Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bi gence yardım!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    raskolnikov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba arkadaşlar ben 18 yaşında motor tutkunu biriyim. arabanın hamballığı yerine motorun esnetiği ve çevikliğine bayılıyorum. yalnız bi sorunum var. 2 milyara yakın param var,ama bunu küçük bi motor alarak harcamak istemiyorum. düşüncem şu ki motor kiralama işi yaparak hem para kazanmak hem de çeşitli motorları tanıma fırsatını elde etmek istiyorum. bulunduğum şehirde (tarsus)motor kiralama yeri yok hem bu bakımdan şehir de tek olacağım. potansiyeli yüksek bi şehir sizlerden ricam ikinci el yada sıfır model; iyi görünüşlü tip motorları nasıl bulabilirim. ve hangi tip motorlar kiralamaya daha uygun. sizden ricam bu sorularıma cevap verirseniz çok mutlu olacağım saygılarla..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ben kuşadasında scooter kiraladıklarını görmüştüm, büyük motor kiralayan bi yer olduğunu sanmam. bu arada birikimin bu işi yapmaya yeterli olacakmı? hem maddi hemde manevi birikimden bahsediyorum?

Motosikleti
    BMW F 650
    Raskolnikov iki hafta once Marmariste kiralamaya kalktım. 35 YTL gun 100-150 cc scooter'ler icin. Madem kimse yok Tarsusta bence 1 veya borcla iki scooter (2.el) alıp basla.
    Chatnior Istanbulda buyk motoe kiralıyorlar 100 Euro.

Alıntı lion1354 adlı üyeden alıntı
    Raskolnikov iki hafta once Marmariste kiralamaya kalktım. 35 YTL gun 100-150 cc scooter'ler icin. Madem kimse yok Tarsusta bence 1 veya borcla iki scooter (2.el) alıp basla.
    Chatnior Istanbulda buyk motoe kiralıyorlar 100 Euro.
    100€ mu, çokmuş be

raskolnikov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende zaten 1 yada 2 scooterla başlamayı düşünüyorum. kiralamak için şehrin göbeyinde yer buldum. yasal işlemlerini bugün yada yarın öğrenirim. ama dediğim gibi 2. el scooter satan internetten adres bulamadım bu konu da yardımcı olmanızı diliyorum.

lomar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha
    arkadaslar sadece motor binmeyi bilenlere hız tutkunlarına süper modifiyeli bir rx 135 war elimde sadece tutkununa yabana gitmesin diye..orjinal izmir/tire
    tel:05357353213

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    raskolnikov,
    her motor kiraya vermeye uygun deildir astarı yüzünden pahalıyua gelebilir ama tek tabanca olmak fiat politikasını tamamen sana bırakır benim sana tavsiyem yamaha bws olacaktır sağlam bir motordur az sorun çıkarır
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

bebeto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ARKADASLAR RICA ETSEM SİZCE BU MOTOR ALINIRMI BANA YARDIMCI OLSANIZ; 50cc su sogutmalı 9 hp.(100 cc motor gücünde)lastıkler daha bir haftalık.(arka 140/60/13 ön 130/60/13 pirelli evo 21-23 )iki lastik toplam 95 euro.. hiç değişmiş bir parçası olmayan orjinal bakımlı bir motor 23.500 km de..FİATI 2.500 MARKASI APRİLİA AREA 51....... mmb_bebeto@hotmail.com TEŞEKKÜRLER

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    bebeto, vakti zamaninda servis danismanligi yaparken, bazi müsteriler servisi arardi, santralden dahiliye akardi, ve derdiki arabam1n motorunda bi ses var. cok endiselendim. bu ne sesidir acaba? bi dinleyin bakalim.
    ondan sonra biz hik bile diyemeden cep telefonunu motora tutar, sonrada sorardi.
    bu ne sesi?
    .................
    ne biliim. birden aklima geldi iste
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

bebeto, çok pahalı 50 cc motor 23000 kmde kaç model o paraya sıfır hussar alırsın aprilladan kiralık olurmu yedek parçasını zor bulursun yatar durur sakın böyle bir hata yapma
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    BBRR, sen bu aksam herkesi karistirir oldun.
    yorgunsan yat uyu abicim
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    Alıntı ChatnoiR adlı üyeden alıntı
    ben kuşadasında scooter kiraladıklarını görmüştüm, büyük motor kiralayan bi yer olduğunu sanmam. bu arada birikimin bu işi yapmaya yeterli olacakmı? hem maddi hemde manevi birikimden bahsediyorum?
    Marmaris'te Harley vardı kiralık ((:
    Ama genelde 100-150cc arası scooter ve 125,200,250cc lik enduro kiralıyorlar.
    100cc scooterlar 30YTL, 150cc ler 40YTL idi. Harley'i sormak bile yemedi (:
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

Sahibinden.com da istemediğin kadar
    motosiklet bulabilirsin
    kiralayacaksan ve fazlacada paran yoksa al biri iki çinlibaşla ufaktan
    scooter tarzında öyle haşmetli mallarla başlama bence
    neticede sen bu işe yabancısın herhal

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler