Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

chopper ariyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    KASIRGA35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORAN BALANCER CBS 150
    ılgınız ıcn Tesekkurler Ama Sıze Kısaca Soyle Bırseyler Anlatmak ısterım Umarım Abartma Saymazsınız.öncelikle Bende Ilk Zamanlar Kanunı Aldmadan Once Sevmıyor Hatta Cok Dandıktır Dıyordum Fakat Bırkac Kullanana Sordum Olumlu Yanıt Aldım Ha Tabıkı Olumsuzlarda Oldu Ama Sonucta Bır Yerlı Malıkı Cogu Herkes Cın Bılıyor Ama Degıl Gecenlerde Bu Formda Bır Arkadasımız Hangı Motor Hangı Ulkeye Aıt Dıye Okuyanınız Olmustur Kanunı Mz Turkıye Mz ıse Almandır Normalde Kı Suanda Kanunı Hoysung ıle Bırlestı Ve S&t Kanunı Oluyor.ben Makınamı ızmır Kanunı Yetkılı Bayınden Kendım ıcın Ozel Getırttım Neden Dersenız Hep Kırmızısı Vardı Ben Ozellıkle Bal Kopüğü Olsun Istedım.gelmesını Bekledım.neyse 2006 Temmuz 27de Faturası Dosyası Bende Halen Duruyor Geldı Ve Bır Kere Servıse Gıttım Bırdahada Goturmedım Sebebı Su Bedavaya Para Alıyorlar Bır Yag Degısımı ıcın 35 Ytl Verdım.kerız Yerıne Kondumu Hıssettım.yagın Kg Nekı.neyse Zamanı Geldıgınde Kendı Kendıme Yagını Degıstırdım .bu Tarıhe Kadar Benı Bırkere Yolda Bırakmadı Sadece Bugune Kadarkı Tek Arızası Atesleme (cdı)beyını ıdı Oda Benım Hatam ıcıne Su Kacırmısım Neyse 2007 Agustos Ayında Eşimle Birlikte Izmirden-uşak-muğla-bodrum-dalaman-fethiye-antalya-denizli-konya-istanbul Gezısıne Cıktık ınanın Yolda Tek Yaptıgım Sey Benzın Almaktı.sadece Opet Benzını Kullanıyorum.yolda Benı Hıc Uzmedı.90km Hızla Sabıt Arada 140km Gorerek Yolda Gıttık.yanı Anlıyacanız Kanunı Aslında Gercekten Saglam Bır Motor.gelelım Herkesın Sıkayetı Olan Vıbrasyon Eh Oda Okadar Kusur Kadı Kızındada Bulunur Dıyelım 90km De Sorun Yok 90km Gecınce Baslıyor.aslında Onuda Hallede Bılınır Motor Kulaklarını Sase Baglantılarına Kaucuk Takoz Kona Bılır.benım Sorunum Yok Yakıtı Super O Govdeye Yapıya Agırlıga Karsılık Super Yanıı.depoyu Doldur 90km ıle Sabıt 685km Yol Gıdıyor Ilginize Tesekkurler.ben Bal Kızımı Sevıyorum Durumum Olsa Hıc Satmam Ama Araba Almam Sart Oldu Daha Oncede Yazmıstım 27-06-2008 De Bır Kızım Oldu Darısı Olmayanların Basına Tabı Onun ıcın Araba Almam Gerekıyor Tek Satmam Sebebım Oo.iyi Gunler
    HER DUYGUYU SADECE BU MAKİNALARDA YAŞAYA BİLİRSİN BAŞKASI ZEVK VERMEZ.NE FERRARİSİ,NE PORCHE,NEDE LAMBORGİNİ SADECE 2 TEKER 1 NUMARA...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    tiger800
    arkadaslarr özür diliyerek ve birazda sevinerek soyluyorumm

sizi bosuna ugrastirmisim çuki peder emekli olacakmış bana bi 6000ytl civari
    duser dedi
    e haliyle bekleyim iyi bisey alacaz
    1-2 ay beklemek zorunda kaldim
    ama genede yardimlariza tesekkur ederimm

Motosikleti
    kymco super 8
    Alıntı engineng adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yalnız_kurt arkadasim emsallerine göre yaklasik 1000ytl daha ucuz neden acaba?
    bi fikrin var mi ?
    biseyi yoksa bana uygun yani
    bide bu model de su soğutma dimi ?
    o motora ben kefilim cok temiz motordur sacma sapan kullanılmamıstır hiç bir eksigi yok hatta fazlası var caddebostanda hangi motorcuya sorsan kefil olur

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)