Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Atv Alıcam ama hala karasızım...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    90 model Vespa Bajaj Chetaki
    Merhaba arkadaşlar Aranıza yeni katıldım. Ben bir Atv hayranıyım özellikle kanuni 250 ler favarim ve haha önceleri offroadayken kanuni 150 kulanıyordum sahil ve dağ türüyüzlerinde ve hazır parkurlarda artık şehir içi trafiğindede kulanılmaya başlanmasından dolayı ve kredi imkanlarının artmasından ötürü birtane kanuni 250 almak isityorum. ama hala karasızım piyasa birçok model var ama honda ile kanuni arasında gidip gelmekteyim sizinde fikirleriniz almak isityorum ve diğer atv kulanıcı arkadaşlarla tanışmak ve onlrın fikirlerini almak isitiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Selam aramıza hoş geldin diyorum öncelikle. Satılık bölümünde ikinci el cok temiz ve uygun fiyata bir ATV satılmakta oraya bakabilisin.

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=8166
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

Mel-a-ku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vayyy mukemmel ilan. bence almaya değer. motor almamış olsaydım kesın alırdım bunu

rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Dostum hoşgeldin...Eğer ATVlere hastaysan al bi POLARİS
    0 Rh (+)
    06 - 09

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kanuni bu iş için uygun seçim olacak eğer sebebini sorarsan arazide kullandığın bir araçta yedek parçada sıkıntı olmaması lazım bu konuda kanuni diğer rakiplerinin hep bir adım önünde bu arada aşağıda ki link te sıfırı 8000 ytl oplan 250 cc atv arkadaşın sağlık nedenlerinden dolayı 3800 ytl gibi yarı fiyatına ayrıyetten üstünde vinç de takılı ilana bak bi değerlendir derim ....
    link aşağıda
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=7302
    bu arada başlık yanlış yerde almak isteyenlere taşıyorum
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler