Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBR 125 ARIYORUM,SATMAK İSTEYENLER YADA GÖRÜŞLERİ OLANLAR

Motovento
    REKLAM ALANI
    ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    UZUN ZAMANDIR ZONGSHAN ALMAYI PLANLIYORDUM,ANCAK HAKKINDA PEK İYİ ŞEYLER DUYMADIM BU NEDENLE HONDA CBR 125 MODELİNİ TAVSİYE ETTİLER (ilk motor tecrübem olacak) ANCAK BENİ BİRAZ AŞIYOR İKİNCİ ELİNİN DAHA UYGUN OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM SATMAK İSTEYENLER YADA İYİ BİR ESNAF BİLENLERİN DESTEKLERİNİ BEKLİYORUM İSTANBUL DA İKAMET EDİYORUM DİP NOT.....

+ Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    + Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    - Kullanıcıların özellikle forumdaki yazışmalarda olabildiğince düzgün Türkçe kullanmaları önerilir. Tamamı büyük harften oluşan, noktalama işaretlerine yer verilmemiş veya haddinden fazla seviyesiz bir tarzda yazılmış iletilerin zor anlaşıldığı ve anlaşılsa bile dikkate alınmadığı bilinmelidir. Bu tür hatalar ihtiva eden ileti veya başlıklar kaldırılabilir ve bu tür davranışları sergileyen üyelere ceza verilebilir...
    - Kullanıcılar forum sayfalarına yazmış oldukları mesajlarını düzenleme yetkisine sahiptir. Lütfen yazmış olduğunuz mesajın sağ üst köşesinde göreceğiniz değiştir ikonuna tıklayarak mesajınızı düzenleyin...
    - Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    - Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    - Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    +****************************************+

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tutkucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA TWISTER
    ikiteker.com da ikinci el temiz cbr var bir bak istersen

CoSMo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence onu alma yaramaz sana honda nie böle bişi yaptı bilmiyom kafam basmıyo hedef kitle kim annamıyom motora yeni başlayanlar neden 125 cc ile başlamak zorunda onu da annamıyom 125 cc motora nie binerler onu annamıyom bende bi boktan çakmıyom sanırm

ugur_ugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA
    dostum cbr 125 arıyorsan eminönü tahtakale çarşısında mobiket satanlarda var fiyatı ruhsat dahil 4,650 ytl

O parayi verdikten sonra 0 km almak daha iyidir.

2. el satanlarin bazilari sahte ruhsat ve plakali olabiliyor.Ruhsatin bile sahtesini yapanlar var bu memlekette.O bakimdan 2. el motosikletin belgelerini ,motor sasi numaralarina kadar arastrma yapmak gerekiyor.

ben satıyorum honda cbr125r 2006 model
    daha 14 km'de haberin olsun çamlıcada oturuyorum motor hiç kullanılmadı sıfırdan farkı yok cep:0544 262 44 01 fiyat:4,150

ÜYE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşım bende 1 aydır honda cbr 125 araştırıyorum.Öncelikle bende senın gıbı 2.el piyasasını araştırdım fakat 2.el almanın anlamız olduğu kanaatine vardım çünkü 2.el 2005 modellere bile 3,750 civarı isteniyo ve plakı çıkmış bir motorun el değiştirmesi yaklasık 300ytl civarında buda sana 4000ytlnın ustune mal olması demek.zaten o kadar verdikten sonra üzerine biraz daha ekleyip 2006 sıfır alabilirsin diye düşünüyorum...En azından ben öyle yapmaya karar verdim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler