Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

tam karar vermisken..

Motovento
    REKLAM ALANI
    havatemiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 LC4
    Bugun ehliyet sınavına girecegim.Motor tecrubem yok ve hic motora binmedim .Yaklasik dort aydir Cross veya Enduro motor arastiriyorum.Sonunda bu sitede yazilanlarin da etkisiyle 125 cc veya 200 cc motor almam gerektigine karar verdim ve hatta bir de honda XL 200 motor begendim..Ancak cevremdeki motordan anlayanlar ve bana egitim veren egitmen 125 veya 200 cc motor alırsam son sahibi olacagimi bu motorun kisa sure sonra tatmin etmeyecegini bu kez satamayacagimi 2.el motorun cok zor satildigini tekrar yeni bir motor almak durumunda kalacagimi soyledi. Dort aydir motor arayinca her yerden haber geliyor.Tam bu sırada bir KTM cikti 640 cc biraz daha eklemem gerekecek ama alabilecek gibiyim. Arada kaldım. Ne dersiniz :sad:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ktm segmentinde hiç bir markanın yarışamadığı bir motordur şahsen ben 450 cc olanını 2 yıl kullandım ama ktm parçaları hen zor bulur hemde pahalıdır motorun durumu ne kaç model kaç km bunu bize anlatırsan çok daha iyi olacak.
    ayrıca sayfayı almak isteyenler bölümüne taşıyorum .
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

havatemiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 LC4
    Motoru bizim arkadaslar Izmir'de bulmuslar,kacirma mutlaka al diyorlar, KTM LC4 640 Enduro 2004 model 1100 Km kullanılmıs,yarısa girmemis , boyu kısa geldigi icin satiyormus ve cok temiz oldugu soyleniyor,fiyatı 11 bin YTL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler