Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Bilgi işlem Personeli Arıyorum ...

Motovento
    REKLAM ALANI
    KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Alıntı CERRAHI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burası kariyer.net degil arkadasım. Etik olmayan yanı nedir ?
    etik olmayan yanı bu mesajların ciddiyetten çok uzak olduğu..
    neden kurumsal adres ve kimliğini saklıyorsun..
    yazıver bir zahmet adres telefon firma adı ..
    geçerken elden verecekler var belkide istediğin cv yibelkide telefonda başka ayrıntıları soracaklar..yokmu böyle bir hakları..
    bak soruyo arkadaşlar..zahmet olacak ama..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    etik olmayan yanı bu mesajların ciddiyetten çok uzak olduğu..
    neden kurumsal adres ve kimliğini saklıyorsun..
    yazıver bir zahmet adres telefon firma adı ..
    geçerken elden verecekler var belkide istediğin cv yibelkide telefonda başka ayrıntıları soracaklar..yokmu böyle bir hakları..
    bak soruyo arkadaşlar..zahmet olacak ama..
    Saklamak veya saklamamak benim ve calıstıgım firmanın istegi dogrultusunda alacagı bir karar.
    Bunu uygun gormuyorum ve o nedenle yazmıyorum.
    Cv ler benim mailime ulastıktan sonra gereken calısmalar ve gorusmeler gercekleşecektir.

Elime almak pek huyum degildir. Bana gelenleri forward edeyim eline cok gozun kaldıysa
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Motosikleti
    bak bir başka mesajında nasıl sana destek olduysam yalova festival meselesinde hatırlarsan..
    buradada bu şekilde olan hatalı mesajını eleştiririm..
    istediğin mailler tabiki sana ulaşsın..ama idarecisiniz madem istanbul.com hiç olurmu..;? işte bu etik değil.. kurumsal mailiniz nerde..firma adı neden saklanır..ne var utanacak ..ayıp değilki..

ne kadar güzel camiadan biri faydalansın işte..
    merak etme gözüm falan kalmaz ..benim işlerimde gelirimde çok çok iyi..
    o konuda şüphen olmasın sakın..

asıl çalıştığın firma bu işi şahsileştirdiğin için doğru bulmayacak..kendi kurumsal bilgilerinizi ünvanınızı adresinizi firma adınızı prensip olmadığı gerekçesi ile saklıyorsunuz ama insanlardan geçmişi hakkında cv istiyorsunuz ..işte buda etik değil.. yöneticisi olduğunuz departmanda sizin bir üstünüz olan yetkiliye
    aynen yazdıklarımı gösterin....bu şekilde cv toplanmayacağını. bu işler için ilgili birimi size söyleyecektir.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    CERRAHI başvuran çıkmazsa ben geleceğim ama overqualified olurum o iş için

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Bildiginiz database ve yazılım dilleri nelerdir ?
    SQL, Borland DB, Access Yazılım olarakta Delphi 7, C#.Net, VB 6.0
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CERRAHI başvuran çıkmazsa ben geleceğim ama overqualified olurum o iş için
    Ondan sonra benim ustume gel dimi
    General Manager olarak
    Benden gecsen genel mudur almaz seni o zaman soyleyeyim

bak bir başka mesajında nasıl sana destek olduysam yalova festival meselesinde hatırlarsan..
    istediğin mailler tabiki sana ulaşsın..ama idarecisiniz madem istanbul.com hiç olurmu..;? işte bu etik değil.. kurumsal mailiniz nerde..firma adı neden saklanır..ne var utanacak ..ayıp değilki..

asıl çalıştığın firma bu işi şahsileştirdiğin için doğru bulmayacak..kendi kurumsal bilgilerinizi ünvanınızı adresinizi firma adınızı prensip olmadığı gerekçesi ile saklıyorsunuz ama insanlardan geçmişi hakkında cv istiyorsunuz ..işte buda etik değil.. yöneticisi olduğunuz departmanda sizin bir üstünüz olan yetkiliye
    aynen yazdıklarımı gösterin....bu şekilde cv toplanmayacağını. bu işler için ilgili birimi size söyleyecektir.
    Kaldera,

Evet belki haklı olabilirsin soyledigin sey konusunda ama iş dunyasından bahsediyoruz.
    Elma ile armutu kıyaslama hiçbir zaman
    Gozun kalması konusunda gulucuklerle soyledigin icin bende espri mahiyetinde söyledim yanlıs anladın sanırım Allah daha cok versin.

Bu sekilde cv toplanmayacagını bende biliyorum. Kariyerden sorgulamadan once buradan aramızdan birisi eger uygun gorursek birbirimizi bu iş icin faydalansın istedim ve o yuzden buradan sorma ihtiyacı duydum oncelikle.
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

mCk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırdır cerahım bı sorun yok demı kuzum:D

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4

Birleşik İslam Bilişim de çalışıyor arkadaşımız
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Ondan sonra benim ustume gel dimi
    General Manager olarak
    Benden gecsen genel mudur almaz seni o zaman soyleyeyim
    Senin müdür istifa ederse haber yollasın

Motosikleti
    Kaldera,

Evet belki haklı olabilirsin soyledigin sey konusunda ama iş dunyasından bahsediyoruz.
    Bu sekilde cv toplanmayacagını bende biliyorum. Kariyerden sorgulamadan once buradan aramızdan birisi eger uygun gorursek birbirimizi bu iş icin faydalansın istedim ve o yuzden buradan sorma ihtiyacı duydum oncelikle.
    aradığınız pozisyonda birinin moto camiasından olmasına buradaki herkez sevinir.
    umarım tercihinizde bu yönde olur.

ama sanal ortamda ciddi sayılan emareler olmayınca başkaları tarafından art niyet aranmaması için kurumsallık çok önemlidir.yanlış anlaşıldığınızı düşünüyorsunuz ama , kurumsallık da bunun için var zaten.

art niyet konusunun içinde neler aranabileceği ise
    psikolojik rahatsızlıktan tutunda (baskın karakter olma sendromu,önemli şahsiyet olma zannı,ilgi çekmek gündemde kalmak amacı ile hayali senaryolar,,vs vs vs.)
    çıkar amaçlı şahsi bilgiler toplanması ise(dolandırıcılığa yönelik olabilir.)

işte yukarda yazdığım tüm bu varsayımlar sadece varsayım..neden varsayım çünkü sizi tanımayan kişi
    sayısı daha çok..
    belirtmiş olsaydınız kurumsallığınızı bunların hepsinin önüne geçerdi.
    keşke şöyle yapıp kariyer.netteki ilanınızın URL sini buraya koysaydınız ..

Bak bu dusuncelerinde haklısın.
    Belki o varsayımları aklından geciren insanlar olabilir ki tanımadıkları icin beni haklıda olabilirler.
    Ama aslıma bakarsan ve tanırsan inan bana aklından en son gececek seyler bu varsayımlar olurdu
    Benim burada yazmamın tek ama tek amacı sadece bu insanın buradan bir arkadasımız olmasını gonlumden gecirmekti.

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    ya cerrahi sen bırak şimdi bunları beni işe alıyon mu onu de hele
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya cerrahi sen bırak şimdi bunları beni işe alıyon mu onu de hele
    tamam tamam aldım gitti hadi pazartesi baslıyorsun
    Hayırlı olsun

Motosikleti
    Belki o varsayımları aklından geciren insanlar olabilir ki tanımadıkları icin beni haklıda olabilirler.
    Ama aslıma bakarsan ve tanırsan inan bana aklından en son gececek seyler bu varsayımlar olurdu
    Benim burada yazmamın tek ama tek amacı sadece bu insanın buradan bir arkadasımız olmasını gonlumden gecirmekti.
    işim tüm sistemlerde açık aramak,,veri güvenliği kurallarını koymak ve uygulanmasını sağlamak,gözetmektir...sistem yönetimi yani..
    her şey aşırı ciddidir benim için..hiç bir şeyi gözardı edemezsiniz..

Yoo ben seni 15 yıldır tanıyorum hiçte öyle değil

Kaldera sonuna kadar haklı.. Haklı olmasının yanında tahminleri bile son derece doğru

Reklam kokan hareketler bunlar
    Ne o "Yöneticisi Olduğum Departman" lafları falan
    Yönetici dediğin kurumsal kimliği böylemi temsil eder..
    Ben şirketin CEO suyum hiç bahsediyormuyum bundan
    [B]Dün Dünle Gitti Cancağazım, Artık Yeni Şeyler Söylemek Lazım... [/B]

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    tamam tamam aldım gitti hadi pazartesi baslıyorsun
    Hayırlı olsun
    şartları bi konuşsamıydık eee tabi senide anlıyorum bulmuşsun benim gibi çalışanı kaçırmak istemiyosun
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

işim tüm sistemlerde açık aramak,,veri güvenliği kurallarını koymak ve uygulanmasını sağlamak,gözetmektir...sistem yönetimi yani..
    her şey aşırı ciddidir benim için..hiç bir şeyi gözardı edemezsiniz..
    Bilirim bende bunu kendi sistemlerim icin sıklıkla yaparım ama hayata yansıtmamak lazım bunu
    Bırak o şirkette kalsın

Sonra paranoya falan baslar Allah korusun

Alıntı Ümit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yoo ben seni 15 yıldır tanıyorum hiçte öyle değil

Kaldera sonuna kadar haklı.. Haklı olmasının yanında tahminleri bile son derece doğru

Reklam kokan hareketler bunlar
    Ne o "Yöneticisi Olduğum Departman" lafları falan
    Yönetici dediğin kurumsal kimliği böylemi temsil eder..
    Ben şirketin CEO suyum hiç bahsediyormuyum bundan
    Allah adamı taş yapar sonra 15 sene kapıma diker seni haberin olsun.
    Terbiyesiz adam ne gordun 15 senedir o olumsuzluklara benzer.
    Sen benim kadar terbiyeli, durust, duzgun, edepli bir adam hayatında gordunmu hiç söylermisin ?
    Reklama ihtiyacım yok tanıyan dostlarımda var beni sagolsunlar hiçde öyle dusunmezler.
    Bizzat belirtiyorum ki o konuyu belki benimle basvurupta benimle calısacagını anlayınca vazgecer anlamında yazdım

Motosikleti
    hyosung gv 249
    yahu birisi çıkıyor, içimizde işe ihtiyacı olan biri varsa, böyle bir iş var, buyrun gelin görüşelim diyor... aman yarabbim, nerelere döndü iş! yok etik değilmiş, yok neden istanbul.net falan. ya kardeşim taktir edeceğinize yeriyorsunuz, olmadık şeyler yazıyorsunuz. birbirimize kenetlenelim artık, kavgalarla, sataşmalarla nereye varacaksınız???
    iki tekerde yol almak bir ağaç gibi tek ve hür, ve mt'de olmak bir ormaaaaan gibi kardeşçesine...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    maaş olgun ve dolgunmu. all inkulisifmi yani yeme içme varmı ..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    cerrahi abi sen büyük adamsın vesselam bana da bi iş bulamaz mısın ? işkur a döndü burası biliyom
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)