Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Jinlun Jl 125c Motor Almayi Düşünüyorum Acil Tavsiyenize Ihtiyacim Var..

Motovento
    REKLAM ALANI
    a_cayip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun
    Sevgili motosiklet.net Ailesi kardeşlerim bana imkanım nisbetinde bi motor almak istedim fakat suan jinlun jl-125-c diye bi motosiklet var bilirsiniz bana kullanımı kalitesi hakkında yazarsanız çok memnun olurum gezilerde umarım bir araya gelebiliriz.. herkese selam ve sevgilerle cevaplarınızı merakla bekliyorum..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MZ 301 - MaCiT - Tiger
    Aynı kategorideki motorların hızına nazaran daha düşük bir hızı var Jinlun markasının. Tavsiye Etmem

Arkadaşlar ben 2 sene önce 100'lük toplamaya başladım daha bu sene binecek duruma geldi hiç bir masraftan kaçınmadım bana 2200 ytl maloldu ayarsız hali ile 140 km. yapıyor ilk sürüşten sonra ayarını yaptım şu an 155'i buluyor ama motoru zorluyor yani sağlam 150 yapar ilgilenen varsa satlık biras çok ama 2300 ytl istiorum yarışlarda hep kazandım ii günler

çift karbüratör var motor da çok yakıt harcıo ama hiç bişi onu tutamıo motorda hasar yq

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    burgman 400
    hemen sahibinden.com'a bak 0 fiyatları acayip düşmüş. motorsikletlerin ana sayfasında reklamı var!!! sen bir bak....

Motosikleti
    Kanuni Ronny
    Jinlun SIFIRI 2000ytl Kask Plaka Ruhsar Dahil bence Mondial Celik Truva gibi deil bende aynısı var 45km oldu biraz titreme var ama iyi gerisini Bilmem
    Neyi Beğenip Seçersen Seç,Aklın Hep Seçemedigin de Kalır :-(.

aklında bulunsun

ben jinlın satıyorum 1500 kakskı elidevini kiliti motor yağına kadar her şeyini veriyorum al git yani plakalı
    ulaşım için:crazyyoungottoman@hotmail.com

UNFORGETABLE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JINLUN 150 CC 2005:)
    bende ates kırmızısı 150 cc chopper tarzı jınlun var ve acele ihtiyactan satiyorum almak istersen piyasa fiyatının yarısına yani 1350 ytl ye satabilirim
    atakan 0535 561 83 36

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler