Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

3000 ytl kadar cruiser motor arıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    BARBOOO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar 3000 ytl var bu paraya uygun bir motor almak istiyorum
    işte geldim burdayımmmmm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    benim motoru verelim sana
    anahtar teslim alım satım ıvır zıvır dahil 3.500 ytl
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

fausten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    jinln 150 veya keeway superlight 150 .Herşeyiyle toplam 3 e falan mal oluo.Jinlunnun servisi her şekilde arkanda.Keeway i görmedim ama çok övüyorlar.Araştırmalarıın ikisi üzerinde yap bence.Elin biras anahtar tutuyorsa jinlun alınabilir.Keeway hakkında bir bilgim yok ama tam.Saygılarımla...

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Kardeş istersen Keeway SuperLight 150 al 2.750 YTL anahtar teslimi ve oldukca güzel. Kalitesi ve motorun sesi bir harika, git ve incele istersen. Hatta sitedede bu o motor konusunda oldukca geniş bir bilgiye ulaşabilirsin. Hem 0 almış olursun hemde gayet güzel bir motor ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    ya metal kardeş kusura bakma ama>>>Hatta sitedede bu o motor konusunda oldukca geniş bir bilgiye ulaşabilirsin>> demişsin ama daha çıkmamış bir motor hakkında destan yazılsa ne olacakki??
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    Alıntı MeTaL adlı üyeden alıntı
    Kardeş istersen Keeway SuperLight 150 al 2.750 YTL anahtar teslimi ve oldukca güzel. Kalitesi ve motorun sesi bir harika, git ve incele istersen. Hatta sitedede bu o motor konusunda oldukca geniş bir bilgiye ulaşabilirsin. Hem 0 almış olursun hemde gayet güzel bir motor ...
    turkiye dist de mal yok nereden sesini dusydunuz ne zaman incelediniz ne zaman güzel olduğuna karar verdiniz bende onu anlamadım??
    daha mal ortada yokki?* b ayın sonuna gelecek(bi ihtimal ) deniyor...

fausten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SAVASXXL, bazı showroomlşara gelmiş motor kullanıcı izlenimlerini alabilmek için oradan biliyorlar.

BARBOOO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar ben yaklaşık iki aydır motor arıyorum
    ve bununla ilgili baya araştırma da yaptım .savaşxxl motorunu aldığı ve mondial hakkında forumda bilgi verdiği günleride çok ii hatırlıyorum.savaşxxl motorundana çok memnundu ama ne oldu bilmiyorum satmaya kararvermiş herhalde ...
    keeway e gelince o motorun geleceği falan yok resmen oyalıyorlar zaten keeway almaya karar verirsem bu superlight olmaz herhalde çünki keeway alırsam supershadow alırım...(2006 geliyor) sanırım ben kanuni seyhan alıcam çünki son çıkan çin malı motorların servis ve yedek parçayla ilgili anlattıkları beni pek tatmin etmiyor...
    bu gün mecidiyeköydeki aykon a gittim ve yeni gelen motora baktım bana motor çok ii gibi geldi duruş işçilik ve kalite olarak hatta baktığım motorun rengi kırmızıydı ve satılmış ..alana hayırlı uğrlu olsun diyorum
    garantisi 2 yıl diyorlar ama satıcının bana yedek parça ve servis hakkında,insanı tatmin eden bir konuşması yoktu buda insanı tedirgin ediyor..
    yazıcaklarım bu kadar yanıldığım yerler varsa düzeltin silerin fikirleride benim için çok önemliii
    http://www.sarikayalar.com/tr/urunlerimiz.html
    işte geldim burdayımmmmm

Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    dostum hala memnunum.... bir arkadaşım yaşamak için İtalya ya yerleşecek ve bir adet 2001 bmw 650 cs si var(650 gs den tek farkı zincirli değil kayışlı olması) ve onu bana inanamayacağım bir rakama vermek istedi ve şu anki durumda ancak 250mct yi satarsam alabilirim o yüzden satıyorum , haaa satamadım motoru ve arkadaşım galeriye bana verdiği fiyatta anında s atar bende dewam derim mct 250 ye çokta canımı sıkmam anlayacağın, bence kanuniye girme derim diğer markaları almasanda kanuni ye hiç gönül verme insanları tek yerli üretim diye senelerce kekledir çin malının/taywan malının en kralını onlar getiriyor....inanmayana http://www.cpi-motor.com.tw/product.htm adamlar adını bile d eğiştirmemiş aynen arak yani stiker parasını bile fazla görmüşler ....

icqmorpheuse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 150
    slm dostum bende jinlun 150 var daha 3 aylik fazla lafa gerek yok eger düsünürsen fiyatta anlasiriz. tel:05354944292

maserati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki dl 650 vstrom
    selam barbooo,bende 250 cc jınlun var.Sis farı,alarm,yan deri çantalar temiz motor 3300 km.de.Anahtar teslim 3500 ytl.Motor kadıköyde 0216 545 47 05 veya 0535 960 80 65 den ulaşabilirsin.

temreaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Husky
    SYM Husky 125cc Tüm bakımları yaptırıldı. Daha 4500km 'de.

rotamoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bunhe 125

BANHE BH 125

Teknik Özellikler

Motor Şekli : Tek silindir 4 Zamanlı
    Silindir Hacmi : 124 cm³
    Max Güç : 10,5 Hp/8500KW/dk
    Soğutma : Hava Soğutmalı
    Çalıştırma : El ve Ayaktan Marşlı
    Ön/Arka Fren : Disk , Balata
    Yakıt Tankı : 11 Lt.
    Azami Hız : 95 Km/h
    Yakıt Sarfiyatı : 100Km=2,1 Lt.
    Vites : Zincir , 5 Vitesli
    Ağırlık : 115 Kg.
    Boyutlar : 2180x845x1085mm.

KASK HEDİYE
    2.500,00 YTL (ÖTV+KDV DAHİL)

düşün

benim honda titan cg 125 es motoru satbilirim 1600 km de çok temiz istediğin yere gösterebilirsin. 2850 ytl ye satıcağım.uzktan kumandası alarmı arka çantası kaskı eldiven ve ellikleri mevcut ruhsatı benim üzerime kapalı garajda duruyor.tel 533 635 64 55

»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Mesajlarınızın daha çok dikkate alınıp, sonuca daha çabuk ulaşabilmeniz için, lütfen KONU satırını anlamlı olarak kullanınız. Aynı mesajın birden fazla foruma atılması durumunda, yada bir mesajın forumun konusu ile ilgili olmadığı halde popüler bir foruma atılması durumunda forum yöneticileri ilgili mesajları silebilir yada uygun forumlara taşıyabilir. . Forumda açılan başlığa atılan mesajlarda başlık konusunun dışına çıkılmamalıdır. Konunun Devamında Yine Konu Dışına Çıkılıyorsa Konunun Akibeti Doğrultusunda : Konunun Kilitleniş Nedeni Açıklanarak Kilitlenecek yada Silinecek! Forum ortamına kişisel problemler, anlaşmazlıklar taşınamaz. Konu dışı yazışmalarınızı forumun özel mesaj özelliğni kullanarak yapabilirsiniz.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: EgeKnn **************

koraytras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 250
    merhaba;
    eğer ilgilenirsen ben motorumu satıyorum kauni seyhan 250c http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...t?AdId=2172522
    bu adresten resimli detayları görebilirsin. saygılar. koraytras 05326065896
    Tanrının değirmeni ağırdır ama iyi öğütür.
    >>>koraytras<<<

sami003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşım ucuz etin suyu kara olur benim başımdan geçti bende kanuni 250 harley modeli vardı 5,600 e aldım 2,800 sattım zorla artı masraflar bikere motor kendisini taşıyamıyor sakın ha görünüşüne aldanma kendini aldatmış olursun

alperozgu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki intruder 600

2005 model kanuni 250C 3.000 ytl

2005 model (nisan) garantisi devam ediyor (1 yıl)
    ciddi düşünürsen 2.900' e bırakırım. yeni motor aldığım için satıyorum.
    irtibat msn: alperozgu@07panelsan.com

alperozgu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki intruder 600

hala motor arıyorsan honda rebelim var 98 model 26000de uygun bir fiyata bırakabilirim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler