Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

10 milyara kadar chopper motor isitoyorum ne öneririsiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    spraetor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence de eger sıfır alacaksan kesinlikle gv-250 hyosong al derim , alanlar gercekten memnun, ama ikinci el temiz bir dragstar ya da virago-535 daha mantıklı geliyor bana
    Some fallen angel had come to me, and fell too heavy on my soul, and stole from me the love that I heard
    Lords of time say never die, and she sad - don't cry for me, because I'll be [COLOR="Red"][B]Riding the wind forever free, High in the wind forever free, I'll ride the wind forever free[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    13000 ytl verilip de hyosung alınmaz be distinto
    ozanhasan, 10000 ytl altı sıfır modelleri var o markaların da, ama o modeller 250lik hep...
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

ccbbdd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    5Yamaha3Virago5
    e hocam verelim sana benim motoru işte,2000 yamaha virago 19800 de 250cc başlangıç için canavar bir motordur tavsiye ederim 5800 e bırakırım sana...Koruma demiri yan çanta ve ön camı da var...Ama 250 üstü bişey alacam diyorsan o zamanda dragstar650 ,535 veya shadow öneririm öncelikli olarak,daha sonra en500 gelir yani en500 düz tip silindir şekliyle benim öncelikli tercihim olmayacaktır.bunun dışında illaki sıfır alacaksan ve 9-10 milyarın var ise yine motor hacmi ne olacak önce onu sormakla beraber 2 model var aklımda dragstar250 yahut shadow veya vn800,işte dedim ya kriterlerin çok önemli yani şu maddelere karar ver öncelikle
    1-sıfırmı olacak yoksa 2. elmi
    2-250cc mi yoksa 500 ve üzerimi
    3-japonmu,yoksa diğerleride olabilirmi bu 3 maddeye kesin cevap verki seçimin kolay olsun yoksa çıkamazsın içinden...
    [B]"Akıllı olanlar sebepler konusunda tartışırlar,ama nihai kararı sonuçta sürekli aptallar verir...!"[/B]

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    13000 ytl verilip de hyosung alınmaz be distinto
    ozanhasan, 10000 ytl altı sıfır modelleri var o markaların da, ama o modeller 250lik hep...
    bence yanılıyosun kalite olarak ne yamahadan nede hondadan aşağı kalmaz performans ta cabası sakın ha sakın çinle kore karıştırılmasın ikiside çekik göz< nasılsa mantığı yanlış hoş 2002 de çin japonya ve koreyi futbolda duman ettik ama olsun
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    fazer 600,sym jride200
    hoca veriim benim makinayı sana emsalsiz..800cc tork canavarı highway hawk eksoz sesi yeri göğü inletir custom full ön cam falanda var...tek kuruş masrafsız..
    http://sahibinden.com/pls/sahibinden...t?AdId=2365548
    istanbul kadıköy
    gurkanyaran@hotmail.com

divingcenter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F
    Dragstar bu konuda en idael motor alım satımı, aksesuarları ve ruhsatı üzerine aldığını düşünecek olursan uygun fiatlı bir dragstar neden olmasın
    Kaskım Takılı, Farım Açık

Motosikleti
    YAMAHA BWS YAMAHA CYGNUS RS125
    bende haddim olmayarak dragstar xvs650a diyorum

romeo1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya as 150 t
    dostum eger o paranın biraz üzerine çıkarsan ki bence çık drag star alıp sadece keyfine bak derim

PAREN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha DragStar XVS 650A
    DRAG STAR XVS 650 A bu alete bu alemin mercedesi derler o kadar bunu bilrim bunu sölerim

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    Arkadaş çoktaaan motorunu almıştır kanaatimce
    Satılık Asya125t-Spidi mont

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler