Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym GTS 250 Arıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    TVS Apache 150
    Öncelikle Merhaba;

Konu başlığında da belirttiğim gibi ilk sahibi olduğum 2009 model tvs apache marka motorumu satıp yerine sym gts250 almak istiyorum bu değişikliğe neden olan tek sebep şuanki işim,beykozda oturuyorum ve taksimde hukuk bürosunda çalışıyorum trafik olduğundan dolayı motorla gidip gelmek en cazip olanı fakat yağmur yağdığında komple sucuk oluyorum bu şekildede ofise girmek hoş olmuyor ve elbise değişmeside çok büyük sorun oluyor Scooterin bu sorunlara büyük bir çözüm getireceğine inandığımdan tercihimi bu yönde kullandım araba almak en mantıklısı ama işe gidiş ve dönüş saatinde millet trafikte beklemekten sıkılmış arabalardan inmiş vaziyette oluyorlar Sahibinden'de uzun süre araştırdım ama fiyatlar çok uçuk geldi işin özü kendi motorumu verip üstünü tamamlayarak motor almayı düşünüyorum bu şekilde takasa girmeyi düşünen arkadaşlar varsa konuşup anlaşabiliriz

Benim İlan Numaram:23738178

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

hocam ben gts 250 kullanıcısıyım, herşeyi on numara ama yedek parça işi seni üzer haberin olsun. yedek parça tek kelimeyle kazık

evet kazık ama hondanın cbf 250 sinin parça fiyatlarının yanında .çok ucuz mesala km saati 1100 tl sym nin 500 gibi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler