLOR="Blue"]Gemiler limanlarda güvendedir ama limanlar için yapılmamışlardır...[/COLOR]:cat:

babamın arkamda oturup direksiyonunu bana werdiği zamanlar 7 8 yaşlarındaydımm.11 12 yaşlarında kaldırıma çıkıp kendim gezmeye başladım 16 17 yaşıma kadar.mobiletin yeri ayrı bulsam ucuz bişi koyucam kapımın önüne sırf zewk için.köye gittikçe gezerim hala eski göz ağrımla...

yeğenim 7 yaşında ama 125cc scooter imi kullanıyodu satmadan önce ben.koltuğa oturamıyodu ama dayanıyodu sadece,elleri ermiyodu direksiyona çünkü :D

Motosikleti
    2006 100KH - Yakında Hyosung GT250 Naked
    Ben 14 yaşında başladım motor sürmeye mobiletle başlamıştım 1 sene kadar onunla takıldım ara verdim 1 sene 16 yaşındaykende babam işe gitmek için 100KH aldı ama kullanamadı aldım elinden öğretmek istedim ama öğrenemedi bir türlü ani fren yapıyor en çokta aynı anda gaz veriyor ve ön frene basıyor doğal olarak 2 3 kere ön tarafı vurdu sonuçsa maşada çok az sorun ve çamurlukta yamulma gerçekleşti ve olaydan sonra artık vermemeye başladım şimdi pazarlık yaptık 100lüğü ona vericem banaysa Hyosung 250 Naked alıcak
    [B]MOTOR[/B]
    [B] 96[/B]

Motosikleti
    hONDA CBF-150 (YAKINDA) :)
    motorsikleti ilk kez 12 yaşımda sürdüm =)

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    9 yaşında evden kastino qm 50 yi kaçırmıştım

Interest Free Low Credit Cards Fair Credit Rating

The following Credit Cards are for People with Good and Excellent Credit.
    Compare offers side by side and apply online for the card that is right for you!
    Apply for the credit card of your choice by completing a secure online application!

. . .

More Offers!

best apr credit card deal
    lowest fixed with fee
    credit cards offers low rate.com
    credit cards with fixed rates until 2014
    credit cards 2.99%
    credit card 6.99 fixed
    why is apr higher for cash
    how to get a credit card with 0 apr
    lowest interest rate for cc
    credit cards currently offering interest
    best credit cards opinions fixed rate
    what is a fix apr rate
    best credit cards to have with low interest rates
    3 9 fixed credit card
    low fixed apr card
    9% fixed apr credit card
    what you need to know interest
    no annual fee fixed interest credit cards
    credit cards that calculate interest monthly
    best credit card offers 0

Discover Card Credit Cards:

large amount credit card transfers, lowest visa card rates, 10000 credit now, time for credit card to post a refund, low apr for credit card transfers, best credit card offers 15 months, mastercard credit cards with instant credit approval, how to choose a credit card cash back, balance transfer impact on credit score, prepaid chevron credit builder, lowest rate credit cards 1.9%, home economic benefits credit card, credit card instant online approval for bad credit, secured cash back cards, i need to transfer balance my credit card to another one for 0% interest for 1 year but i need on i will get approved for, low interest credit card offers for those with fair credit, immediate credit approvals, credit card cash back best rewards, 0% credit card free balance transfer, us bank credit card percent back, instant approval for a credit card online, chase bank card free cash rewards platinum visa, credit card balance transfers low apr, aa credit cards 0 apr, process credit cards and high approval, bank credit card best cash back, credit cards 0% interest on balance transfers for the life of the balance, master card credit card no interest 12 months, approved bad credit credit card, top rated cash back credit card, joint credit cards with balance transfers, 0 apr credit card application, legit guaranteed credit card approval, cash back card restaurant, i looking for a gas credit card, what are the top reward credit cards, american express balance transfer credit limit, credit cards 0 financing on purchases, instant approval on unsecured credit cards for ok credit, gas and groceries credit cash back card, low apr credit card promotional offers transfer balances, compare credit cards interest rates, credit card start using card today, utilities cash back cards, credit card that allows balance transfers, rewards credit cards free cash advance, credit cards that are interest fee and collect air miles, credit card secured instant credit, 5% cash back on everything credit card, credit cards low interest no balance transfer fee, first time credit low interest credit cards, receive a no limit credit card today, credit cards with cash rebate, transfer balance on credit cards bad credit, the best low interest rate credit cards, secure credit cards in 24 hours, paying for infertility treatment on a cash back card, credit cards with 0% balance transfers and apr, low fixed rate credit cards offer, advanta bank business card approved, excellent credit credit cards cash back, 0% balance transfer fee best card, dictionary apr credit, business credit cards instant, best cash rebate credit cards, fair credit 0% balance transfer cards, best credit cards zero percent, instant credit cards for people with bad credit, chevron charge card for business, cash back personal credit cards, balance transfer cards for below average credit scores, 0% interest credit card no transaction fee, i need a credit card instantly with a 1500 dollar limit, credit cards for bad credit and cash back, low fixed rate balance transfer cards, credit card 0% apr instant result, 10000 credit card approved instantly, cash back excellent credit best

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Ben motor kullanmaya 22 li yaşlada başladım.
    Saygılarımla...

Motosikleti
    zealsun 100cc
    Valahi Pejo 1o3 Vardı Orta Catıda Sürmeye Başladım 9 Yaşında Ilk Sürdüm

haluka28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    adam gibi sürmeye 37 yaşında başladım ki bence ideal bir yaş. daha öncede denedim ama az daha ölüyordum.
    2008 Regal Raptor 250 2009 Hyosung GV 650 2010 Bianchi 150
    2011 Honda Transalp XL700 2013 Kymco Xciting 250 2015

regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    oskakta dolaşmaya motorla başladığımda mobiletle 16 yaşında idim ama gezmak için motroa binye başladığım yaş ise 35

impish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    10 yaşından küççük :D çok iyi hatırlıyorum ilk peugeot kullanmıştım 50 cc :D

cooper061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsxr 600
    1991 yılında fzr 600 ile başladım.
    İ AM NOT RİDİNG FAST!! JUST FLYİNG LOW

tutankhamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco G-Dink 250i
    15 yaşında 2007 temmuzda 150 cc mondial kullanarak başladım arkadaş saolsun ardından fırsat buldukça başka arkadaşın keeway'ini kullanıyordum ama artık ehliyetim olana kadar kullanmayı düşünmüyorum sonuçta İstanbul trafiğinde(kütük sürücülerin arasında) ehliyetsiz güvenli olmuyo bu iş

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ilk kes ise 11 yaşinda mobilet

allah nasip ederse 14

REKLAM ALANI
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler