Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

250 lik jinlun alıcam,tavsiyeleriniz

Motovento
    REKLAM ALANI
    kgulmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar motorsikletim şimdilik yok ve 250 lik bi jinlun almayı
    istiyorum.
    Bana bu motorsikleti kullanmış özellikle 2. el almış arkadaşların tavsiyeleri olabilirmi, alırken dikkat etmem gerekenler yada sizin başınızdan gecen tecrübeler nelerdir.
    Bide fiyatı konusunda bilgilendirebilirmisiniz?

Şimdiden teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

3950 ytl genelde. jinlun hakkinda diye bir bolum var. orayi okursan bulup bulabilecegin tum bilgi mevcut. basta biraz ayarsizliktan dolayi sorun yaratabiliyor ama bunlar ufak sorunlar. her motorda olabilir. onun disinda ben cok memnunum. uzun yillar motor kullananlar bu fiyata cok iyi diyor. bilgisi olmayanlar zaten 20 000 ytl den aciyorlar kapiyi. cok da gosterisliler.

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Kardeş Jinlun 250 cc yi bir kere kullandım. Sesi harika motorun ama gel gelelim 100 km. yola git indiğinde titreşimin etkisiyle halay çekiyorsun . Ayrıca dönerken sen "dönecem" diyorsun motor "dönemem abi gidelim direk" diyor . Ki ben fiziken güçlü bir yapıya sahip olduğum halde bu benim dikkatimi çekti ve bir chopper da olmaması gereken titreme olayı. Tabii tercih senin sürmeden denemeden alma derim ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

bence almayı düşünüyorsan bu yazı yakala bende aldım çok memnunum tabiki her motorda olduğu gibi ufak tefek sorunlar çıkacaktır tabi şanslıysan bunlarıda yaşamazsın ama bu yazı kaçırma derim ben sana hadi şimdiden hayırlı olsun

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    ya bu motorların ikinci elini almayı bende düşünebilirim ama bir cazipliği olmuyor gibi sanki.bu motor ların ikinci el son fiatı 3200 gibi. 170 ytl noter alımsatım vergisi ruhsat devri içinde en az 100 ytl.hepsi 3470yani 3500 ytl.birde motor en az 3000 km de olur.bu km yi de hangi şartlarda yaptı belli değil.nasıl bir rodaj geçirdi kimbilir.zaten sıfırı 3950 civarı anahtar teslim.400 ytl için değermi hesabını iyi yapmak lazım... :

latif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf450,honda xl200,yamahaxt660r,yamaha tenere 660,honda xr650r
    arkadaşlar bu tür motorlarla boşuna zamanınızı ve zevkinizi harcıyorsunuz bence birakın şu çin mallarını gerçek motorlara binin ucuz etın yahnisi yenmez ben ceo paralara 1996 model vırago 250 lik alabilirsiniz hemde zevk alırsınız saygılarımla

ODUNCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    latif, Hocam saygılarımla aldınmı kullandınmı böylebir makina yoksa çin malları konusunda özelbir bilginmi var nebiliyim çine filanmı gittin mesela. Yok bendede çinmalı varda eger bilmedigimiz bir bilgiye sahipsen kaynagını ve gerekçesinide söyle hemen elimizden çıkartalım.

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    yok böyle bir şey ya..insanlar neden bir malı bu kadar kötüler.çin malı deyince her şey tu kaka oluyor değilmi.unuttunuz değilmi senelerce mobilettlere ,puch lara bir sürü paralar ödendiğini.siz çinde ki maliyetlerin nekadar düşük olduğunu biliyormusunuz.shangay a gideniniz varmı.ne muhteşem bir şehir olduğunu gören varmı.o yapıların ,o gökdelenlerin şahaser olduğunu.adamlar düşük maliyetlerle dünyaya kafa tutuyor.devlet desteğiyle enerji sudan ucuz,vergi bilmem kaç sene muaf.naklıye sorunu yok adamlar al sana gemide bizden diyor.fiatlarına bakıp ta yorum yapmak hiç hoş değil.o motorları alan arkadaşlarda zaten çok bir şey beklemedi olayın başında.ancak hiçte öyle olmadı,herkez motorlarından memnun.ufak tefek sorunları büyütmeyelim.ben yıllardır otomotiv sektöründeyim.bu motorlarla ilgili yaşananlar eğer sorunsa ben buna ancak bende alacağım bunlardan hemde hiç kuşkusuz.vede yıllarca kullanırım.onu parça parça eder tekrar toplarım...

kgulmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar benim bütceme junlin uyuyor
    250cc ligini ne kadar fiyata bulabilirim ve alırken özellikle nelere dikkat etmem gerekir

metal kardeş beni cok güldürdün
    Allah ta seni güldürsün

DEMIRALP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

DEMIRALP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sahibinden Jinlun Marauder 250. Suzuki Marauder 250 ile birebir aynı. 2005 model 2 yıl mekanik garanti. 250' lik Çift silindir. 21 BG/9000 dev.dak güç, 5 vites, Yan boxlar, Ön cam, Koruma demiri, Sissy bar, Herşey full. kapalı garajda duruyor. İlk günkü gibi çiziksiz. Daha rodajı bile tamamlanmadı.Gün içinde mail atabilir veya saat 21:00 / 24:00 arasında telefondan arayabilirsiniz. MOTORU HAFTA İÇİ HER GÜN DOLMABAHÇE OPEL GERÇEKTE GÖREBİLİRSİNİZ
    FİYATI: 3.650 YTL

--------------------------------------------------------------------------------
    İŞ : 0212 296 82 15 DAH:128
    DİREK: 0212 315 91 28
    EV : 0212 477 77 27
    CEP : 0542 261 03 54
    RESİMLERİ LİNKTE BULABİLİRSİNİZ
    http://www.motosiklet.net/modules.ph...ewtopic&t=5838

ozgun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 lik jınlun

aradığın bende

kardeşim 250 cc kırmızı renkli jınlun um var ödemelerni aksattığım için satmak durumun dayım motor harika birde uzun yolda kullanacaksan deyme keyfine sıfır anahtar teslim fiyatı 4000 ytl benim ki 2000 km de 3500 ytl ye bırakacağım.düşünürsen mesajını bekliyorum.

emrahy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeş madem jinlun motor almayı düşünüyosun bende bi adet 250 var satmayı düşünüyorum sana uygun bi fiyata werebilirim ben racing alıcam param yetmiyo muhakkak satmam gerekiyo öle yüksekte bi fiyat istemiyorum motor 3000 km de aksesuar yok fiyat konusuna gelince kesin bi fiyat yok ama sanırım baya ucuza wericem ilgilenirsen msj yazarsın....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler