Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

satılık zealsun 200 gs aranıyor

Motovento
    REKLAM ALANI

satılık zealsun 200 gs adana aksaray veya konyadan aranıyor 7000 km yi geçmiş olmaması geçmiş olsada motorunun bakımlı olması çiziğinin olmaması ve garantisinin devam ediyor olması tercihimdir.İlgilenenler emineramazan-glms@hotmail.com adresine mesaj atabilir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda nt700deauville
    selamlar motorumu maddi durumdan dolayı satıyorum istediğiniz gibi 2700km de şuan tertemiz rodaj uzun yolda yapıldı trafiğe çıkış tarihi geçen ayın 29u burdurdayım satarken ağlayacağım bir motor yaşadığım yerde satmak istemiyorum burdur küçük bir yer olduğu için sattığım zaman heryerde karşıma çıkmasını istemiyorum bir ay vitrinden izleyip aldım fakat doyamadan satmak zorundayım msn adresim ajan0000@hotmail.com 05554503563 fotoları msnden yollayabilirim 2kez burdur antalya 3kez ısparta yaptı bunun haricinde kullanılmadı 97oktan koydum her zaman hiç bir bakımını eksik etmedim istenilen ustayada baktırılabilir 3450ytl diyorum ilgilenirseniz

ben çok ciddi alıcıyım fakat yakın bir yerde arıyorum motorunun fiyatı çok yüksek kusura bakma ama sıfırı garantili 3600 polen motorda ben yinede 2.el düşünüyorum bu hafta konyaya gidip motor gördüm ama motor çalışmıyordu bile o yüzden yanlış anlama ama görmeden motorun için hiçbir şey diyemem sana iyi satışlar 2. el alırsamda 1800 ile 2500 ytl arası düşünürüm

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)