Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

HONDA CBR 125 RACING 4500 YTL ALMAK İSTEYENLER BİRLEŞİN!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kavram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Siyah YBR125 Arkada Fosforlu Yeşil Kilit :)
    Herkese Merhaba,
    Bu mesajın amacı çok basit. Ben bu motoru almaya karar verdim. Benim gibi düşünen arkadaşlar varsa birleşip gerekirse fabrikasıyla pazarlık yapar, fiyatı aşağıya çekebiliriz. (Bu motordan almak isteyen çok kişi olduğunu biliyorum)

Deneyimli kullanıcılardan ricam, yeni motor almak isteyen arkadaşları buraya yönlendirmesi. Teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cuan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba bende o motor dan almak istiorum
    motorla ilgili hiç tecrübem olmadığı için böle bişeyden başlamaq uygun olur die düşündüm ama dorumu düşündüm bilmiorum?? yardım edin bu konuda
    doru bi karar wermek isterim
    bu arada trafik hakkında baya tecrübem war ama motorda onun pek bi yararı olmaz sanırım
    ...
    bu arada bi arkım war aynı motor 8300 km de (cbr 125) 3.800 ytl fiyat biçiyo
    bu durumda 8300 km 2.el motora 3.800 mü wermek iyidir yoqsa 0 km ye 4.500 mü(yeni başlayanlara 2. el alınır mantalitesinden yolamı çıkmak lazım)

bu arada kavram arkadaşım benle beraber 2 kişi olduk pek bi indirim yapacaklarını sanmam---???
    ama yinede bi denesek iyi olur

arkadaşlar fikir hoşuma giti ama bana biraz faydasız olurmuş gibime geliyo

Motosikleti
    Ben de çok araştırdım ve bu motoru almaya karar verdim. Motor hakkında yapılan yorumlar aşağı yukarı yüzde seksen oranında olumlu. Arkadaşlar, düşünün bir honda bayii'ne gidiyoruz ve on tane almak istediğimizi söylüyoruz. (Şimdiden iki olduk bile) Bize 4500 YTL fiyat vermez herhalde. Başka yerlerden de araştıralım kooperatif yapalım

Motosikleti
    Merhaba cuan, motorla ilişkim seninle aynı derecede. Ben de uzun zamandır hevesliyim, ancak şimdi cesaret edebildim böyle bir şeye. Yaşım 25. 1998'den beri B sınıfı ehliyetim var, dün A2 için kursa yazıldım. 180 milyon istediler, toplam 370'e çıkacakmış. (10 aralıkta sınav varmış) senin ehliyet var mı?

yok işte bende hafta sonu gidip kaydımı yaptırcam
    ya 2 kişi biraz zor ama bilmiorum ben peşin wermeyi düşünüorum
    ayrıca sadece motor almıcazki bunun yanında bellik filan bi sürü daha masraf war
    belki o yada ne bileyim pek bilmiorum bu işleri
    belki o tür şeylerde indirim yapma olasılığı var belki
    bu hafta sonu kızıltoprak civarında bi araştırma yapmayı planlıyorum
    bakalım ne çıkcaq....

Motosikleti
    Ben de peşin vermeyi düşünüyorum, ama bir haftaya ihtiyacım var. Şirinevlerdeki bayiye sordum, ellerinde üç tane olduğunu söylediler. Yeniköyde de bir repsol var. Sen hangi renk istiyorsun? İstersen pazarlık yapmayı bir dene iki tane alırsak diye. en azından aksesuar falan koparalım Benim kafamdaki en önemli sorun bu kış zamanlarında nasıl bineceğim ve nerede saklayacağım. Bir de mağazadan nasıl getireceğim. Ama bir an önce almazsam hiç alamayacağım. Plaka, ruhsat işlemlerine de temiz yüz kağıt gidiyormuş, doğru mu? Ehliyet de 370 civarı, yandım

Kobayashi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    toplanmanız biraz zor gibi geliyor ama mantığınız doğru ve işe yarar.bayi bir motordan 300 milyon kazanıyorsa 4 motor satıp 150 milyon kar edip 450 kazanmayı ve satış sayısınıda distribütöre yüksek göstermeyi isteyecektir.

ewet hepinizn dediği doğru ya renk olaraq bu şekilli olan repsol yapıştırmalı olanı isterim tabiki bu arada aklıma takılan diğer soru ise repsol yazılı alınca bi çeşit reklam olmuyomu ya ordanda biraz para kopasaq
    bu arada beyler birazdaha sabredin birazdaha araştırma yapalım

bu arada o ehliyet filan gerçekten çok pahalı gözünü sevdiğimin TÜRKİYE' M
    herşeye vergiydi filandı nese o uzun bi konu hiç girmiyim ona ben...
    benimde biraz zamana ihtiyacım war tabiki
    4 kişi olduk sanırım??? ne kadar çok kişi gelirse o kadar indirim olur birz reklam yapmamız lazım yauu

http://ikiteker.org/modules.php?name...r=asc&start=15
    bu sitede güzel resimleri war ...

realmehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cuan cbr 125 en fazla kaç görüoo

140 gören olmuş ama söylediğine göre sürekli o hızda gitmek mümkün değil dio
    120 ile gidilebiliomuşş...

deskator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    120 ideal hızı zati fazlasını surekli zorlamak aleti haşat edebilir ( çıkmaz demiyorum tabiki 140 felanda yapabilir. )

ersinm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Peki sizce 125cc bu motor (racing) için yetersiz değil mi?Bu görüntüde bir motor alıpta bir 150 cc scooter tarafından sollanmak pek hoş olmaz sanırım!!!

beyler size bi soru
    cbr 125 le
    aprilia rs 125 i kıyaslarmısnz
    ???

Motosikleti
    AS 125T
    bende almak istiyorum, hatta almaya niyetliyim cidden 3 kişi olduk sayılır mı?

ersinm yeni başlayanlar için bence çok uygun
    daha hiç tecrübesi olmayan birine hayabusa wersek
    onu geçtim cbr 600 bile çok gs 500 de çok
    ben bu konuda(tecrübe anlamında) hiç bişie bilmediğim için 600 lük motor almak hiçte aklııca olmazbence (ne yazdım beah :D)
    bu arada zaten 125 lik motorla öyle bi yarışa girmek değil trafikte yarışa girmek
    son derece tehlikeli ve aptalca walla hergün görüorum ben
    komaya giren ölen ...
    racing alanların almasındaki sebebin o tip motorrun hoşumuza gitmesi (sanırım :D:D:D benim hoşuma gidio )
    çok konuştum ya ...

nutsie hoşgeldin aramıza :D:D:D
    olsun ya yani 3 tane motoru aynı anda satmak istemeyen hangi bayi warki??
    motor fiyatında indirim almazakta aksesuarlarlarda kesin bi indirim alırız
    inşallah...

Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    Baslangıc motoru olayı ilginç mantığı biraz ilginç geliyor bana. Ne bakımdan? Açıklayayım.

125 cc ince bir racing aldıktan 5-6 ay sonra ya da bilemedin kışı da geçelim yaklaşık 1 sene sonra diyelim motoru degistirecekseniz. Bu durumda bu motoru sattabileceğiniz fiyatı da göz önünde bulundurmanız arada kaybolacak meblağıda hesaba katmanızı saglayacaktır sanırım. O zaman 490 YTL fazla vererek alacagınız 500 cc motoru almak veya 125 cc granaj giydirilmiş bir YBR'ye eşdeğer bir motor arasında tercih yapmak tuhaf.

Zevk olayı farklıdır tabi. Bunlar benim dusuncem. Ama motor almadan arastirmanızı tavsiye ederim. Belki bircogunuz ayırdıgım bütçeyle başka seçeneklere de sahipmişim diyeceksiniz. Belki Bazıları hayır gercekten ben tarzımı ve kararımı verdim baska motorlar beni ilgilendirmiyor 125 lik Ceylan gibi motorumla mutlu olacağım diyeceksiniz. Belki benim gibi butcem bu 100 milyon fazlası bile beni zorlar benim ayağım bu yorganım da bu dersiniz. Ben düşüncelerimi paylaşmak istedim.

Bildigim aklımda olan motosiklet firmalarının adresleri:

www.honda.com.tr Honda
    www.beldeyama.com.tr Yamaha
    www.Kawasaki-turkiye.com.tr Kawasaki
    www.icmmotosiklet.com.tr Jinlun
    www.kanuni.com.tr kanuni
    www.asyamotor.com.tr/ Asya motor Haojin
    www.ugur.com.tr Mondial
    Ducati ve KTM in sayfası aklıma gelmedi.

Görsmek üzere
    Sadobey

Motosikleti
    Tekar merhaba arkadaşlar,
    Ben de sabırsızlanıyorum almak için, ancak bizimkiler İstanbul'a gelmeden oldu bittiye getirmem lazım Biraz daha çoğalırsak bir değerlendirme toplantısı yapabiliriz. Bu arada aksesuarları sordum bugün beşiktaşta. En az 500 civarı ayırmak gerekiyor. Bir de garaj parası... (Malum kış geliyor)

Motosikleti
    500 cc lik bir motor ile 125 cc lik bir motorun (bunun) yakıt tüketimi arasındaki fark ciddi boyutta mıdır? 20 YTL benzinle her ikisinde kaç km gidebilirim? yardımcı olabilecek var mı? Ben bu motoru, görünüşü iyi olduğundan(modifiye edilebiliyor), gücünün abartı olmamasından (öğrenme aşamasında gaza gelip hayatımı tehlikeye atmak istemiyorum, ayrıca gücünün limitlerine kadar kullanıp daha büyük motora geçme isteği duyduğumda tadını daha çok almak istiyorum.), bir de yakıt tüketimin az olmasından dolayı tercih ediyorum. İki sene bunun borcunu ödeyeceğim, o zamana kadar sıkılmam diye düşünüyorum.

beyler sordum toplu alımda indirim olurmu diye ( honda kızıltopraq )
    öyle bişe söz konusu olmaz dediler
    ama yeterince stok war elimde dedi
    plakasını filan herşeyi hazır ancaq;
    4720 ye filan gelio toplamda... (anahtar teslim başka bişe yapmanıza gerek kalmıo dio)
    yıl başından sonra alsak dedim acaba yeni modeli(makyjlanmışı geliomu arabada olduğu gbi??)
    indirim olmaması kötü oldu yaw ne diosunuz bu konuda ne yapmak lazım...
    haa bide ehliyet olayı war dediğim gibi
    hangi kursu önerirsiniz fazla pahalı olmasın malum öğrenciyiz!!!
    bide adam gbi öretsin yani şakası yok bu işin

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler