Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Lütfen yardım Agility 125 beat ve suzuki an125hk

Motovento
    REKLAM ALANI
    ersinisdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FJR 1300 AE / Honda NSS Forza 300 Abs
    Değerli arkadaşlar hepinize merhaba. Adım Ersin Bayrakçı 1984 İstanbul doğumluyum. Çok kıymetli sitenize üye oldum. Motor konusunda yeniyim. Kısmetse bu hafta scooter alacağım. Yazın alacaktım ama alamadım parayı denkleştiremedim. Amacım fazla rahatsız etmeyen ve sarsmayan, az yakan, sağlam, yol tutuşu ve freni iyi olan aldığıma pişman etmeyecek ve uzun ömürlü bir model almak. Tabiki hepsi bir motorda olmuyor. Alabilirsem agility 125 sıfır km, beat 1 yaşında 6000-10000km arası veya suzuki an 125 hk nın da sıfıra yakınını alacağım. Masrafsız olması çok önemli. Zor imkanlarla alacağım. Marmara ünv. maliye bölümü yüksek lisans öğrencisiyim tez aşamasındayım ve şuan burslu olarak 2yıllık uluslararası lojistik bölümünü kazandım ve hazırlık sınıfına devam ediyorum. Marmara ünv bahçelievlerde yeni okulum kavram üvn. evimden çok uzak değil (arabayla 3 dk). 1.Levent de ikamet ediyorum. Evimden şehiriçi okul vs gitmek için kuru havalarda kullanmak üzere motoru alacağım. Motordan ailemin haberi yok. Ailemin bana tahsis ettiği bir arabam var fakat trafik benzin zaman ve otopark yüzünden hayatım berbat durumda. Toplu taşıma ise kalitesi maliyeti ve zaman bakımından düşündürücü. Lütfen bu modelleri kullanan bilen tecrübesi olan arkadaşların değerli yorumlarını bekliyorum. İnşallah 2 güne kadar alacağım. Herkese sevgi ve saygılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda cbr 125
    hoşgeldin arkadaşım.ben agility 125 kullanıyorum. 8 ay oldu.işe okula gezmeye devamlı kullanıyorum.çok memnunum.yakıt konusu 180 km de 1 depo yani 15 ytl yakıyor.frenleri iyi.ayrıca koltuk altı bagajı geniş.1 kask rahat sığıyor.birde arkaya bi çanta taktınmı ohhh.lastikler en zayıf yanı. en zayıf yanı dediysem onlarda iyinin kötüsü.ben çok yağmurda kullandım.allaha şükür kaza bela olmadı.aynalar biraz tipsiz duruyodu.onlarıda değiştirdim. geniş açılı taktım daha iyi oldu. bakımlar seni zorlamaz.ekstra masraf gerektirmez.anlıyacağın rahat edersin.

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende Storm150 var.İriyiz falan diye büyük scooter olsun ama ucuzla başlayalım dedik ve hata ettik.Şimdiki aklım olsa küçük-müçük demem Aqility125 veya AN125 alırdım.İkiside 9hp üzeri ve sağlam makinalar.Hafiflikleri sebebiylede tam senin amacına uygun aletler.Tiplerinede bakıp sana uyanı alabilirsin.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

ersinisdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FJR 1300 AE / Honda NSS Forza 300 Abs
    Alıntı musteagzm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin arkadaşım.ben agility 125 kullanıyorum. 8 ay oldu.işe okula gezmeye devamlı kullanıyorum.çok memnunum.yakıt konusu 180 km de 1 depo yani 15 ytl yakıyor.frenleri iyi.ayrıca koltuk altı bagajı geniş.1 kask rahat sığıyor.birde arkaya bi çanta taktınmı ohhh.lastikler en zayıf yanı. en zayıf yanı dediysem onlarda iyinin kötüsü.ben çok yağmurda kullandım.allaha şükür kaza bela olmadı.aynalar biraz tipsiz duruyodu.onlarıda değiştirdim. geniş açılı taktım daha iyi oldu. bakımlar seni zorlamaz.ekstra masraf gerektirmez.anlıyacağın rahat edersin.
    Çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için. Aslında agility 125 ile beat arasında kaldım. Beatın çekici yanı forumlardan edindiğim bilgilerle agility 125 e nazaran yola iyi oturması, rahat ve sarsıntısı az olması, biraz daha az yakması satarken de honda olması..

Kymco ise fren lastik büyüklüğü çekiş sıfır alabilme imkanım büyüklük ve bagaj hacmi açısından çekici.

Anladığım kadarıyla ikisinin de sağlamlığı ve uzun ömürlülüğü eşit. Belki honda sıcak havalarda ve uzun vadede ufak bir farkla daha iyi olabilir.

Tüm söylediklerim tecrübeden yoksun ağırlıklı olarak bu site ve diğer sitelerin forumlarından ettiğim uzun bilgilerdendir.

Aklım kymco da ama bilmiyorum söylendiği gibi sert değilse ve en az honda kadar sağlamsa 0km anahtar teslim 2288ytl..

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Agility Agility diye çok laf ettik

Hiçbirşeyinden endişe etmeden rahatlıkla binebilirsiniz diyeyim artık bu saatten sonra

Yeni Agility'ler biraz daha genişçe olmuş. Daha güzel görünüyor.

O sınıf scooterlar içinde bana göre önde. Gene alacak olsam gene alırım

Sert olmasından kasıt ön amört. biraz sert olması ama zamanla yumuşuyorlar.

Agility'yi neden bu fiyatta satıyorlar anlamıyorum. Yazacaklar 3.500 ytl diye sonra kıymeti anlaşılacak
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Motosikleti
    Kymco Agility 125 Başka Motor Tanımam :)
    2.5 aydır agility kullanıyorum motor çok seri ve hızlı rampada dik yokuşta 150 motorlar tozunu yalar .Normal olarak 60 ı gecmeden kullanırsan cok az yakar yanı normalde bi depoyla 180 km gidebiliyor ama ben 200-220 km de gittim tabi bu benzini aldıgın yere gorede değişebiliyor. Başta amarsitorler insana cok sert geliryor ama benmki su an ilkine gore daha yumusak.ve en önemlisi daha karizmatik, daha yuksek, daha rahat...ben beatte kullandım gazı kökleyince motor yerinden kalkmıyor ama agility otomatik olmasa ön dikecek
    Motor Bir Tutkudur :)

fazerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxxx
    sevgili arkadaşım ben hem handa beat.hemdeaglty 125. kullandım şuan kymco ya biniyorum . ve son derece memnunum.ŞEHİR .içi için ideal diğer motorlardan daha ekonomik maliyette.ama gerçekten bence diğerlerinden daha degerli. performansı diğerlerinden çokkk iyi kesinlikle BAŞKA MOTOR DÜŞÜNME.derm.kazasız günler dilerim

mrb arkadaslar sitenize yeni üye oldum motor konusunda yeniyim suzuki an125hk aldım ve sıkıstım satmaya karar verdım motor yeni ikinci el piyasasınıda hiç bilmiyorum bilgisi olan yardım ederse sevınırım 2500 km daha motor vurugu cizigide yok,

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ironeyess adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb arkadaslar sitenize yeni üye oldum motor konusunda yeniyim suzuki an125hk aldım ve sıkıstım satmaya karar verdım motor yeni ikinci el piyasasınıda hiç bilmiyorum bilgisi olan yardım ederse sevınırım 2500 km daha motor vurugu cizigide yok,
    satılık bölümüne ilan ver arkadaşım
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

tamam tskler ama fiyat konusunu bılmıyorum vercemde ne kadar bılgınız varmı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)