Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ankaradan 500-600 cc civarı su soğutmalı enduro yada cruiser tarzda

Motovento
    REKLAM ALANI
    bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    arkadaşlar şehir dışı kullanım için çok az kullanılmış yada sıfır 500-600 cc civarı
    mümkünse büyük markalardan arıyorum(çin işi vs almıycam).
    bulunursa öle bişey bana özelden mesaj atın.burayı takip edicem ta ki alıncaya kadar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    caya104 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Honda Today-99 Honda Transalp vardı
    Bütçeniz ne kadar ona göre değerlendirelim
    " Hayat üçbuçukla dört arasındadır.

Ya üçbuçuk atarsın ya da dört dörtlük yaşarsın..."

Motosikleti
    Alıntı caya104 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütçeniz ne kadar ona göre değerlendirelim
    marka ve modele adapte olmayı düşünüyorum.ortalaması 5000-8000 ytl arasında(ancak çok iyi bir şey denk gelirse üstüne çıkabilirim de neden olmasın)

caya104 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Honda Today-99 Honda Transalp vardı
    Diğer başlığınızıda okudum öncelikle prometius'unda dediği gibi Ankara Mt toplantılarına katılın konuyu daha detaylı konuşalım.2.el temiz bir motoru alırsanız satamam diye tasanız olmasın.Ayrıca modelini ve tipini beğenirseniz uzun yolda rahat edebileceğiniz bir motorum var.http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4062967
    " Hayat üçbuçukla dört arasındadır.

Ya üçbuçuk atarsın ya da dört dörtlük yaşarsın..."

Motosikleti
    teşekkürler.konuyu burayada yansıtmamın sebebi piyasa araştırması yapıp uygun bir arac almaya çalışmaktır.yoksa konunun diğer boyutlarını zaten diğer başlıkta tartışıyoruz.

rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    motor magazalarinda bir suru temiz motor var, hepsi de eli yuzu duzgun makinalar oralari da bi gez derim
    [COLOR="Red"][B]Been here, done that before and survived[/B][/COLOR]

Motosikleti
    Alıntı rayjay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor magazalarinda bir suru temiz motor var, hepsi de eli yuzu duzgun makinalar oralari da bi gez derim
    arkadaşım mağazalar aracı olduklarından ekstra kar koyuyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    enduro ya da cruiser demişsiniz , bende yeni er6n aldım ama maddi imkanlardan dolayı satmayı düşünebilirim

AL SANA ENDURO HONDA NX 4 FALCON (400cc)

Gaz yiyişi mükemmel,kelebekli karbüratör kullanılmış,bu yakıtı biraz arttırsada motorun ok gibi fırlamasına faydalı.Ben tam anlamıyla sıkıştırmadım motoru daha 2000 Km de ama 140 a rahat çıkıyor şu an.Eğer sakin sakin kullanırsanız 4500 deviri geçmeden,yakıt gayet normal.Ama seri kullanayım gücü hissedeyim diyosanız ( bu motorada bu yakışır) o zaman elinizi biraz cebinize sokacaksınız.Basınca ileri atlasın diye yapmışlar makineyı.Lastikler çok hoşuma gitti(pırellı mt60) hem cadde de hemde arazide sınırları zorlamazsanız yol tutuşu çok iyi.Süspansyon da tatmin edici.ön amortisörler kaldırıma çıkarken darbeyi emiyor ve sizi kaldırıma çıkarıveriyor.Arka biraz sert,ama ayarlayabilirsiniz.Ben ellemedim,çok yumuşatırsanız yol tutuşu azalacaktır.Fabrika ayarı tam orta.Ön fren gayet iyi hisli tutuyor,arka biraz hissiz,az tutuyor gibi geldi ilk başta ama arazide kullanınca niye öyle yaptıklarını anlıyosunuz. Ben bartında öğretmenim .Motoruma çok iyi baktım .Ama artık büyüteceğim.model:2004 km:23000 RENK:kırmızı Bütün bakımları serviste yapıldı Fiyat:6500 ytl TEL:05422540369- 03782452056 yenide çanta taktım 250 kağıtta ona verdim vallaha. Dua ederek kullanırsın kardeş.

Gel şu tertemiz motoru kaçırma derim sana.gerçekten güzel bir motor yanında çanta ve çadır benden .Hep kapalı yerde kaldığı için temiz bir motor

ismim fatih aynı zamanda almasssan bile sen buralara gelirsen seni gezdirecek bir dostun var artık.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)