Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Alarmlı Disk kilidi

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba motorum için alarmlı disk kilidi almayı planlıyorum .Almadan önce sizlere danışmak istedım. Aranızda kullanan varmı acaba.merak ettiğim diyer bir konuda nasıl çalıştığı. Beni bu konuda bilgilendirebilirseniz sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Alarmlı disk kilidi var diye biliorum.(ama net bişey söyleyemem.) Yanlız şunu söyleyebilirim ki motosiklete alarm takılıyor.Fakat motosiklete kısmi darbelerde çalışan bir alarm.mesela bir kedi üstüne zıplayınca da çalışıyor.Uzaktan kumandası var.Ve sanırım uzaktan marş da yapılabiliyor bunun gibi, alarmlarda.yardımcı olabildiysem ne mutlu ama az bekle cvb lar yağar az sonra

Motosikleti
    HYOSUNG GT250R
    xena diye bi alarmlı disk kilidi var
    ben de alıp almama konusunda kararsızım
    kimi pili bitiyor diyor
    kimi çok güzel ben kullanıyorum diyor
    bu arada koysepete.com da uygun fiyatlı bi tane var, ithalatçısı da levent te imiş

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    bende alarmlı disk kilidi var ve çok memnunum gidonu salladığın zaman hazır vaziyete geçiyor villa leventin mağazası satıyor yedek pille beraber 1yıl
    pil ömrü var

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    evet bende de var 6 7 aY Sora pilini degistirmen gerek ama onun dısında süper..elektronık aksamı elletmeden alarm sahıbı oluosun..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    sizce normal alarm+disk kilit takmak mi mantikli olur yoksa alarmlı disk kilit mi? bu koysepete.com daki model aklima yatti. bu aleti alsam, üzerine ekstra bi tane daha disk kilit taksam(misal takilabiliyosa arka diske) bi de güzel masterlock kilit alip sabit bi yerlere baglasam motoru yeterince güvende olur mu acep?

yoksa normal alarm daha tercih edilebilir mi olacaktir?

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    normal alarm benım motoru garantıden cıkardıgı ıcın bundan aldım..ama mototaldan ogrendıgım kadarıyla yakında alarm ıcın bı cozum buluncakmıs..bende bı masterlock kılıt 2 tanede dısk(bırı alarmlı)kılıdı var..ama hala ıcım rahat degıl..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Ben kullanıyorum ve çok memnunum. Kesinlikle normal alarmdan daha iyi ve pratik. Işıklı uyarı dışında normal alarmdan bir eksiği yok, aynı şekilde darbeye duyarlı. Montaj derdi yok, motorun orasını burasını söküp kablolara girişmek gerekmiyor, başka motora takılabiliyor, vs. Onun dışında normal alarm kullanan birçok kişi alarmın aküyü bitirmesinden şikayetçi.

memin1857 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer
    Arkadaşlar 35YTL'ye bir adet motosiklet alarmı alıyorsunuz SADECE aküye + ve - bağlantısı yapıyorsunuz böylece motosikletiniz garanti dışı kalmıyor. Diğer kabloları bağlamaya gerek yok. (Diğer kablolar bağlanmayınca alarm sinyalleri yakmıyor, devreden çıkarırken iki kere basmak yada bir kere basıp sonra motosikleti sarsmak gerekiyor, kontağı kapatınca otomatik devreye girmiyor ama bunların hiçbir önemi yok) Kutudan iki adet uzaktan kumanda çıkıyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler